Treść opublikowana przez slawo0909
-
[ALL B6] Co sadzicie o tych felgach?
no i wszycho jasne dzięki jeszcze raz i pozdro Panie moderatorze zamknąc temat proszę
-
[ALL B6] Co sadzicie o tych felgach?
wiem wiem ale to nie w tym roku chyba kaski mało po kupnie auta i szkoła mnie zżera a co do felg to dziś dzwoniłem do gościa powiedział że wszystko ori i proste tak więc jadę do niego w wolnym dniu i zabieram towar
-
[ALL B6] Co sadzicie o tych felgach?
dzieki za rady tylko wiecie zawsze ten dylemat używanych felg czy prosta ta fela a nówka to nówka
-
[ALL B6] Co sadzicie o tych felgach?
Siemanko co myślicie o tych felgach ori czy nie i czy warte swojej ceny???? bo myślę o zakupie i sie zastanawiam czy te http://moto.allegro.pl/item605678991_sprzedam_komplet_alufelg_18_do_audi_a6.html czy może te: http://moto.allegro.pl/item603543444_rewelacja_nowy_wzor_audi_rs_18_cali_kup_na_raty.html albo jeszcze te: http://moto.allegro.pl/item601929545_felgi_aluminiowe_18_5x112_5x100_audi_vw.html http://moto.allegro.pl/item597604129_audi_rs_6_8x18_5x112_et35_57_1_a3_a4_a6_a8.html
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
sie manko mogę zapytać gdzie kupiłes dokładkę przedniego zderzaka ?????????
-
[B6 AVF] Seryjny zawias a felgi 18
nie pytam z czystej ciekawości czy będzie to lipnie wyglądać i jakie ktoś miał doświadczenia z dużą felga i seryjnym zawiasem ale ogólnie dzieki wszystkim za info trochę juz wiem a kolego slaweq wielkie dzieki za fotę bo dała mi widok na to jak to bedzie wyglądać i nie jest tak tragicznie -czyli plan jest taki kupac fele założyć jak będzie terenówka to sprężynki na -20 mm i po sprawie [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 08:10_________________________________________________ Bo jest mniejsza przerwa w nadkolu dlatego minimalne obniżenie wystarczy spokojnie do 18". Pomyśl jednak nad czymś minimum-35mm. Wtedy autko na 18" będzie jeszcze lepiej wyglądało powolutku najpierw felga potem wirusik next zawias na -20 lub 35
-
[B6 AVF] Seryjny zawias a felgi 18
dzięki a teraz małe pytanko z innej beczki, czy zawias od S-line załatwił by sprawę i jaki koszt jest mniej więcej takiego zawiasu. ewentualnie może macie jakieś linki stron gdzie można kupić zerknąć itd,lub fotki jak wyglądają 18 na serii
-
[B6 AVF] Seryjny zawias a felgi 18
Mam zamiar na lato kupić felgi 18 od RS6 tylko mam seryjne zawieszenie ,miał ktoś już takie doświadczenie w swoim Avancie jak tak to piszcie jak to się sprawuje i czy dużo obniżają się osiągi. http://allegro.pl/item558929940_felgi_aluminiowe_18_5x112_5x100_audi_vw.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy Audi A4, sam jeżdżę A4 Avant z 2002 z silnikiem 1.9 TDI AVF z sześciobiegową skrzynia biegów ,a jestem z Różana Pozdro