Treść opublikowana przez oskar88
-
[ALL B5] Remont układu kierowniczego, pytanie o zakres robót
moze ktos ma krotki schemacik wymiany tego ustrojstwa pozdrawiam oczywiscie interesuje mnie audi a4 96r sedan
-
[ALL B5] Różnica zacisków
a jednak pytanie i dla mnie się przydało
-
Problemy z ogrzewaniem (odpowietrzenie układu chłodzenia)
Witam!! a ja mam taki problem, ze raz wlancza mi sie (kilima i ogrzewani) a raz nie... a na wyswietlaczu pokazuje ze nawiew wlaczony!!! ktos wie czego moze byc tego przyczyna?? a i dodatkowo od jakiegos roku wyswietlacz mi miga, tak jakby cos tam nie laczylo!! help... ;P
-
[B5 ADR] Stukanie przy hamowaniu przy prędkości 20 km/h
hmmm mam podobny problem! tylko ze jak przyspieszam to mi stuka od 0-20 Km/h ( jakby jakis tam indor siedzial ) a najglosniej przy skrecie! tylko ze nie jestem pewny czy to z przodu czy z tylu! oczywiscie z lewej strony! co mam robic??
-
jakie głosniki do a4 '96
chcialbym wstawic lepsze glosniki! czy ktos pomogl mi je wybrac, dac jakas koncepcje co i jak! Pozdrawiam
-
[ALL] Jakie felgi
- [b5 1.9 Tdi] moje male cudo ;] wsumie to nie takie male :]
no chyba juz- [b5 1.9 Tdi] moje male cudo ;] wsumie to nie takie male :]
sorki mam 110 koni ale jestem tu nowy i mi sie wszysko mota! sorka :twisted:- [b5 1.9 Tdi] moje male cudo ;] wsumie to nie takie male :]
a propos mam kolpaki spinerki jeszcze! wiec furka w suwalkach rzuca sie w oczy :confused:- [b5 1.9 Tdi] moje male cudo ;] wsumie to nie takie male :]
w srodeczku kicha! wiec mam nadzieje ze cos podpadsze na tym forum w waszych furach a te kierunkowskazy to trudno wymienic?????- [B5, 95r.] CLEAR "ANGEL EYES" - pasują bez przerab
wlasnie o to chodzi ze silniczki chodza slychac jak kreca tylko swiatla ani drgna!!!- [b5 1.9 Tdi] moje male cudo ;] wsumie to nie takie male :]
Witam! przedstawiam swoja mala dziewczynke! moim zdaniem niejest ona jescze dopieszczona dokladnie! prosze o wypowiedzi, koncepcje na zrobienie Super tej fury! Pozdrawiam Oskar88 (Suwałki)- [B5, 95r.] CLEAR "ANGEL EYES" - pasują bez przerab
ok wszystko pasuje, albo mi sie wydaje albo one kiepsko swieca :confused: jeszcze prosil bym jesli ktos wie jak sie usatawia te swiatla! niby mam wstawione silniczki do swiatel a gdy przelanczm zeby szlo np. do gory to nic tylko slychac ze silniczki chodza a swiatla sa dalej w miejscu!?! jesli ktos dobrze sie zna na tych sonarach prosil bym o pomoc w rozwiazanu mi tego problemu! bo mozliwe ze swiatla gorzej mi swieca bo sa skierowane do dolu! Pozdrawiam [ Dodano: 26-03-2007, 18:01 ] http://www.fotosik.pl/usun_zdjecie.php?dCode=e351d2a6465cd3719ab9bd89123d00- [B5 1.8T] nowa odslona audi
platiniumm, witam! widze ze masz fajne swiatla! mam z nimi maly problem z silniczkami do regulacji swiatel i jaka siedzi zarowka ta pod zarowka glugich swiatel! iczy jak odpalach swiatala postojowe czy ci sieci sie kontrolka od przednich halogenow mimo to ze jest wylaczona czekam na odpowiedz!- [B5, 95r.] CLEAR "ANGEL EYES" - pasują bez przerab
witam! jestem tu nowy! mam maly problem z zamontowaniem lamp sonar przednich! niewiem czemu wstawilem silniczki ze starych lamp do ustawiania swiatel i silniczki chodza a lampy ani rusz! jeszcze mam jedno pytanie! w tych lampach jest jecze jedno wejscie na zarowke obok zarowki od dlugich swiatel! czy yam ma siedziec zarowka halogenowa czy jaka! fajnie by bylo zeby ktos mi to wyjasnil albo wyslal link do instrukcji obslugi montowania tych lamp! - [b5 1.9 Tdi] moje male cudo ;] wsumie to nie takie male :]