-
B6 1.9 TDI 2003 Problem z kilmą
witam. wiec uzupelnilem czynnik chlodzacy i klima cholodzi idealnie i chłodzi wedlug mnie poprawnie ale wentylator nadal dziala caly czas. jakie moga byc przyczyny? kupilem drugi wentylator z przkaznikem - opornica i po podlaczeniu rowniez chodzi caly czas. wiec moze to winna press klimy ale pod wagiem bledow nie widzi. wiec co zostaje? czujnik od chlodnicy?? uzupełnij profil
-
[1,9 AFN] Po 5 minutach jazdy nie dziala turbo
hej. Ja miałem to samo. poprostu turbinka ci sie zabrudzila spalinami i lopatki nie pracują. musisz ją przeczyscić koszt ok 300-500 zl w zaleznosci od warsztatu. pozdr uzupełnij profil
-
B6 1.9 TDI 2003 Problem z kilmą
WITAM. Mam pytanie gdyz po wlaczeniu klimy trzeba zaczekac jakas minute aby zaczela chlodzic pozatym wydaje mi sie ze slabo chodzi. Mam tez dugi problem gdyz ciagle mi sie zalacza wentylator od kilmy(caly czas pracuje od wlaczeniu zaplonu) nawet wtedy gdy jest ona wylaczona i dosc glosno ten wentylator pracuje. prosze o podpowiedz. pozdr
-
b6 2003 1.9tdi dziwna kontrolka
masz racje zarówka przednia prawa:-) tam sa soczewki. jakie tam ida zarówki??? czy sa takie ala xeno zeby dawaly podobny kolor jak tak to co to za zarowki i gdzie je mozna kupic pozdr i dziekuje [ Dodano: 17-04-2007, 20:13 ] tzn nie mam xeno ale czy sa zarowki coby dawaly imitacje xseno?
-
b6 2003 1.9tdi dziwna kontrolka
dzisiaj pojawila mi sie kontrolka pokazujaca na zółte kółko przekreslone krzyżykiem a na górze kołka mały prostokącik! nie mam intrukcji po polsku więc porsze o pomoc!
-
b6 2003 1,9tdi zapala sie kontrolka od klocków
ale jak niezgasna? juz nigdy czy jak wymienie na nowe?
-
b6 2003 1,9tdi zapala sie kontrolka od klocków
Witam <b6 2003 1,9tdi zapala sie kontrolka od klocków> mam problem bo od wczoraj zaczala mi sie zapalac kontrolka od klockow ! auto zakupilem niedawno tzn przejechalem juz 1000km ale klocki byly wymieniane przed zakupem i maja dosc gruba okładzine! olej tez jest w zbiorniczku, pomyslalem ze to czujnnik od plynu, więc odpiołem kostke i tez po jakims czasie sie lampka zapala! lampka zapala sie przy naciskaniu na pedal hamulca np przy staniu na swiatlach itp. i juz nie gaśnie no chyba ze po wyłaczeniu silnika! ale zaraz przy którymś z kolei hamowaniu sie zapala! czy to moze byc jakis problem z komputerem czy raczej tylko problem z czujnikami??? prosze o podpowiedz pozdrawiam
-
A4 B6 2.5quattro kontrolka zuzytych klockow hamulcowych
Witam <b6 2003 1,9tdi zapala sie kontrolka od klocków> mam problem bo od wczoraj zaczala mi sie zapalac kontrolka od klockow ! auto zakupilem niedawno tzn przejechalem juz 1000km ale klocki byly wymieniane przed zakupem i maja dosc gruba okładzine! olej tez jest w zbiorniczku, pomyslalem ze to czujnnik od plynu, więc odpiołem kostke i tez po jakims czasie sie lampka zapala! lampka zapala sie przy naciskaniu na pedal hamulca np przy staniu na swiatlach itp. i juz nie gaśnie no chyba ze po wyłaczeniu silnika! ale zaraz przy którymś z kolei hamowaniu sie zapala! czy to moze byc jakis problem z komputerem czy raczej tylko problem z czujnikami??? prosze o podpowiedz pozdrawiam [ Komentarz dodany przez: zdeniu: 14-04-2007, 15:08 ] witam Cię kolego i zapraszam do działu Newbie oraz do zapoznania się z regulaminem forum, w przeciwnym razie posty będą usuwane
-
[B5 AJM] Ciągle pracujący dod. elektr. wentylator chłodnicy
witam mam b6 i terz mam ten sam problem z wetylatorem! gdzie dostac ten sterownik do dodatkowaego wentylatora w okolicach warszawy radomia badz lublina? [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 06-04-2007, 08:21 ] nie zdążyłeś zauważyć, że mamy pewne zasady na forum ?
poke82
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta