Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. Wcześniej użyłem jakiegoś Megsa 2w1, wydawało mi się że jest coś wart, dzisiaj już wiem że niepotrzebny zakup U mnie cleaner miał co robić, do tego w kilku miejscach pomagałem szczoteczką, wtedy najlepszy efekt, cały syf w tych miejsc gdzie była skóra popękana ładnie wymyło
  2. Zadowolony, spisał się
  3. Michał, co do skóry jest właśnie taki plan
  4. Jakby był jakiś pomocnik który by wytrwał to było by dużo lepiej z tymi fotostory... Samemu i robić i pstrykać foty tak nie do końca wygodne
  5. Gdzie mi do Makkiego On w kosmetykach ma już chyba fajne auto z salonu A ile tego jeszcze jest co by mi się przydało
  6. Jedyna inwestycja w auto jeszcze to obszycie tych gratów no i detailing Dekory zostają, jak mi się znudzą to w 1minutę odkleję folię i mam szczotkowane alu Co do radia to również zostaje, jedyna opcja na jaką bym mógł zmienić to RNS-E lub jakiś alpine czy pionek w 2din ale to już nie w tym aucie ---------- Post dopisany at 14:54 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ---------- Pewnie koło 270, skrzynia na więcej nie pozwoli Jechałem 26X i już dużo więcej by nie pojechał
  7. Takich inwestycji już na pewno nie będzie Do obszycia pójdzie kiera, mieszek, gałka i podłokietnik
  8. Wszystko w swoim czasie
  9. Środek skończony, ufff.... Plastiki: APC + PB Natural Look Szyby: Megs Glass Cleaner Skóra: Gliptone GT11 + GT12
  10. Widzę że Maciek nie ma chwili spokoju Dobra fotka
  11. Gliptone GT11 i GT12
  12. Walki z praniem ciąg dalszy... Prawy przód przed: Po: Prawy tył przed: Po: Prawa strona oparcia po: Prawa strona dywanu na "gotowo" Tapicerka na drzwiach prawy przód przed: Po: Prawy tył przed: Po: Lewa strona oparcia po: Lewy tył przed: Po: Lewy przód po: Dywan na gotowo: Tapicerka drzwi lewy tył przed: Po: Lewy przód przed: Po: Nieszczęsny dywanik Przed: Po 2 kolejnych praniach, ogólnie 3 ... Woda po wszystkim: No i na koniec pedały - APC + AP 303 Jutro dresingi i skóra
  13. Dywaniki dostały drugie życie Ale to że leżą na klapie na bagażnika nie podoba mi się do końca
  14. Jako że lakier odpowiada mi w 90% a żeby było lepiej trzeba by oddać kilka gratów do malowania... Czas na wnętrze... A dokładnie operacja pranie :-] Oto pacjent przed zabiegiem aż wstyd pokazywać ... Zaczynamy rozbierać... Teraz czas na usunięcie smaru z dywanu i odkurzanie... Przyszła pora na dywaniki... Dywanik kierowcy mnie nie powalił więc jutro kolejne pranie a jak nie będzie nic lepiej to trzeba szukać nowego Podłokietnik też "oberwał"... Woda po dywanikach i podłokietniku... :shock: Czas na przednie fotele i siedzisko kanapy... Fotel pasażera: Siedzisko: Fotel kierowcy: Niestety, alcantara ma najlepsze czasy za sobą... Woda z foteli i siedziska :shock: Jutro dalej
  15. Podniesienie mocy to cena programu +- 2000zł ....
  16. Nie pisałbym czegoś czego nie jestem pewien Pewnie będzie tak jak mówisz, liczę się z tym
  17. 153 tyś
  18. Duuuużo Też chciałbym RSa Najbardziej by mu się licytacja opłacała, dużo osób widzę że zainteresowana tą B5 Jak będę się pozbywał auta to będzie podana kwota poniżej której nie sprzedam, odpowiednia do stanu auta W polsce w takim stanie wydaje mi się że może być ciężko znaleźć auto na sprzedaż... Do tygodnia mam mieć wszystkie zdjęcia, będzie ich około 20 więc z tego coś się wybierze, poproszę o odpowiednie zdjęcie bez sygnatury itd i wyślemy
  19. Robiona w ruchu
  20. Był był Na bieżąco będę wrzucał jak będę miał pozostałe fotki
  21. Zapowiedź sesji ---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:36 ----------
  22. wchodzą bezproblemowo:wink: ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- gracjan po polerce lakier kosa:kox: ty to naprawdę masz bzika na punkcie tego picowania Ramiona wycieraczek pasują bez problemu No co ja mogę że lubię jeździć czystym autem
  23. White Diamond czy Black Hole, jeden uj Colli to wosk który kładziesz właśnie na White Diamond albo Black Hole... Osobiście na lato skłaniałbym się ku czemuś innemu np. BP Natty`s Red / Blue
  24. Niestety to nie Puzzi, nie moja półka cenowa to SE 4001, musi wystarczyć
  25. Pierwsza zabawa z ekstrakcją Jako prespray Nielsen Nap Low Foam... Dywanik wyciągnięty z auta: Po odkurzeniu: Zaczynamy... No i na gotowo... Woda oczywiście "żurek"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.