Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Moje A4 aktualnie i planowane zmiany

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Od prawie roczq posiadam A4 i w końcu postanowiłem, że należałoby odświeżyć wygląd autka. Zanim zabiorę się za samochód, zrobiłem mały photomontaż

Poniżej zamieszczam linki do fotek jak aktualnie wygląda i planowane zmiany.

Aktualnie : http://img410.imageshack.us/my.php?image=1tquattroa1xa7.jpg

W niedalekiej przyszłości: http://img25.imageshack.us/my.php?image=18tquattroat2.jpg

Może macie jakies sugestie? propozycje? Chętnie wysłucham.

Może polecicie gdzie można w Warszawie zakupić fele jak na zdjęciu ;]

Z góry dzieki za wskazówki.

yayo

Opublikowano

Straszne są te lampy co chcesz wstawić

Opublikowano

Moje uwagi:

1 zmień przednie lampy na ori poliftowe i bedzie duzo lepiej :good: niż z tymi co chcesz wsatwić teraz :thumbdown:

2 jaki rozmiar felgi chcesz 16-17?? wzór mi sie srednio podoba, ale nie mam zastrzeżeń bo każdy ma swój gust :wink4:

3 lekko zawiecha w dół :naughty:

4 ja bym jeszcze szyby przyciemnił i by było git :>

Opublikowano

Juz lepiej zostaw te felgi ktore masz jak masz zakladac te, ktore planujesz...

Albo poszukaj czegos innego, bo wygladu auto zadne nie poprawiaja...

A tak poza tym, to popieram przedmowce ;)

Opublikowano

Plany

-Fela fajna!

-lampki osobiście bym założył II lift! :good:

Sugestie:

-wydaje mi się że gdybyś klamki pomalował to by autko wyglądało jeszcze lepiej :wink4:

- może czarne lub białe kierunki

Fajny kolor niuńki!

Opublikowano

Kolego lampki ktore pokazales to sa SONARY i to jest :sick3: . Powiem ci ze ja mam bardzo podobne tylko ze FK [Depo] ale nie zabardzo mi pasuja do twojego koloru wozu [moj jest czarny] ale ... jak wiadomo o gustach sie nie dyskutuje . Wiec jeszcze gleba,ciemne szybki i bedzie :good: Silniczek 1.8T i naped Q wieki + :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za sugestie,

lampki, no właśnie poszukuje ciągle rozwiązania, może ktoś podrzuci jakiegoś linka z wyborem,

co do kółek to oczywiście rzecz gustu, ale zostane przy takich felgach, oczywiście 16 w planie.

Opublikowano

Ja też jestem na etapie poszukiwań i skłaniami się do tego typu lampek, żeby zaoszczędzić sobie cięcia blachy pod ori zespolone

Kierunki: http://allegro.pl/item538053393_kierunkowskaz_migacz_nowe_audi_a4_clear_chrom_wwa.html

Lampki: http://allegro.pl/item546283825_reflektor_audi_a4_soczewka_reflektory.html

Można jeszcze pomyśleć nad takimi ale mi te ringi w środku jakoś nie pasują: http://allegro.pl/item548913003_lampy_depo_fk_audi_a4_95_angel_eyes_chrom.html

Opublikowano

Fajnie świecą te z ringami - polecam.

Opublikowano

świeca dobrze ale nie pasuja do audi :thumbdown:...

Pasuja, pasuja :naughty:
Opublikowano
Cytat: Rafal_69 Dzisiaj o 13:56

świeca dobrze ale nie pasuja do audi ...

Pasuja, pasuja

wiadomo rzecz gustu :wink4: moj znajomy ma takie ale w passacie i do niego pasuja.

Ale ja bym wolał do audi poliftowe :naughty:

:hi:

Opublikowano

poprostu do audi ma być soczewka, bez żadnych rignów, wtedy posiadacze bmw cieszą się że kierowca audi chce nadrobić i założył sobie ringi słynące z bmw...i poco to? szczerze zamiast ringów prędzej bym założył te śmieszne nowe diodowe, ale to i tak WIEŚ TAŃCZY I ŚPIEWA, no i jakość świecenia...nie raz ludzie pisali że po przejściu choćby na depo, z tych ringów SZOK, taka różnica w świeceniu ale Twój cyrk, Twoje małpy :)

ogólnie okej, ale niżej musi iść

Opublikowano

świeca dobrze ale nie pasuja do audi :thumbdown:...

Pasuja, pasuja :naughty:

Pewnie, że pasują.

Opublikowano
  • Autor

Czy pasuje czy nie można przekonać sie;] dlatego umieszcze kilka fotek z róznymi światełkami, prośba by wrzucić jakies linki do konkretnych światełek.

Opublikowano

Odpowiedz #12 : Dzisiaj o 11:07 » Cytuj

--------------------------------------------------------------------------------

poprostu do audi ma być soczewka, bez żadnych rignów, wtedy posiadacze bmw cieszą się że kierowca audi chce nadrobić i założył sobie ringi słynące z bmw...i poco to? szczerze zamiast ringów prędzej bym założył te śmieszne nowe diodowe, ale to i tak WIEŚ TAŃCZY I ŚPIEWA, no i jakość świecenia...nie raz ludzie pisali że po przejściu choćby na depo, z tych ringów SZOK, taka różnica w świeceniu ale Twój cyrk, Twoje małpy

ogólnie okej, ale niżej musi iść

zgadzam się z kolegą w 100% :good:

wrzuć fotki z różnymi lampami i zobaczymy jakie będą najlepsze :naughty: i jaki Ci w oko wpadną :wink4:

Opublikowano

świeca dobrze ale nie pasuja do audi :thumbdown:...

Pasuja, pasuja :naughty:

Pewnie, że pasują.

Jasne, że pasują, ale tylko w komplecie z lusterkami M3 look.

:wallbash:

Opublikowano

Ja też jestem na etapie poszukiwań i skłaniami się do tego typu lampek, żeby zaoszczędzić sobie cięcia blachy pod ori zespolone

Kierunki: http://allegro.pl/item538053393_kierunkowskaz_migacz_nowe_audi_a4_clear_chrom_wwa.html

Lampki: http://allegro.pl/item546283825_reflektor_audi_a4_soczewka_reflektory.html

Paweł nie kombinuj ;) na dzielonych nie uzyskasz takiego fajnego efektu.. Rezanka duzo nie ma a Valeo to Valeo.. Ori najlepiej wygląda. Jak poszukasz dobrze to u nas nawet używki mozesz trafic.. Ja ostatnio miałem dostep do częsci z Anglików, klosze były jak nówki tylko soczewke przestawic i hula :]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.