Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slawo0909

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slawo0909

  1. no i wszycho jasne dzięki jeszcze raz i pozdro Panie moderatorze zamknąc temat proszę
  2. wiem wiem ale to nie w tym roku chyba kaski mało po kupnie auta i szkoła mnie zżera a co do felg to dziś dzwoniłem do gościa powiedział że wszystko ori i proste tak więc jadę do niego w wolnym dniu i zabieram towar
  3. dzieki za rady tylko wiecie zawsze ten dylemat używanych felg czy prosta ta fela a nówka to nówka
  4. Siemanko co myślicie o tych felgach ori czy nie i czy warte swojej ceny???? bo myślę o zakupie i sie zastanawiam czy te http://moto.allegro.pl/item605678991_sprzedam_komplet_alufelg_18_do_audi_a6.html czy może te: http://moto.allegro.pl/item603543444_rewelacja_nowy_wzor_audi_rs_18_cali_kup_na_raty.html albo jeszcze te: http://moto.allegro.pl/item601929545_felgi_aluminiowe_18_5x112_5x100_audi_vw.html http://moto.allegro.pl/item597604129_audi_rs_6_8x18_5x112_et35_57_1_a3_a4_a6_a8.html
  5. sie manko mogę zapytać gdzie kupiłes dokładkę przedniego zderzaka ?????????
  6. nie pytam z czystej ciekawości czy będzie to lipnie wyglądać i jakie ktoś miał doświadczenia z dużą felga i seryjnym zawiasem ale ogólnie dzieki wszystkim za info trochę juz wiem a kolego slaweq wielkie dzieki za fotę bo dała mi widok na to jak to bedzie wyglądać i nie jest tak tragicznie -czyli plan jest taki kupac fele założyć jak będzie terenówka to sprężynki na -20 mm i po sprawie [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 08:10_________________________________________________ Bo jest mniejsza przerwa w nadkolu dlatego minimalne obniżenie wystarczy spokojnie do 18". Pomyśl jednak nad czymś minimum-35mm. Wtedy autko na 18" będzie jeszcze lepiej wyglądało powolutku najpierw felga potem wirusik next zawias na -20 lub 35
  7. dzięki a teraz małe pytanko z innej beczki, czy zawias od S-line załatwił by sprawę i jaki koszt jest mniej więcej takiego zawiasu. ewentualnie może macie jakieś linki stron gdzie można kupić zerknąć itd,lub fotki jak wyglądają 18 na serii
  8. Mam zamiar na lato kupić felgi 18 od RS6 tylko mam seryjne zawieszenie ,miał ktoś już takie doświadczenie w swoim Avancie jak tak to piszcie jak to się sprawuje i czy dużo obniżają się osiągi. http://allegro.pl/item558929940_felgi_aluminiowe_18_5x112_5x100_audi_vw.html
  9. Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy Audi A4, sam jeżdżę A4 Avant z 2002 z silnikiem 1.9 TDI AVF z sześciobiegową skrzynia biegów ,a jestem z Różana Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.