Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. eeee to dałoby się jakoś przeskoczyć Wiem, Ty dałbyś radę
  2. Nie dość, że jeździłem X-tkami to jeszcze się z takimi ścigałem na torze Z sukcesami
  3. Co ? :polew: :polew: Weź Nie no :polew: :polew: Powiesz mi, że w X nie ulepszono rozkładu mas, czy też sztywności nadwozia? może jedynie z tym dużo lepiej to trochę przesadziłem Nic Ci nie powiem. Pojeździsz na Ułęże, Kielce to sobie sam powiesz Nie można ślepo zachwalać tego co się ma tylko dlatego, że nie dają już leasingów na E9
  4. Co ? :polew: :polew: Weź Nie no :polew: :polew:
  5. Życzę Ci z całego serca 430KM 500Nm z 1.8T Dzwoń jak będziesz jechał to zabiorę butelkę i zaczniemy spożywać już w trakcie pomiaru
  6. Kiedy do tego GTO ? Bo my z Gregorym już mini spocik mamy umówiony w weekend 24-26.02
  7. Ale Ewelina mi pisała, że jednak mam po nią podjechać
  8. :polew: :polew: :polew:
  9. jak najbardziej wypadaloby to potwierdzic Raczej Pozkowi pokazać Jeśli w ECU samochód pokaże 410KM i więcej to pokryję koszty hamowni i paliwa i stawiam Litra cytrynówki własnej roboty
  10. W Radumiu wszystko jest możliwe
  11. :polew: :polew: :polew:
  12. Panowie powiedzcie kiedy przestaniecie sobie robić jaja z 430KM przy -20 stopniach z pojemności 1800ccm... Evo na tej turbinie wypluwa 410 KM
  13. Chyba kpicie, że ktoś tu uwierzy w te cyferki z ostatniego wykresu
  14. tez oglądzasz ? tak ale z innych powodów
  15. Moskal ma racje...spuszczają się wszyscy nad tym mrozem jak kobity w faszyn tv...
  16. :polew: :polew: :polew: :polew:
  17. :kox: :kox: :kox: :kox:
  18. hehe webasto działa dobrze że już za niedługo wiosna działa ...nareszcie i przyznaje że jest za***iście ciekawe kiedy przestanie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.