Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Red OOOO | SS, LM, rig photo|SPRZEDAM AUDI!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i wszystko jasne to juz wiem czyje to auto smiga po okolicach jaworzna i myslowic :D fajna furka plany dobre i mody na + :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

daj więcej fotej ibizy :gwizdanie:

powodzenia Zetem :good: widać ze wiesz co robić [br]Dopisany: 21 Luty 2012, 19:52_________________________________________________

Nieźle, nieźle :good: miło pooglądać taki samochodzik bez festyńskich dziwactw typu lotki i spojlery :decayed:

no jak bez spojlera i chromowanych dywaników toż to nie A4 :polew: :polew:

215443_138207339585789_100001895716604_247288_7523455_n.jpg

p1130739.jpg

DSCF0024.jpg

Obecnie trwają poszukiwania śrub chromowanych do LM-ów oraz lamp tylnych poliftowych. :cool1:

fajne plany, fajny BBS :good:

hmmm możliwe że Cię mijałem w SO :mysli:

możliwe, utawimy się w sezonie nie ma problemu :hi:

---------- Post dopisany 20-04-2012 at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany 22-02-2012 at 09:56 ----------

Mały UP w temacie

65227571.jpg

23411915.jpg

Opublikowano

Progi to ty musisz koniecznie ogarnać, bo w tym momencie psują wszystko:wink:

Dać jej aira to będzie identyczna na pierwszy rzut oka co rajana

IMG_0690 copy.jpg

Opublikowano
  • Autor

Do Rajanowej mi daleko ;) ale fakt progi psują efekt. myśle że jutro ogarne i będzie DONE ;)

Opublikowano

Jak to mówią - sedan, dobre koło i gleba -> :kox:

wiadomo, jest jeszcze kilka rzeczy do zrobienia ale już wygląda naprawdę dobrze:thumbup1:

Opublikowano

Ibiza swietnie wyszla z Audi tez w dobrym kierunku czekam na dalsze postępy pozdro ;p

Opublikowano

a mi sie najbardziej podoba ta flaszka na oknie..... biorac pod uwage ze weekend idzie:kox:

Opublikowano

zawsze podobały mi się czerwone A4 :kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

niestety nie udało się złożyć auta na Rothenburg więc wybraliśmy się na otwarcie sezonu vag grupy śląskiej. bez gwintu i pomalowanych progów ;)

dsc7546ov.jpg

dsc7549t.jpg

Opublikowano

maluj klamki w kolor i tylne lampy od II lifta :banan:

Opublikowano

no ładnie ładnie :banan:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wkońcu pomalowałem progi. coś tam powoli się dzieje z autem. mam zamiar ukończyć je na Nyse zobaczymy co z tego wyjdzie. dzisiaj szybki spontan i wylądowaliśmy w czechach na integracji PL/CZ ;)

dsc7826i.jpg

dsc7822.jpg

dsc7820t.jpg

Opublikowano

Też szykujesz się na Nysę :decayed: dobrze, że mam tylko 40km to mnie żona puści :whistling: Twoja A4 rzuca się w oczy więc na 100% się spotkamy

Opublikowano

pomysl cos nad tymi czarnymi listwami przy dzwiach.... bo niezbyt one pasuja do calosci.....

dscf1218x.jpg

Opublikowano
Wkońcu pomalowałem progi. coś tam powoli się dzieje z autem. mam zamiar ukończyć je na Nyse zobaczymy co z tego wyjdzie. dzisiaj szybki spontan i wylądowaliśmy w czechach na integracji PL/CZ ;)

http://img707.imageshack.us/img707/7355/dsc7826i.jpg

http://img109.imageshack.us/img109/3272/dsc7822.jpg

http://img585.imageshack.us/img585/9403/dsc7820t.jpg

flegi sa sute, tylko gleba by sie przydala

Opublikowano
Wkońcu pomalowałem progi. coś tam powoli się dzieje z autem. mam zamiar ukończyć je na Nyse zobaczymy co z tego wyjdzie. dzisiaj szybki spontan i wylądowaliśmy w czechach na integracji PL/CZ ;)

http://img707.imageshack.us/img707/7355/dsc7826i.jpg

http://img109.imageshack.us/img109/3272/dsc7822.jpg

http://img585.imageshack.us/img585/9403/dsc7820t.jpg

:slina: no to się projekt szykuje...i ta fela..:shock3:

Opublikowano

usuwaj te listwy progowe, warto, a jak w dobrym stanie to zwróca ci sie jeszcze koszty malowania:wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Wkońcu pomalowałem progi. coś tam powoli się dzieje z autem. mam zamiar ukończyć je na Nyse zobaczymy co z tego wyjdzie. dzisiaj szybki spontan i wylądowaliśmy w czechach na integracji PL/CZ ;)

http://img707.imageshack.us/img707/7355/dsc7826i.jpg

http://img109.imageshack.us/img109/3272/dsc7822.jpg

http://img585.imageshack.us/img585/9403/dsc7820t.jpg

flegi sa sute, tylko gleba by sie przydala

gwint od PUMY juz zamówiony więc to kwestia czasu ;)

chciałbym progi od S-ki zobaczymy co z tego wyjdzie bo wiadomo tanie nie są ;) chyba, że macie inne sposoby na te listwy?

---------- Post dopisany 24-05-2012 at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2012 at 20:48 ----------

Mała zapowiedz

dsc7869i.jpg

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

Mała zapowiedz

dsc7869i.jpg

Opublikowano

Widziany dzisiaj na Nysie

Niby przedlift ale przyciąga oko :wink:

Opublikowano
Widziany dzisiaj na Nysie

Niby przedlift ale przyciąga oko :wink:

uprzedziłeś mnie Pucek :decayed: na żywo wygląda mega :kox:

---------- Post dopisany at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ----------

kto by pomyślał że pod machą jest poczciwy zecior :naughty:

machnij sobie polerkę fajek wydechu jak ja mam tyle że swoją muszę poprawić :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.