Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomas1111

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomas1111

  1. Mam od niedawna A4, 1,6 ( 1997r) . Nie podobają mi się stuki przy zmianie biegów. Byłem u znajomego, ponieważ sprzęgło bierze mi u góry, ale on, który jeździ dwiema A4 mówi mi, że ten typ tak ma i nic ruszać dopóki nie zacznie się ślizgać ( temat przerabiany na forum). Jeżeli chodzi o stuki ze skrzyni to inny magik z warsztatu naprawczego powiedział mi, że układ różnicowy siada i kazał mi przy 138 tyś km ( to tyle ile mam na zegarku) zmienić olej na pół syntetyk. Zmieniłem olej i po dwóch tygodniach wróciłem do pełnego syntetyku, ponieważ na zimnym silniku nie mogłem zmienić biegów. Stuki mam nadal i nie wiem, czy to jest końcówka sprzęgła, czy też faktycznie kończy się układ różnicowy w skrzyni. Prawdą jest, że na podnośniku półośki mają nie duży luz. Jeżeli udało się komuś rozwiązać ten problem to było by super !!!
  2. tomas1111 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Całkiem ładna czarnula. Tylko jak na mój gust ten grill do zmiany. Ale, ale ... ogólnie OK !!!!
  3. Troszkę mało fotek. Wystrzałowe aluny !!! OK !!!
  4. Witam wszystkich klubowiczów Audi . Od niedawno stałem się nabywcą Audi A4. Musze dodać, że przesiadłem się z Opla Astry, ale te dwie marki moim zdaniem dzieli za duża, róznica, aby pisać, co mnie skłoniło do tego wyboru. Pomimo kilku wad, jakie posiada ten samochód nie dziwię mnie fakt, że to autko będzie stanowi klejnot wśród swojej klasy. Mój pierwszy wózek z serii Audi A4 jest z 1997r z motorkiem 1,6 ( motorek może wszystkich żadna rewelacja, ale stan tego wózka perfekcja- 2 letnia córeczka nazwało to autko „perełka”). Do usłyszenia na forum :exclaim: Pozdrawiam wszystkich szczęśliwców poruszającym się tymi samymi wózeczkami a w szczególności ze Słupska
  5. Witam !!! Może Cię czekać poważna naprawa. Zaczął bym od wymiany oleju. Żadnej dolewki i jeżeli nie masz większego przebiegu niż 150 tyż km to pełny full syntetyk. Sprawdzić przed wymianą jak masz korek spustowy. Lubi być ten servisowy i nie w każdym zakładzie potrafią go odkręcić. Jeżeli to nie pomoże to tylko konsultacja u fachowca. [ Komentarz dodany przez: piotr1602: 10-04-2007, 14:34 ] najpierw zacznij od regulaminu punkt 1 i 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.