ikar33

O ikar33

Osiągnięcia ikar33

Reputacja

1. Problem klekotana rozrządu tkwi bowiem w doborze odpowiedniego oleju smarnego do silnika sam się o tym przekonałem na własnej skórze gdy po sprowadzeniu auta z niemiec do kraju dokonałem wymiany oleju z ELF na nowy,jakiś czas jeździłem na Castrolu GTX5 Magnatec i były objawy jak wyżej kolega opisuje dopiero wymiana oleju ponownie na ELF spowodowała zanik odgłosu klekotania.Nie każdy ELF też pasuje chodzi bowiem dokładnie o olej ELF EXCELLIUM LDX 10W40 albo, ja używam obecnie 5W40 cena za opkowanie 4L 135 zł można go kupić na allegro olej ten szczegolnie zaleca się do silników benzynowych z hydraulicznym sterowaniem zaworów jak w audi A4 bowiem wycisza głośną pracę układu rozrządu.Ja bardzo zalecam jego użycie efekt gwarantowany w postaci odrazu zaniku odgłosu klekotania.
  2. Problem klekotana rozrządu tkwi bowiem w doborze odpowiedniego oleju smarnego do silnika sam się o tym przekonałem na własnej skórze gdy po sprowadzeniu auta z niemiec do kraju dokonałem wymiany oleju z ELF na nowy,jakiś czas jeździłem na Castrolu GTX5 Magnatec i były objawy jak wyżej kolega opisuje dopiero wymiana oleju ponownie na ELF spowodowała zanik odgłosu klekotania.Nie każdy ELF też pasuje chodzi bowiem dokładnie o olej ELF EXCELLIUM LDX 10W40 albo, ja używam obecnie 5W40 cena za opkowanie 4L 135 zł można go kupić na allegro olej ten szczegolnie zaleca się do silników benzynowych z hydraulicznym sterowaniem zaworów jak w audi A4 bowiem wycisza głośną pracę układu rozrządu.Ja bardzo zalecam jego użycie efekt gwarantowany w postaci odrazu zaniku odgłosu klekotania.
  3. Witam wszystkich klubowiczów Audi A4 Klub Polska mam na imię Roman i jak większość klubowiczów od roku jestem posiadaczem audi a4 w wersji silnikowej 1,6 ;101 kM rok prod.96 ponadto jak każdy facet interesuje się motoryzacją tyle że w większym stopniu. Jestem bardzo zadowolony z pomysłu utworzenia takiej strony WWW i tu należą się podziękowania autorom tego pomysłu ,gdzie właściciele pojazdów, w tym przypadku głównie chodzi o audi A4, mogą podzielić się informacjami na temat eksplatacji czy nawet służyć fachową radą pozostałym posiadaczom tegoż auta. Życzę wszystkim klubowiczom Audi A4 Wesołych Świat Wielkanocnych oraz smacznego jajka.