Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. Też dostałem PW żeby go sprawdzić
  2. Był znak informacyjny o pomiarze ?
  3. żebyś tylko nie skończył jak nasz Kolega z okolic Warszawy, bo na to karaoke to się nie załapiesz Shut up
  4. łeb mnie ostatnio nawalał własnej roboty :gwizdanie:
  5. taka pogoda...z browarów trzeba się przerzucić na cytrynówkę
  6. Masz rację :polew: :polew: :polew:
  7. Hehehehe ale złamas :polew:
  8. Za co? Za jajco
  9. Piękna pogoda w Bukowinie
  10. poziek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :oklaski: Zalecam także abyś wypełnij swoje zobowiązanie o miesiącu poza forum. Ten czas pozwoli Ci pogodzić się z decyzjami i powrócisz do nas z nowymi siłami
  11. poziek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ZK rozpatrzył wszelkie aspekty tego problemu i podjął decyzje. Pogódź się z tym
  12. Jest to moja autorska nazwa dla Prezesa. CBzL to Czerwony Bolec z Lublina.
  13. poziek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie zgadza się. Nikt nie dostał bana. Prometeo poprosił o usunięcie konta. Prometeo był w stałym kontakcie z Adminem. Sprawa trafiłaby na Zarząd i byłaby rozpatrzona. Niestety założył 2 konto czym złamał punkt 28 Regulaminu Forum. Tutaj decyzja była uznaniowa. Nie ma regulacji w Regulaminie Forum jak ukarać takie zachowanie dlatego też zastosowaliśmy punkt 37 Regulaminu. Czym złamał punkt 28 Regulaminu. Ja cieszę się, ze Ty masz zacięcie prawnicze. Ale przeczytaj to co Ci teraz napisałem kilka razy. 37 punkt Regulaminu Forum się kłania
  14. poziek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To co napisałeś zupełnie nie wynika z Twoich postów.
  15. poziek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Powiedz mi, czego nie rozumiesz ? Teraz kwestia kar. Z racji tego, że tego typu przypadki są rozpatrywane wspólnie przez ZK poniżej informuję co następuje: 1. Malik otrzyma zakaz pisania na forum na miesiąc - na tyle co go znam uważam, że zdaje on sobie sprawę z błędu, który popełnił i następny taki przypadek nie będzie miał miejsca. Emocje nie są dobrym doradcą. 2. Prometeo - z racji tego, że on tutaj jest w pewnym sensie poszkodowanym na początku miało nie być wyciąganych wobec niego żadnych konsekwencji. Jednakże tak, jak to zostało wspomniane w tym wątku, również złamał zapisy regulaminu forum zakładając drugie konto żeby domagać się prawdy publicznie, a nie czekając jak sprawa zostanie rozwiązana w cywilizowany sposób. Nie wiem jaki przyświecał mu cel, ale ciężko mi zrozumieć kolejność jego działania: otrzymał uciszenie, po krótkim czasie wysłał do mnie kilka PW (i nie tylko do mnie, bo poprzez zgłoszenie dostali to też Admini i Prezes), w których wyjaśnił sprawę, że nic takiego nie napisał i nie dając mi (nam) nawet szansy na odczytanie tych PW założył drugie konto i zaczął wyjaśniać (czyt. robić aferę) publicznie. Chyba nie była to dobra droga - dla przykładu: czy jakbyście kupili coś na allegro i nie dostali w terminie towaru to czy napisalibyście do człowieka maila i od razu poszlibyście na Policję zgłosić oszustwo czy też napisalibyście maila i poczekali chociaż kilka godzin na odpowiedź ??? Za założenie drugiego konta i nieodpowiednie załatwianie sprawy otrzymuje taką samą karę jak Malik - nadmienię tylko, że jest to wyjątek od reguły, bo jak wiecie za dwa konta z automatu użytkownik dostaje bana. Co jest dla Ciebie zagadką ? Czytałeś punkt 28 regulaminu ?[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 11:53_________________________________________________ Bardzo ładnie chłopaki. Ślicznie.
  16. poziek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Sprawa została załatwiona OK. Szanuję tych, którzy mają inne zdanie na ten temat i wiem, że sposób rozwiązania może się nie podobać ale tak już jest niestety. Nie szanuję natomiast trolli i pieniaczy, którzy w dodatku są niesłowni. Dlatego też nazywam to po imieniu.
  17. poziek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Widzisz problem polega na tym, że dyskusja została zakończona. Decyzje zostały podjęte, konsekwencje wyciągnięte. Dlatego też nie ma o czym dyskutować. Doskonałym podsumowaniem tej dyskusji było PW wysłane przez tego trola Prometeo do LukaszaR. I wiesz co? Ty wyglądasz mi na takiego, co byłby w stanie wysłać takie samo PW do adminów po ewentualnym zbanowaniu. tak maja trole. Czy jeszcze cos trzeba Ci wytłumaczyć ?
  18. poziek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jeszcze raz Ci powtarzam kolego cholewo, chcesz, żebym zacytował Ci ile razy pisałeś, że nie będziesz się logował na znak protestu ?
  19. poziek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    I uważasz, że ten kolega od protestu Panton wypowiada się bez emocji ? :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.