Treść opublikowana przez Elqapo
-
[B5 ADR] Duże zużycie paliwa, falowanie obrotów, brak mocy
Witam was sprawdziłem dzisiaj co jest mojemu autku i dom jrzałem olej w przepustnicy i troche jakiegos syfu rozbiore to w tygodniu poczyszcze i napisze wam czy cos sie zmieniło.
-
[B5 ADR] Co jest z kontrolką AIRBAG ?
mam problem gdy zapale zapłon i auto swieci mi sie poduszka przez pare min czasem dłuzej czasem krucej tzn jak jest zimno to krucej a jak ciepło to nawet 5 min co to moze byc ??????
-
[B5 AHL] Wysoka temperatura płynu chłodzącego po wymianie termostatu na ORI
A może kolego masz przytkany gdzies obieg w wezach lub chłodnicy sciag górny waz od chłodnicy i zobacz czy w wejsciu do chłodnicy nie ma jakis osadów to moze byc powodem po prostu słaby obieg i pompa nie daje rady.
-
[B5 ADR] Duże zużycie paliwa, falowanie obrotów, brak mocy
witam i mam problem ze swoim autem Audi A 4 model ADR 1.8 20V chodzi o spalanie w miescie dochodzi do 18 litrów a w trasie spala do 8l/100 samochód został podłaczony do komputera zostały wykasowane błedy i nic sie nie zmieniło nadal pali jak smok myslałem ze to wina czujnika temperatury niebieskiego i czarnego 4 pin oraz termostatu wymieniłem na nowe i zwiekszyło mi sie spalanie o 2 litry na chwile obecna około 19 na sto w miescie co z tym mozna zrobic ????? po za tym silnik jak spadaja obroty faluje przes kilka sekund miedzy 900 a 300 obrotów pozniej sie uspokaja i równo chodzi a komputer nie pokazuje uszkodzen... po za tym silnik jest zamulony i chodzi głosno tzn ok 2,500 obrotów od 90 do 130 mało nie wyskoczy pózniej sie wycisza tak po przekroczeniu 4,500 obrotów albo ok 150/h co to moze byc ??????
-
[B5 ADR] Auto dużo pali
Jawor.Jestem Maciek i mam problem ze swoim autem Audi A 4 model ADR 1.8 20V chodzi o spalanie w miescie dochodzi do 18 litrów a w trasie spada do 8 samochód został podłaczony do komputera zostały wykasowane błedy i nic sie nie zmieniło nadal pali jak smok myslałem ze to wina czujnika temperatury niebieskiego oraz termostatu wymieniłem na nowe i zwiekszyło mi sie spalanie o 2 litry na chwile obecna około 19 na sto w miescie co z tym mozna zrobic ????? po za tym silnik jak spadaja obroty faluje przes kilka sekund miedzy 900 a 400 obrotów pozniej sie uspokaja i równo chodzi a komputer nie pokazuje uszkodzen... ponadto silnik jest zamulony i mało nie wyskoczy z karoseri przy 3 tysiacach ale za to sie wycisza jak tylko minie 130/h lub jest powyzaj 4 tys obrotów bo tak od 90 do 13o to mało sie nie rozleci. Co to może byc ??????[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 12:11_________________________________________________Jawor.Jestem Maciek i mam problem ze swoim autem Audi A 4 model ADR 1.8 20V chodzi o spalanie w miescie dochodzi do 18 litrów a w trasie spada do 8 samochód został podłaczony do komputera zostały wykasowane błedy i nic sie nie zmieniło nadal pali jak smok myslałem ze to wina czujnika temperatury niebieskiego oraz termostatu wymieniłem na nowe i zwiekszyło mi sie spalanie o 2 litry na chwile obecna około 19 na sto w miescie co z tym mozna zrobic ????? po za tym silnik jak spadaja obroty faluje przes kilka sekund miedzy 900 a 400 obrotów pozniej sie uspokaja i równo chodzi a komputer nie pokazuje uszkodzen...po za tym jest zamulony no i mało sie silnik nie rozleci tak od 90 do 130 pózniej sie wycisza tak po przekroczeniu 4,500 obrotów. Co to moze byc????
-
A4 B5 ADR ADP Termostat
Ja miałem to samo w silniku ADR 1.8 25 zł termostat i 20 czujnik niebieski i teraz trzyma non stop 90 stopni i jest ok
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jawor.Jestem Maciek i mam problem ze swoim autem Audi A 4 model ADR 1.8 20V chodzi o spalanie w miescie dochodzi do 18 litrów a w trasie spada do 8 samochód został podłaczony do komputera zostały wykasowane błedy i nic sie nie zmieniło nadal pali jak smok myslałem ze to wina czujnika temperatury niebieskiego oraz termostatu wymieniłem na nowe i zwiekszyło mi sie spalanie o 2 litry na chwile obecna około 19 na sto w miescie co z tym mozna zrobic ????? po za tym silnik jak spadaja obroty faluje przes kilka sekund miedzy 900 a 400 obrotów pozniej sie uspokaja i równo chodzi a komputer nie pokazuje uszkodzen...