Treść opublikowana przez grarmi
-
Znaczenie ET Felgi
Ale bez dystansu wejdzie? Nic nie będzie ocierało?
-
Znaczenie ET Felgi
Panowie 7,5j17h2 ET 56 guma 225/45, będzie coś z tego?
-
[B5 AFN] Demontaż złączki elastycznej
A czy zamiast tej złączki mogę wspawać zwykłą rurkę?
-
[B5 AFN] Demontaż złączki elastycznej
Panowie w jaki sposób wyciągnąć złączkę wraz z katalizatorem? Trzeba odkręcać kolektor dolotowy? Bo dołem na pewno nie wyjdzie
-
[B5 AFN] Świst turbiny
Dolot raczej nie, bo jest to wyraźny metaliczny świst, kata mam, a co do oleju to pojęcia nie mam, bo niedawno co kupiłem to auto.[br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 15:47_________________________________________________Co do mocy to żadnego spadku nie zauważyłem.
-
[B5 AFN] Świst turbiny
Wiem, że podobnych tematów było kilka ale u mnie jest trochę inna sytuacja, a mianowicie podczas przyspieszenia słychać metaliczny świst, ale tylko w granicach 1800-2400 obrotów, później to zjawisko zanika, auto normalnie przyspiesza, podczas rannego odpalania puszcza delikatnego białego dymka.
-
[B5 AFN] Problem z pamięcią radia
Panowie za każdym razem po wyłączeniu zapłonu radio powraca do ustawień fabrycznych. Który kabelek jest za to odpowiedzialny?
-
[B5 AFN] Szarpanie lewarkiem zmiany biegów.
Heh no ale może dokładniej? Jakiś części?
-
[B5 AFN] Szarpanie lewarkiem zmiany biegów.
Czym to jest spowodowane?
-
[ALL B5] Jak zdemontować poszycie oparcia fotela kierowcy
Tak mam ten plastik, chodzi o to że wystrzeliła boczna poducha i rozerwało poszycie, w związku z tym chciałbym je zmienić tylko nie wiem jak się za to zabrać.
-
[ALL B5] Jak zdemontować poszycie oparcia fotela kierowcy
Jak w temacie... zabierał się już ktoś za to?
-
[B5 AFN] Pytanie odnośnie kontrolek
Po włączeniu zapłonu kontrolki rezerwy paliwa, temp, olej i akumulator zapalają się i gasną dopiero po uruchomieniu silnika czy tak powinno być?
-
[B5 AFN] Szarpanie lewarkiem zmiany biegów.
Mam taki problem, a mianowicie np. podczas ruszaniu w przód lub w tył, lub przy dodawaniu i puszczaniu gazu, lewarek rusza się w przód i tył. Czy to oznaka zużytych poduszek pod skrzynią?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
A4 B5 1.9 TDI AFN