Treść opublikowana przez ciapset
-
[ALL B6] Moduł komfortu 8E0 959 433 AL odpowiada AJ
mechanik mowi ze to jest modul na dwie przednie szyby i nie wie czyda sie z nim cos zrobic beda prubowali cos rozkrecac go i cos tam przy nim grzebac ja sie nie znam na tym [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 08:08_________________________________________________a jak sie koduje moduł ?? spytał bym sie mechanika czy kodował go
-
[ALL B6] Moduł komfortu 8E0 959 433 AL odpowiada AJ
http://allegro.pl/item744245280_audi_a4_modul_komfortu_2002_rok.html Gość Mowi ze to jest na dwie elektryczne szyby i bez szyberdachu... i ze nie da sie zwrocic jak by nie pasowało ehh[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 10:06_________________________________________________a na forum nikt zupełnie przypadkowo nie ma na handel z koncowka AL :D napewno ktos ma [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 10:25_________________________________________________mam ten moduł Aj chodza mi przednie szyby i szyberdach a z tyłu nie chodzą
-
[ALL B6] Moduł komfortu 8E0 959 433 AL odpowiada AJ
nikt nie chce wysłac mi modułu z mozliwoscia zwrotu . musze na sto procent wiedziec ze bedzie chodziło wszystko [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 12:06_________________________________________________nigdzie dosłownie nigdzie nikt nie ma tego modułu co mi potrzeba z koncowka AL
-
[ALL B6] Moduł komfortu 8E0 959 433 AL odpowiada AJ
a jak koles napisał mi ze to aj co ja kupiłem nie było w aucie co ma 4 elektryczne szyby i szyberdach tylko dwie elektryczne szyby bez szyberdachu . a ja potrzebuje na 4elek + szyberdach nie wiem co mam robic
-
[ALL B6] Moduł komfortu 8E0 959 433 AL odpowiada AJ
Witam wszystkich mam taki problem poniewaz nie mogłem nigdzie dostac modułu komfortu 8e0 959 433 AL zdecydowałem sie na zakup 8e0 959 433 AJ poniewaz dwie osoby powiedziały mi ze bedzie odpowiednikiem starego chciałbym znac wasze zdanie na ten temat
-
[B6 AWX] Numer modulu komfortu
ja mam ten sam problem poszukuje tego modułu 8e0 959 433 AL chyba nigdzie go nie dostane ! szukam juz troche czasu na allegro i nic
-
[ALL B6] Pomoc w podłączeniu car audio
ok poczekam narazie musze pogadac i tego kolesia przekabacic zebym mogł zwrocic ten wzmacniacz mam nadzieje ze sie da i mi nie da negatywa
-
[ALL B6] Pomoc w podłączeniu car audio
aha no dobra to zamowie ten co pan mi podał http://www.allegro.pl/item706175032_carpower_hpb_602_super_zestaw_kabli_10mm2.html mam nadzieje ze bedzie dobry a ten jbl przeprosze i zwroce mam nadzieje ze mnie zrozumie koles ehh
-
[ALL B6] Pomoc w podłączeniu car audio
http://www.allegro.pl/item706380229_jbl_wzmacniacz_gt5_a604_kpl_kabli_dodatki.html a ten bedzie dobry bo chciałem u tego samego kolesi zamowic juz
-
[ALL B6] Pomoc w podłączeniu car audio
tak dopiero zamowiłem to zwroce ten wzmacniacz powinno sie dac aha mozecie doradzic mi jaki mam kupic wzmacniacz bardzo prosze
-
[ALL B6] Pomoc w podłączeniu car audio
nic sie nie da zrobic bo juz kupiłem ten sprzet ?
-
[ALL B6] Pomoc w podłączeniu car audio
Witam jak mam podpiac do tego wzmaicniacza http://www.allegro.pl/item706346708_wzmacniacz_jbl_gt5_402_kable_dodatki_sprawdz.html ta Tube http://www.allegro.pl/item700914068_tuba_basowa_jbl_cs_1204t.html czy pociagnie ten wzmacniacz ta tube ??[br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 09:16_________________________________________________Jak Ktoś Mniej wiecej wie Prosze napisac
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam ja pewnie tez dołacze do was co by nie:D
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Niedługo dołącze do was chlopaki Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i Pozdrawiam Mam nadzieje ze dowiem cie Ciekawych rzeczy na forum na temat mojego audi