-
[B5 AEB] Do wymiany tuleje czy cały wahacz ?
konkretne pytam o koszt robociny?
-
[B5 AEB] Do wymiany tuleje czy cały wahacz ?
Jakbyscie podali koszt wymiany tuleji w tylnim zawieszeniu to będą kompletne informacje
-
[B5 AEB] Do wymiany tuleje czy cały wahacz ?
Zgadza sie dobrze było by dodać to do faq. Polecam również Etke do ściągnięcia : http://peb.pl/inne-programy/122194-rapidshare-etka-7-a.html gdzie mozna to wszystko odnaleść. A jeśli chodzi o przód to ktoś wymieniał tuleje? czy całe wahacze? pzdr yayo
-
[B5 AEB] Do wymiany tuleje czy cały wahacz ?
Witam, Peterka prośba może podałbyś wszystkie tuleje jakie są potrzebne do tylnego zawieszenia, na pewno innym sie przyda na przyszlość pozdrawiam yayo
-
[B5 AEB] Do wymiany tuleje czy cały wahacz ?
Dokładnie koledzy mają racje! najlepiej iść do Aso oni z Etki dobiorą wszystkie tuleje (chociaż szczecze to ich zaskoczylem ze w tych modelach można wymienić same tuleje i proponowali mi sam wachacz - gorny-tylny 1 szt 500 zl a tuleje ok 50 za sztuke. sprawdz tylko czy nie potrzebujesz wymienic innych tuleji w pozostalych wachaczach. Co ważne w żadnym katalogu producentów tuleji (np. lemfordera) nie mają uwzględnionego tego górnego wachacza tak wiec najlepiej iśc do ASO. ja aktualnie mam elementy i niedlugo startuje na wymiane. pozdroo
-
[B5 AEB] Jakie sprężyny na tył ?
Tak więc odwiedziłem specjalistę od zawieszenia, okazało się że sprężyna pękłą, i póki co siedziała. Szukałem w miarę tanio tych sprężyn, ale że zależało mi na czasie to zakupiłem w INTERCARS, moze nie bylo taio bo po 200 za komplet Lejsforsa, ale na drugi dzień odebrałem i wymieniłem. Teraz zostały mi tuleje do wymiany i klocki i będzie git. Tak jak ktoś szuka dobrego specjalisty w okolicach Warszawy, polecam www.blonski.com.pl z Zielonki. Szerokości życze ;]
-
[B5 AEB] Jakie sprężyny na tył ?
witam, aktualnie mam ten sam problem. oglądałem swoje zawieszenie i okazało się ze mam krzywą spręzynę która ociera o amortyzator, i przy wyboju , krawezniku, czy też zwalniaczu(ten leżacy gliniarz) to słychać metaliczny dźwięk, a może raczej jak puknięcie spręzyny. Wybieram się do mechanika ale już rozglądam się za spręzynami i amortyzatorami, więc może ktoś nam coś poleci, bo wybór jest spory. m@riusz
-
[ALL B5] Moje A4 aktualnie i planowane zmiany
Czy pasuje czy nie można przekonać sie;] dlatego umieszcze kilka fotek z róznymi światełkami, prośba by wrzucić jakies linki do konkretnych światełek.
-
[ALL B5] Moje A4 aktualnie i planowane zmiany
Dzieki za sugestie, lampki, no właśnie poszukuje ciągle rozwiązania, może ktoś podrzuci jakiegoś linka z wyborem, co do kółek to oczywiście rzecz gustu, ale zostane przy takich felgach, oczywiście 16 w planie.
-
[ALL B5] Moje A4 aktualnie i planowane zmiany
Witam, Od prawie roczq posiadam A4 i w końcu postanowiłem, że należałoby odświeżyć wygląd autka. Zanim zabiorę się za samochód, zrobiłem mały photomontaż Poniżej zamieszczam linki do fotek jak aktualnie wygląda i planowane zmiany. Aktualnie : http://img410.imageshack.us/my.php?image=1tquattroa1xa7.jpg W niedalekiej przyszłości: http://img25.imageshack.us/my.php?image=18tquattroat2.jpg Może macie jakies sugestie? propozycje? Chętnie wysłucham. Może polecicie gdzie można w Warszawie zakupić fele jak na zdjęciu ;] Z góry dzieki za wskazówki. yayo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, Jestem posiadaczem A czwórki 1.8T. Chętnie dowiem się o wszystkich pomocnych ciekawostach dotyczacych tego autka. Pozdrawiam Mariusz
yayo
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta