Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jacek87

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ahaa, czyli rozumiem że masz auto od nowośći i sam kupiłeś je w salonie tak ?? Bo jeśli nie to skąd wiesz czy ktoś wcześniej nie wymieniał tego dławika ?? A to że to zbieranie się tych mikroopiłków na dławikach jest normalne to nie ja sobie wymyśliłem tylko powiedzieli mi tak fachowcy z serwisu Audi w którym naprawiałem swoją klimatyzacje.... no ale możliwe że jesteś dużo lepszy i masz wiekszą wiedzę od serwisantów z AUDI ... W takim razie teraz beede serwisował tylko u Ciebie swoje auto
  2. Nie prawda kolego ,że dławik sie zapycha tylko wtedy kiedy sprężarka się kończy. Przy normalnej pracy sprężarek które montowane są w naszych A4 wytwarzane są jakieś opiłki które mają mikroskopijne rozmiary. Siteczko w tych dławikach jest celowo takie baardzo gęste żeby te drobinki się nie przedostały. Podobno można płukać te dławiki ,ale jeśli nowy kosztuje 15zł to czy opłaca sie bawić w płukanie i próby reanimacji już zabrudzonych dławików??? To naprawde bardzo ważny element układu klimatyzacji mający duży wpływ na skuteczność działania klimy, więc co wydatek 15zł raz w roku chyba nikogo nie powali na kolana. Wymienić dławik można samemu po opróżnieniu układu z czynnika. Wymiana polega na odkręceniu nakrętki na rurce , odciągniecie od siebie rurek i wyjęciu starego dławika a włożeniu nowego ,czyściutkiego. Nabijamy spowrotem klime czynnikiem i mamy drożny układ dzięki któremu powieje mrozem we wnetrzu autka.
  3. Miałem ten sam problem , klimatyzacja dmuchała powietrzem o temperaturze zewnetrznęj. Wymieniłem ten właśnie dławik , nabiłem klimatyzacje i z nawiewów leci powietrze o temperaturze 5'C :> Cudowne uczucie przy dzisiejszej pogodzie. Polecam wymieniać ten dławik nawet co roku. Koszt dławika 15zł , wymienić można samemu w 10 minut. Powodzenia i przyjemnej jazdy naszymi kółkami w chłodzie...
  4. Mam taki sam problem ... w miejscu lewego głośnika wystaje mi jasno-niebieska kostka, a w miejscu prawego tylko dwa ucięte kabelki ... Nie posiadam głośników ,ponieważ poprzedni właściciel je sobie zabrał ... Chce kupić oryginalne głośniki do mojej A4 . Tylko powiedzcie mi jakie to mają byc głośniki żebym mógł je podłączyc pod tą niebieską kostke ?
  5. Witam. Mam na imię Jacek i jestem posiadaczem Audi A4 1.6 (101PS). Mieszkam w Środzie Śląskiej. To juz moje trzecie Audi. Wczęsniej miałem B3, później B4 a teraz A4 Mam nadzieje że również bede mógł pomóc w róznych problemach z naszymi AUDI . Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.