Treść opublikowana przez 99*99
-
Spoty Olsztyńskie
Wczoraj mieliśmy okazję poszarżować w okolicach 23 pod realem. Było super, więc padł pomysł, aby spota zrobić w Ornecie na lotnisku i śmigać do woli. Marian poprosił mnie, żeby wrzucić tu info bo na pewno jesteście chętni
-
Spoty Olsztyńskie
Nie ma na co czekać
-
Spoty Olsztyńskie
Red Seat Ibiza?
-
Spoty Olsztyńskie
Eh przyjdę sobie na piechotkę
-
Spoty Olsztyńskie
Eeeeeee, mnie to za bardzo nie interesuje. Na razie trzyma moc, potrafi ładnie wyprzedzać, więc nie ma podstaw do obaw:) i nadmiernej ciekawości:P
-
Spoty Olsztyńskie
No nie wiem jak te wasze benzynki w tych smutnych A4 wypadną
-
[B5 AFN] Dragnia silnika po jego wyłączeniu - trzęsie autem
A moim zdaniem nie ma co się przejmować. Jeździłem ponad 2 lata AFN em, który zawsze szarpnie przy zgaszeniu. Nie brałem sobie tego do głowy i słusznie. Auto śmiało ciągnęło do przodu i po sprzedaży następny właściciel jest również zadowolony i nikt dwumasa nie wymienia...
-
Spoty Olsztyńskie
Hah. Widać było w Cerkiewniku
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Miałem kiedyś A4. Ale już mi się przejadła. Aczkolwiek dobrze wspominam czasy z A4 AFN i opornikiem