-
[B5 ADP] Docieranie po remoncie
witam jeśli można spytać to ile kosztowała taka operacja?
-
[ALL B5] Po skręcie kierownica nie wraca do punktu 0 (cięższe działanie wspomagania)
a może jeden z drążków jest skrzywiony
-
[B6 AWX] Drgania autem powyżej 140km/h
banany to tylne dolne wahacze i o dziwo bardziej rozbity był ten od osi jezdni
-
[ALL] Zasiarczona klema plusowa
Witam Jakimś cudem zrobiła się dziurka przy słupku i parowało na klemę Aku padł temat zamykam dzięki za podpowiedzi i pozdrawiam
-
[B6 AWX] Drgania autem powyżej 140km/h
a u mnie wymiana bananów załatwiła sprawę teraz jest elegancko pozdrawiam
-
[ALL B5] Czujnik ABS!
witam podobnie u mnie się dzieje na dohamowywanu przy prędkosci od 30 do 20 załącza się ABS Podpiołem się więc pod kompa i okazało sie że na pierwszym kole przy 27km/h pokazuje 100 a na 2-3-4 kole pokazuje 27km/h o co chodzi?
-
[B5 ADR] Wibracje przy obrotach biegu jałowego
sprwdż gumy na sankach ot ja u siebie znalazłem przyczynę
-
[B5 AHU] Nowe hamulce TRW - drgania
witam a może zamiast je spokojnie docierać po prostu je przegrzałeś ?
-
[B5 ADP] Szpanująca kierownica na łukach pomocy
zbieżność i ciśnienie w kołach oki wspomaganie bez zarzutów brak jakichkolwiek luzów a mimo to kiera szpanuje przy w chodzeniu w łuk i dodatkowo potrafi ostro bujnąć auto nawet na prostej Nie daje już rady .jakieś sugestie pleas
-
[B5 ADP] Szpanująca kierownica na łukach pomocy
witam wchodząc w łuk kierownica ostro szpanuje w przeciwną stronę za pomoc dzięki
-
[B5 ADP] Problemy z mocą
Ja brykam 1.6 ADP
-
[B5 ADP] Problemy z mocą
Witam byłem na kompie wszystko oki tylko śmigać a jednak .... Raz śmiga jak marzenie a raz muł jakich mało a przy tym jakoś głośno pracuje mało tego to szrpnie przy każdym dodawaniu gazu
-
[B5 ADP] Mocne uderzenie podczas hamowania
wszystko zamocowane jak należy żadnych luzów i luzików o co kaman[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 11:45_________________________________________________ coś jest na żeczy bo wewnętrzne klocki są bardziej wytarte !
-
[B5 ADP] Mocne uderzenie podczas hamowania
witam podczas naciskania na pedał hamulca czuć dość mocne uderzenie po stronie lewego koła przedniego .czy ktoś spotkał sie z taką przypadłością i co może być przyczyną z góry dzieki
-
[B5 ADR] Wibracje przy obrotach biegu jałowego
Witam I jak znalazłęś przyczynę bo w moim ADP są takie same objawy
Malinaa
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta