Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Red OOOO | SS, LM, rig photo|SPRZEDAM AUDI!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Witam,

Zaczyna się kolejny sezon więc czas pokazać co tam się dzieje ;)

Moja historia z motoryzacją zaczęła się od projektu Ibizy FL

image.jpg

DSCF0042.jpg

Audi odziedziczyłem po bracie xD

Jest to B5 1997r z poczciwym ZECIOREM pod maska ;) szału nie ma ale juz niedługo...

Więc zaczynamy: Na wyposażeniu bieda edition ale co tam zacznie się tzn dopozażanie ;)

elektryczne szyby i szybedrach

podgrzewane i elektryczne lusterka

i to chyba tyle ;p

Audi dostało poliftowe lampy DEPO

IMG_3318.jpg

zawieszenie sportowe MTS'a teoretycznie 60/40 (przód na sprężynach H&R)

IMG_2235.jpg

komplet rozrząd, juz druga skrzynia tym razem od Passata B5 130km,

Zeciorowi się należało więc wpadł całkowity przelot :evil:

Stare wypierdziane naleśniki zostały zastąpione materiałowymi kubełkami, które wpadły za grosze :kox:

Audi cały sezon 2011 toczyło się na Borbetach BS i baloniastych oponach :wallbash:

img_1.jpg

Na szczęscie to się już skończyło :evil:

na sezon 2012 czekają już LM 18" niestety troche wąsko bo 8" na to opona 215/35

gwint Supersport xD bo troche pieje

image.jpg

default.jpg

Wpadły też obrysy na przód,

Plany: hmm

głądki zderzak przód

progi w kolor

tylne lampy lift

więcej mocy

z czasem cos jeszcze wyjdzie ;)

Zdj_cie0033.jpg

Opublikowano

ładnie leży :good:[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 13:48_________________________________________________fajna fela

Opublikowano

może być ciekawy projekt :good: czekam na postępy :hi:

Opublikowano

Swoją drogą zamieniłeś młodszą Ibizę na starsze Audi :) ?

Opublikowano

I dobrze zrobił :good:

Opublikowano

jak ktoś ma głowę na karku to tak właśnie modzi :good: Felga GIT!!

Opublikowano

fajne plany, fajny BBS :good:

hmmm możliwe że Cię mijałem w SO :mysli:

Opublikowano

I dobrze zrobił :good:

DO BATTALIONU GO!
Opublikowano
:ssij:
Opublikowano

za***ista fela! :kox:

Opublikowano

I dobrze zrobił :good:

DO BATTALIONU GO!

ta wszystkich jak leci
Opublikowano

ta wszystkich jak leci

zazdrośniku :pociesz:

:decayed:

Opublikowano

I dobrze zrobił :good:

DO BATTALIONU GO!

ta wszystkich jak leci

do garbatego masz pretensje ze ma dzieci proste :facepalm:
Opublikowano

zazdrość to gówniana wada :polew: róbta co chceta jaja se robie przecież :)

Opublikowano

zazdrość to gówniana wada :polew: róbta co chceta jaja se robie przecież :)

no ja tez :decayed:

ale chlopak ma zdrowe zapedy niech dziala :good:

Opublikowano

Ładna twoja niuńka :wink4: Powodzenie w modzieniu :evil:

Opublikowano

zazdrość to gówniana wada :polew: róbta co chceta jaja se robie przecież :)

no ja tez :decayed:

i ja :decayed:

Opublikowano

Nieźle, nieźle :good: miło pooglądać taki samochodzik bez festyńskich dziwactw typu lotki i spojlery :decayed:

Opublikowano

daj więcej fotej ibizy :gwizdanie:

powodzenia Zetem :good: widać ze wiesz co robić [br]Dopisany: 21 Luty 2012, 19:52_________________________________________________

Nieźle, nieźle :good: miło pooglądać taki samochodzik bez festyńskich dziwactw typu lotki i spojlery :decayed:

no jak bez spojlera i chromowanych dywaników toż to nie A4 :polew: :polew:
Opublikowano

Felga kozak! :good: , super kolor :naughty: :naughty:

:tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.