Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Red OOOO | SS, LM, rig photo|SPRZEDAM AUDI!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
sam żałuję, że to tylko 8" ale na przyszl sezon są grubsze plany więc wtedy koło wpadnie odpowiednie ;) może też LM tyle, że 19" i 9,5 na tył. a widzisz trzebabyło śledzić temat to bys wiedział, że da sie prościej ;P

za mną chodził ori US front już od dawna, także sama zaślepka by nie przeszła:grin:

wiadomo. pogoda nie dopisała i nie ogarnąłem sesji dzisiaj ale może w weekend coś pstrykne ;)

Opublikowano

A ta wstawka to jest z tym numerem 8D0807285AA?? bo jak tak to nie lada problem to dostać bedzie:wink: rynek anglia/meksyk

Opublikowano
A ta wstawka to jest z tym numerem 8D0807285AA?? bo jak tak to nie lada problem to dostać bedzie:wink: rynek anglia/meksyk

przecież pisał że to samoróba, z tablicy od anglika:naughty:

Opublikowano
A ta wstawka to jest z tym numerem 8D0807285AA?? bo jak tak to nie lada problem to dostać bedzie:wink: rynek anglia/meksyk

przecież pisał że to samoróba, z tablicy od anglika:naughty:

A to ja zrozumiałem ze angielska podkładka pod rejstracje:facepalm: bo to numer takie podkładki

Opublikowano
  • Autor

szukałem Ori ale coś mi podpowiadało, że niesamowita rarka więc po kilku dniach odpuściłem. Wpadła mi w ręce ta wstawka i w wolnej chwili namodziłem xD, efekt jest fajny a jakby policja miala problem o co w Jaworznie nie problem montaż ori trwa kilka sekund ;)

---------- Post dopisany 11-06-2012 at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2012 at 21:01 ----------

Pany mam na sprzedaż nowe zawieszenie gwintowane SS na tył do ośki oraz kit MTS na spręzynach H&R na przód, jakby ktoś potrzebował PV ;)

Opublikowano

Piękna maszyna, dość często mijam się z tobą w okolicach centrum, Jak tylko uzbieram fundusze biorę się za swoje A4 bo narobiłeś mi tylko jeszcze większych chęci na modzenie ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

taka sesja na szybko z nudów, wpadł dystans 20mm na tył na przód będzie 17 czekam na śruby, kratki zderzaka poszły do malowania na czarny fortepian, najczarniejszy z czarnych, nowe końcówki wydechu. zostało wyregulować gwint trzeba zejść troszke z tyłem jeszcze hmmm...

74041008.jpg

55805485.jpg

55162778.jpg

70222816.jpg

55591854.jpg

---------- Post dopisany 19-07-2012 at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany 26-06-2012 at 14:15 ----------

:hi:

wczoraj na battalion wrzucałem dzisiaj zrobie aktuala tutaj :

więc tak dystans przód 17mm + śruby 5cm trze niesamowicie ;p jutro klepie nadkola bo szkoda nankangów:shock3:

kratki pomalowane trzeba spasować założyc i zrobie foto.

DSC_9362.jpg

DSC_9373.jpg

DSC_9366.jpg

DSC_9372.jpg

DSC_9363.jpg

jakies sugestie by sie przydaly co i jak :banan:

Opublikowano

ramkę grilla w czerń, albo najlepiej grill z eSy, ale ciężko z wtym w dobrej kasie, wiem bo sam szukam:decayed:

Opublikowano

Ja bym dał w kolor klamki i zmienił tylne lampy na II lift. Auto z głową zmodzone :wink: Gratulacje :naughty:

Opublikowano

Lampy tył polift muszą być :wink:

Opublikowano
  • Autor

GRATULUJEMY

Twoje Auto przeszło pozytywnie selekcje na III zlot Cultstyle.pl

Twój numer referencyjny to: CS117

Opublikowano

:oklasky:Grattulacje

Opublikowano
:kox:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mała zapowiedź

fot. Maciek Sułek

93492998.jpg

Opublikowano

ale to auto robi robotę, gratki doprowadzenia do takiego stanu :)

Opublikowano

Tylko kratki załóż do tej sesji:wink:

Opublikowano
  • Autor
90508243.jpg
Opublikowano

bogate zdjęcia:thumbup1:

Opublikowano

Widzę że Maciek nie ma chwili spokoju :decayed:

Dobra fotka :naughty:

Opublikowano

podoba mi sie ta czarna listwa progu wygląda jak w VW Scirooco:wink:, coś bym z lampami tylnimi zrobił, albo zmiana albo chociaz okleił na czerwono:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.