Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Malinaa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam jeśli można spytać to ile kosztowała taka operacja?
  2. banany to tylne dolne wahacze i o dziwo bardziej rozbity był ten od osi jezdni
  3. Witam Jakimś cudem zrobiła się dziurka przy słupku i parowało na klemę Aku padł temat zamykam dzięki za podpowiedzi i pozdrawiam
  4. a u mnie wymiana bananów załatwiła sprawę teraz jest elegancko pozdrawiam
  5. Malinaa odpowiedział(a) na QbaD98 temat w Audi A4 B5
    witam podobnie u mnie się dzieje na dohamowywanu przy prędkosci od 30 do 20 załącza się ABS Podpiołem się więc pod kompa i okazało sie że na pierwszym kole przy 27km/h pokazuje 100 a na 2-3-4 kole pokazuje 27km/h o co chodzi?
  6. sprwdż gumy na sankach ot ja u siebie znalazłem przyczynę
  7. witam a może zamiast je spokojnie docierać po prostu je przegrzałeś ?
  8. zbieżność i ciśnienie w kołach oki wspomaganie bez zarzutów brak jakichkolwiek luzów a mimo to kiera szpanuje przy w chodzeniu w łuk i dodatkowo potrafi ostro bujnąć auto nawet na prostej Nie daje już rady .jakieś sugestie pleas
  9. witam wchodząc w łuk kierownica ostro szpanuje w przeciwną stronę za pomoc dzięki
  10. Malinaa odpowiedział(a) na Malinaa temat w 1.6
    Ja brykam 1.6 ADP
  11. Malinaa opublikował(a) temat w 1.6
    Witam byłem na kompie wszystko oki tylko śmigać a jednak .... Raz śmiga jak marzenie a raz muł jakich mało a przy tym jakoś głośno pracuje mało tego to szrpnie przy każdym dodawaniu gazu
  12. wszystko zamocowane jak należy żadnych luzów i luzików o co kaman[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 11:45_________________________________________________ coś jest na żeczy bo wewnętrzne klocki są bardziej wytarte !
  13. witam podczas naciskania na pedał hamulca czuć dość mocne uderzenie po stronie lewego koła przedniego .czy ktoś spotkał sie z taką przypadłością i co może być przyczyną z góry dzieki
  14. Witam I jak znalazłęś przyczynę bo w moim ADP są takie same objawy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.