Treść opublikowana przez slawo0909
-
[ALL B8] Sprężyny Eibach Pro-Kit -35mm/-30 na seryjne amortyzatory 1BA
Chłopaki wy tu się fajnie kłócicie a trzeba poczytać trochę, ja własnie zakupiłem springi Eibacha -30mm (jeszcze nie założyłem ich na auto) ale do tego nie kupiłem amorów Bilsteina B6 ani B8 (bo sa bardzo drogie) i nie zakładam ich na seryjne amorki 1BA, tylko zakupiłem amory Bilseina B4 gaz(zamienniki ORI) o obniżonym skoku (czyt. do zawieszenia sportowego) i sprawa załatwiona, amory dopasowane do sprężyn Eibacha -30mm. A chciałbym powiedzieć że cała sprawa kosztuje niedrogo, springi Eibach 669 zł + Amorki Bilstein B4 834zł = 1503 zł i macie nowe zawieszenie markowych firm zamiast starych zużytych amorów. Jak chcecie to podam wam stronę w dobrych cenach tych amorów Bilsteina, a tu wątek który też dotyczy tych springów http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=230240.0
-
[ALL B6] Zmiana zawieszenia z 1BA na Bilstein B4 Amor i Bilstein B3 springi
tak wiem ale B6 jest dwa razy droższe tak więc wystarczą mi B4
-
[ALL B6] Zmiana zawieszenia z 1BA na Bilstein B4 Amor i Bilstein B3 springi
dzięki bo dziś własnie rozpatrywałem taki wariant i jak juz duzo osób pisało eibach sa ok żeby lekko autko poszło w dół i zachowało przyzwoity komfort
-
[ALL B6] Zmiana zawieszenia z 1BA na Bilstein B4 Amor i Bilstein B3 springi
Sie mano, chciałem spytać czy ktoś z was zmieniał kiedyś może seryjne amortyzatory i sprężyny w zawieszeniu 1BA na podobny zestaw czyli- amortyzator przód Bilstein B4 gaz - do zwieszenia sportowego (czyt. o skróconym skoku) o nr.BNE-A951. Amortyzator tył Bilstein B4 gaz -do zwieszenia sportowego o nr.BNE-B180, oraz sprężyny Bilstein B3 Federn - do zwieszenia sportowego wersja wzmocniona - przód o nr.FE1-E796, tył o nr.FE1-E802. Chodzi mi o to żeby uzyskać efekt taki jak w wersji s-line 1BE, bo jak wiadomo zestawy na alledrogo sa już mocno przechodzone a przede wszytkim mają swoje lata, a Bilstein produkuje tak można to nazwać zamienniki nowe, tylko czy to będzie ten sam efekt co w s-line ??? Miał ktoś podobne doświadczenia z zmiana na Bilsteina. [br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 10:42_________________________________________________widzę że jednak będzie problem z ta konfiguracja bo nikt tak nie kombinował, to spytam was o taką konfiguracje, sprężyny eibach -30mm + amortyzatory sportowe bilstein B4 co wy na to
-
[B6 AVF] Amortyzatory zawieszenia s-line
dzięki
-
[B6 AVF] Amortyzatory zawieszenia s-line
ok dzieki juz sprawdzam, hahah ale tam jest 210 stron mozesz chociaz okreslić czy początek czy srodek tematu??
-
[B6 AVF] Amortyzatory zawieszenia s-line
Możesz podrzucić linka
-
[B6 AVF] Amortyzatory zawieszenia s-line
Sie manko wszystkim, chciałem zapytać jakie polecacie zamienniki ori amorów, do zawieszenia 1BE, czyli sportowe o obniżonym skoku. (jak możecie to dawajcie od razu numery tych amorów)
-
[B6 AVF] Navigation plus problem z nagłośnieniem
wiem wiem jak wygląda . Słuchaj jutro mam się spotkać z gościem co też ma taki wzmachol, machniemy zobaczymy jak to będzie grało. No i dziś sprawdziłem dzięki uprzejmości kolegi kileeer zmieniłem wzmacniacz na chwile na inny, i niestety to samo nie ma poprawy, u kileeera gra dobrze a u mnie kicha. Więc wzmacniacz wyeliminowany, co może jeszcze być przyczyną ????. On miał inne radyjko concert a u mnie jest navi plus może coś w navi jest nie tak. [br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 16:16_________________________________________________No i jak tam ktoś miał taki przypadek i rozwiązał ten problem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wielkie dzięki to jak by co to podjadę
-
[B6 AVF] Navigation plus problem z nagłośnieniem
Mogę zdjęcia prosić na priv lub nawet daj numer wzmachola
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i jak chłopaki pomożecie mi w tej sprawie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
sie ma wszystkim chłopaki mam mały problem w mojej B6 tył strasznie słabo gra i po przeanalizowaniu tematu wychodzi że może to być wzmacniacz przy subie, czy mógł bym podjechać i ktoś by był tak miły i użyczył by swojego wzmacniacza na test czy po zmianie na inny będzie grało lepiej. Pozdro i dzięki z góry jak ktoś się zadeklaruje
-
[B6 AVF] Navigation plus problem z nagłośnieniem
Wzmacniacz działa, dziś przestawiłem fader na tył to grał sam tył w drzwiach i subwoofer później odłączyłem kostkę przy wzmacniaczu ucichł tył, podłączyłem z powrotem i zaczęło grać ( gwizdki i średnie tony , jak także suwoofer) ale dalej dużo ciszej niż przód. W sumie to bym chciał być pewien czy to na 100 wzmachol (najlepiej jak bym podpiął drugi na chwilę i zobaczył czy będzie tak sam efekt lub czy sie poprawi) Rpalka ile chcesz za ten swój wzmacniacz i jaki to jest , bo u mnie Harman
-
[B6 AVF] Navigation plus problem z nagłośnieniem
Odświeżam temat po roku ,bo mam ten sam problem czyli ori zestaw Navi Plusi ori głośniki, i prześledziłem całe forum, niestety nie znalazłem kończącej odpowiedzi i rozwiązania. Czy ktoś wyeliminował cicho grający tył???????????? Pozdro i dzieki za konkretne odpowiedzi
-
[ALL B6] Ori dojazdówka
OKI dzięki za pomoc jeszcze tylko jedno pytanie jak zmienić wysokość tej śruby która dokręca ten plastik bo ma ona możliwość regulacji
-
[ALL B6] Ori dojazdówka
to jest stalówka 5X112 T125/80 R17
-
[ALL B6] Ori dojazdówka
Jak nie jak tak - pupa z Ciebie a nie poszukiwacz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=127036.0;highlight=dojazdowka nie to znalazłem ale nie ma mowy o ET a to mnie bardzo interesuje a nie pomyslales ze mozna sie podlaczyc do tego tematu i zapytac tam o ET a co do twojego pytania, pytasz o kola z Golfa V alu czy stal :?: bo to roznica.... Nie gośc ma do sprzedania dojazdówkę od golfa 5 z steropkiem i pisze że do Audi też będzie dobre i sie zastanawiam czy ET jest w golfie tako samo, a plus ten styropek który dodaje do dojazówki i kusi mnie ta oferta
-
[ALL B6] Ori dojazdówka
Jak nie jak tak - pupa z Ciebie a nie poszukiwacz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=127036.0;highlight=dojazdowka nie to znalazłem ale nie ma mowy o ET a to mnie bardzo interesuje
-
[ALL B6] Ori dojazdówka
Sie manko wiem że było duzo juz tego na forum ale konkretu nie znajdę tak więc chciałem zapytać was jaką dojazdówkę kupić do swojego auta ?? letnie koła mam w rozmiarze 225/40/r18 zimówki 205 lub 195(nie pamiętam) 65/r15. Drugie pytanie to czy od golfa 5 podpasi ,oczywiście chodzi o otwór centrujący i ET. A tak w ogóle to jakie były oryginalnie morowane w A4 B6 czy to 17 ,16 a może 15 Pozdro
-
[B6 AKE] Skrzypienie gdzieś z prawej strony tylnej kanapy (oparcia)
Możecie przeczytać o moim rozwiązaniu bo mi sie udało usunąć http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_trzeszczace_mocowanie_tylniej_kanapy-t112103.15.html
-
[ALL B6] Trzeszczące mocowanie tylniej kanapy
Chłopaki wziąłem się w tą sobotę za ten trzask tylniej kanapy i powiem wam tak że się udało nie trzeszczy. Tak więc wymontowałem oparcie i siedzisko, oparcie demontuje się poprzez złożenie siedzeń,zdjęcie plasticzka na łączeniu obu części oparcia odkręceniu jednej śrubki i zdjęciu takiej blaszki, wyjąłem oparcia posmarowałem wazeliną tech. 4X zawiasy trzymające oparcie(wydaje mi sie że to trzeszczą takie plastiki w które wchodzi bolec od zawiasów)złożyłem to z powrotem. Następnie siedzisko, uszy które wchodzą w zatrzask trzymający posmarowałem waz tech i drugie uszy które sie opierają o wygłuszenie (u każdego z was pewnie będzie tak że wytrą one takie rowki do żywej blachy bo u mnie tak było) okleiłem taśma izolacyjną zamontowałem siedzisko i po problemie nie ma trzeszczenia :>
-
[ALL B6] Trzeszczące mocowanie tylniej kanapy
Powiem wam że mam to samo byle dołek i już trzeszczy, strasznie denerwujące i smarowałem zamek, jeden i drugi i nic metoda prób błędów ( pierwszą wyjąłem roletę później złożyłem dużą cześć a następnie małą) doszedłem do tego że to te mniejsze oparcie sobie popiskuje jak ktoś usiądzie i się oprze to już nie trzaska . Jak kolego Uncle-QBUS udało ci sie to naprawić to daj foty żeby rozwiązać nasze trzeszczące kłopoty
-
[ALL B6] Moduł haka w wersji z fisem
]Słuchajcie kupiłem ori hak(Westfalia) do swojej ślicznotki przystąpiłem do montażu i tu problem????????? mój mechanik mi powiedział że brakuje mi modułu ponieważ mam auto jak on to powiedział "na kanach" i to jest prawda bo zawsze mi wyskakuje na FISie info że mi padła któraś żarówka . I właśnie tu powstaje moje pytanie, jak podłączyć te kable od haka do modułu -bo przecież nie mam kostki. A drugie pytanie jak znaleźć odpowiedni moduł bo są różne o różnych numerach i nie wiem który numer będzie pasował żeby nie powalić kompa.
-
[ALL B6] Jakie ciśnienie w oponach 225/40/18 ?
Wiem że temat był już rozważany ale konkretnej dla mnie odpowiedzi nie znalazłem ,wiec chodzi o to jakie macie ciśnienie w oponach o rozmiarze 225/40 R18 dodam że mam oponki Hankook Ventus V12