Skocz do zawartości

szandi

Pasjonat - Nowicjusz
  • Postów

    6
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O szandi

  1. Witam. Mam dokładnie ten sam problem tykanie slychac tylko jak silnik jest zimny. Ja stawiam ze to bedzie pompa wspomagania chc nie jestem do konca pewien.
  2. Witam Czeka mnie wymiana rozrzadu w mojej niuni i nie mam zielonego pojecia gdzie sie udac. Pan z laki odpada ze wzgledow terminowych. Dzieki.
  3. Panowie wczoraj wymienilem czujnik wszystko oki autko pracujet tak jak powinno. Dzieki wszystkim za pomoc.
  4. Mieszkam we wloszech i obawiam sie ze tutaj to moze byc spory wydatek. Pinow jest cztery. czy moze to byc np. taki czujnik? http://moto.allegro.pl/item651234650_czujnik_temperatury_audi_a4_seat_ibiza_vw_passatb5.html Jutro podjade i zapytam w sklepie. Dzieki za pomoc.
  5. Witam ponownie. Gdzie mozna kupic taki czujnik i jak jest jego koszt? Szukalem troche w necie i jakos na nic nie trafilem. Dzieki
  6. Czesc U mnie jest jeden czujnik z niebieska wtyczka po lewej stronie. Z prawej strony jest miejsce na drugi czyjnik ktorego u mnie brak. Do czego sluzy ten drugi czujnik? Czy moglbys podac swoj nr tel. lepiej bedzie sie dogadac. Dzieki
  7. witam. mam ten sam problem co ty czy moglbys napisac cos wiecej o tym gdzie dokladnie sie znajduje ten czujnik jak go ewentualnie wymienic. dzieki
  8. Mam na imie Daniel wlasnie kupilem audi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...