Treść opublikowana przez look4me
-
[ALL] Felgi podróbki
Planuję kupić felgi 17'' model Audi: Niestety w oryginale występują tylko w 7,5J ET56 i aby to dobrze wyglądało muszę dać na każde koło dystans 20mm... Podróbki są robione 7,5J ET 35 i będą dobrze wyglądały bez dystansów http://allegro.pl/nowe-felgi-17-5x112-audi-a3-a4-a5-a6-a8-q5-i1657017527.html Pytanie czy lepiej kupić ori i dać 20mm dystansu na każde koło czy kupić chińskie podróbki?
-
[ALL B6/B7] Pro-Kit+1BA vs. Pro-System
Muszę być pewny, raczej to za mało Wiem że Bilstein b6 podnosi samochód stąd te pytanie...
-
[ALL B6/B7] Pro-Kit+1BA vs. Pro-System
Wstawiał ktoś sprężyny Pro-Kit z Eibacha na seryjne amory 1BA a potem zmieniał też amory na te z zestawu Pro-System? 1) Jaka jest różnica w zachowaniu się samochodu ? Zrobił się mniej komfortowy? Lepiej się prowadzi? Różnica jest odczuwalna? 2) Czy wstawiając amory Eibacha jest szansa że podniesie się delikatnie auto (5-10mm) ?
-
[ALL B7] Wycena 3.0 Quattro na 37 tys :)
Pytanie czy jak go doubezpieczę do faktycznej rynkowej kwoty to czy przy szkodzie lub kradzieży wiążącą kwotą będzie kwota na jaką go ubezpieczyłem czy znowu kwota z ich magicznej książki?
-
[ALL B7] Wycena 3.0 Quattro na 37 tys :)
Ubezpieczam samochód A4 3.0 TDI Quattro Tiptronic Sedan B7 produkcja 20.12.2004r. i wycenili go na: AXA - 37 tys. PZU - 44 tys. To chyba jakiś żart... takie auto w normalnym stanie za 55tyś ciężko jest kupić... Co można z tym zrobić? W przypadku szkody całkowitej albo kradzież będę musiał dołożyć 20tys. żeby kupić takie same...
-
[ALL] ET35 vs. ET 56-20mm dystans
kaczmar13 kupując felgę z mniejszym et też odsuwasz krawędź felgi więc wychodzi na to samo.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Dziwne bo z wyposażenie nie było nic szczególnego (ciężkiego).... a nie jedną dużo lepiej wyposażoną 3.0TDI na ori zawiasie S-line widziałem... Czyli pozostaje mi jedynie -30mm Pro Kit (bo -20mm nikt nie robi)
-
[ALL] ET35 vs. ET 56-20mm dystans
Czyli podsumowując wszystkie wypowiedzi na forum (a jest tego trochę) o tym że dystanse powodują dużo, dużo szybsze sypanie się łożysk oraz zawiasu a szczególnie przedniego można między bajki włożyć ?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
A4 B7 2005r. 3.0 TDI Quattro Zawias: 1BA Przód WR 14 - 0JP (spręż: ziel., pomar., róż.) Tył WR 11 - 0YL Jakie dobrać sprężyny bo nie znalazłem zamienników dla przodu...?
-
[ALL] ET35 vs. ET 56-20mm dystans
Jakie różnice są pomiędzy jazdą na feldze ET35 a ET56-dystans 20mm ? Zakładamy że dystans jest dobrej jakości z kołnierzem na 4 felgach. Sumarycznie ET wychodzi takie samo. Pogorszenie właściwości jezdnych odpada bo ET jest bez zmian więc rozstaw się nie zmienia. Jedyne co przychodzi mi do głowy to że zawieszenie będzie się szybciej zużywało na dystansach... FAKT czy MIT ?
-
[ALL B6] Felgi z audi TT
Widział ktoś może zdjęcie A4 na takich felgach ?
-
[ALL B7] 3.0 Quattro - obniżenie
A4 B7 2005r. 3.0 TDI Quattro Zawias: 1BA Przód weight range 14 (spręż: ziel., pomar., róż.) Tył weight range 11 Cel: obniżenie o max. 20mm (30mm ostatecznie) Co można zrobić aby zrealizować cel i uzyskać komfort nie mniejszy niż na 1BE (warunek konieczny). Są sprężyny z 1BE które będą pasować do mojego auta ? Zgodnie z tabelką: http://www.a4-klub.pl/smf/rozne/SiA.pdf takich niestety nie ma... nic ma nic powyżej WR12
-
[ALL B7] A4 S-line 2006r. z biała podsufitką
Dzięki, zgadza się, faktycznie była biała podsufitka (6NJ) w S-line o kodzie E4J.
-
[ALL B7] A4 S-line 2006r. z biała podsufitką
Czy jest możliwe aby A4 z 2006r. z S-Line (wg. spisu wyposażenia E4J) miała białą podsufitkę? Jakie oznaczenie w kodach wyposażenia ma czarna podsufitka?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
W8 to model Passata - ma zaciski dwutłoczkowe i tarcze 334x32
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Moze i ktos probowal ale tarcze sa dostępne tylko w ASO sztuka jakieś 700zl. takie tarcze robi Otto Zimmermann strona lewa 600.3237.75 strona prawa 600.3238.75[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 22:38 Jarzma będą pasować czy trzeba zmieniać zwrotnice? Mam komplet z W8 razem z ori tarczami w dobrej cenie do kupienia... jarzma z zaciskami beda pasowac ale tarcza juz nie Z ori tarczami z W8, cały komplet z W8
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Moze i ktos probowal ale tarcze sa dostępne tylko w ASO sztuka jakieś 700zl. takie tarcze robi Otto Zimmermann strona lewa 600.3237.75 strona prawa 600.3238.75[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 22:38 Jarzma będą pasować czy trzeba zmieniać zwrotnice? Mam komplet z W8 razem z ori tarczami w dobrej cenie do kupienia...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Próbował ktoś wsadzić hamulce z Passata W8 334x32 (dwu-tłoczkowe) ? Rozstaw jarzma będzie się zgadzał ?
-
[B5 AFN] Czy sa dostepne czesci pompki centralnego zamka?
Niestety nie, pozostaje kupić używkę.
-
[B5 ADP] Gdzie znajduje się czujnik świateł wstecznych?
Na skrzyni biegów z prawej strony
-
[B7 BKN] Kopci na biało na postoju
Ale wtedy na Vagu wyskoczyłyby błędy i jakby klapy się zacinały to chyba częściej niż 1-2x na kilka miesięcy? Mówiąc klapa główna masz na myśli przepustnicę (059 145 950) ?
-
[B7 BKN] Kopci na biało na postoju
Auto (BKN 05r.) CZASAMI mocno kopci na biało jak stoi na wolnych obrotach ale bardzo rzadko. Czasami może stać 20 min i zero dymu a czasami 2min od odpalenia i wydobywa się chmura białego dymu z wydechu, wystarczy ruszyć i dym znika. Jak zaczyna kopcić i dodam gazu to chmura jest jeszcze większa. W czasie jazdy nie dymi. z logów wynika że wtryskiwacze ok: Group 013 -0.24 / -0.33 / 0.19 Group 014 0.61 / -0.09 / -0.09 --------- Group 072 -34.0 / -8.0 / -6.0 Group 073 -14.0 / -8.0 / -4.0 Group 074 -26.0 / -2.0 / 0.0 Group 075 -4.0 / 0.0 / 2.0 Group 076 -20.0 / -6.0 / 0.0 Group 077 -20.0 / -2.0 / 0.0 Jakiś pomysł ?
-
[B7 3.0 TDI] Dziwne dymienie
Podobno wtryskiwacze 059 130 277 BD zastąpiły 059 130 277 AH i są takie same, to prawda ? Można montować bez obaw do BKN ?
-
[ALL B7] Poduszka z Q7 do B7
Czy poduszka z Q7 2007r będzie współgrać z B7 2005r ? Wiązka jest ta sama obudowa też, więc z tym nie będzie problemu ale pytam o kwestie techniczne - wywołanie zapalnika itd..
-
[ALL B7] RS4 vs. RS6 - non S-line
Czyli podsumowujące zmiana z 17' na 18' nie przyniesie żadnych pozytywnych efektów wizualnych na zwykłym zawiasie ? Patrząc na 18' w aucie ArturB6 to jest to czego mi trzeba...