Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. To jest metro w NYC. Czasami 6 jeździłem do pracy
  2. zamknij ryj!!!
  3. Widzisz "teoretyku", doczytaj jeszcze trochę, bo twoja wiedza ma luki. Tamto cabrio jest na GT28RS, a to inna turbina niż GTRS. GTRS podchodzi pod seryjny kolektor w przeciwieństwie do tej z cabrio. Do niedawna sam miałem u siebie GTRS i mówię Ci, że nie zrobisz na niej takich mocy jak piszesz. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=181426.msg2123121#msg2123121 300KM jest do zrobienia
  4. zamknij ryj!!! Hi5
  5. http://www.pit.pl/darowizny-krew/ kurfa nie wiedziałem o tym - rocznie można do 3 kafli sobie uciąć - co prawda od dochodu a nie od podatku
  6. Jakieś nowe konto ma ? a to masz go w ignorach?
  7. Jakieś nowe konto ma ?
  8. :decayed:
  9. No co za patafian Skąd Ty tu małolacie?? :polew: :polew: :polew:
  10. Osz j**any pomiot. Patafianie prześlij mi tel do Ciebie bo muszę Cię opier...dolić, a ostatnio wszystkie tel kolesi z małymi fiutami wywaliło mi z tel Ale co telefon zgubiłeś ? Musiałeś kupić nowy ? Nie poradziłeś sobie z importem kontaktów ? Opowiedz nam Ja telefon do Ciebie mam cały czas ten sam: 535 866 764 [br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 12:31_________________________________________________ Haj Fajf Hi5 :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
  11. nie, jest płasko jedno jedynie wzdłużne łączenie ale to nie przekonasz się jak się nie przejedziesz
  12. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Miszcz
  13. Mam firmową
  14. No na bank nie mam zamiary wsiadać do tego składaka i modlić się czy się nie rozpadnie po wciśnięciu gazu [br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 23:29_________________________________________________ Ja się nie deklaruję bo wtedy mniej ludu wpadnie ale generalnie to moznaby
  15. Czym Wy się jaracie ? Jakimś składanym z 4 2,7 bi bez turbo ale z nimy ten teges ?
  16. Z przekory i sprytu nie odpowiem na te prymitywną zaczepkę :przebiegly: :przebiegly:
  17. 3 dni do weekendowego sexu ? Ze względu na wiek lekarz ograniczył Kamykowi łykanie viagry do jednej pigułki w tygodniu Nigdy nie bierz całej!!!!! kis maj es Kamyk, wujaszku, nie wstydź się przed nami, chłopami Skoro to ma Tobie pomóc to łykaj i zaspokajaj Po co prosić kumpli na GG żeby trzepali kilometry aby Ciebie zastąpić :przebiegly:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.