Mario.k1

O Mario.k1

Osiągnięcia Mario.k1

Reputacja

1. Witam ja też właśnie zmieniałem parę dni temu świece w mojej niuni. Podzielę się swoim przykładem. Posiadam 1.9 TDI AWX dokładnie to auto pochodzi z 20.11.2001r w moim przypadku włożyłem świece NGK model Y-732J No4. W AWX-ach były faktycznie 2 rodzaje dł. świec u mnie były te krótsze tzn. ich dł to ok 92mm. Co do ich wykręcenia mogę dodać tyle, że tak jak pisał " Yaqb " pierwsze trzy idą bez bólu tak z 4 również nie miałem problemu, nie było potrzeby odkręcania filtra paliwa. Wystarczy klucz grzechotka oraz odpowiednia przedłużka i po sprawie- jedynie fajki od świec zdejmowałem delikatnie szczypcami, bo nie wszędzie można zmieścić paluchy. Także mój czas wymiany to było 30min bez żadnego pośpiechu. Pozdrawiam
  2. "Witam, miałem ostatnio przyjemność zostawić swoje a4 1.9 tdi AWX u p. Pawła bo mi lekko zachorowało turbo- za dużo barów ładowało. Pan Paweł pięknie wyczyścił turbawkę- oczywiście za rozsądne pieniążki. Auto śmiga teraz jak ta lala, oprócz tego otrzymałem małe bonusy dla klubowicza. 100% POLECAM tego magika od dziś będę zawracał głowę tylko jemu jak coś będzie nie tak z moim autkiem. Ps. bardzo serdeczny człowiek, miły, uczciwy oraz życzliwy. Obecnie pracuje na ul. Poprzecznej 11a Olsztyn. Pozdrawiam" Tel do tego ściemniacza- 609-199-409 Chciałbym sprostować to co wcześniej tu napisałem-przepraszam, że dopiero teraz ale nie mogłem szybciej. Zbyt pochopnie napisałem olbrzymi pozytyw na temat p. Pawła. Oczywiście pierwsze wrażenie zrobił na mnie jak najlepsze. Tak też wydawało mi się z naprawą mojego turbo. Po paru dniach pojechałem do niego na poprawkę bo miałem ubytki mocy-coś tam poprawił, ale to jeszcze nie było to. Umówiłem się telefonicznie na kolejną poprawkę i tu zaczęły się schody. Pomału zaczął mnie zbywać złą pogodą, za chwilę że z żoną na zakupy jedzie i takie tam głupie wykręty. Ostatecznie powiedział, że się odezwie i od tego czasu automatycznie ustawił w swoim tel że odrzuca moje połączenia od razu. Jak dzwonię z zastrzeżonego jest normalny sygnał lecz nie odbiera. Ogólny ściemniacz olał mnie na całej linii NIE POLECAM tego gościa wydałem 400zł i zostałem z ręką w nocniku. ( moje zdanie potwierdza midqard ). Jego współpracownicy wiecznie twierdzą, że gdzieś pojechał-ukrywają go. Byłem parę dni temu w warsztacie u PIOTRA w Olsztynie i tam stwierdzili że mam turbo do wyczyszczenia i rozregulowaną gruchę od turba. Zostawiłem im auto na 3 godz-teraz nie ten samochód. I właśnie ten warsztat mogę polecić z ręka na sercu.
  3. A to moje fele w A4-pierwszy sezon na nich. Felgi DEZENT 17" ET35. Przód 8j, tył 9j. Polerowany rant. Ogómienie 225/45/17
  4. Jeżeli chodzi o podświetlenie schowka nieważne jest czy silnik pracuje, czy też jest wyłączony kluczyki w stacyjce też nie są istotne. Chcąc mieć światło w schowku wystarczy że włączysz światła postojowe i masz problem z głowy.
  5. Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem a4. Moje poprzednie auto było nim również audi tylko COUPE. Pozdrawiam