Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. Dopsze już się nie wypowiadam Wy sobie myślcie swoje a ja wiem swoje
  2. Michale, daj spokoj. Wyslalem Ci MMS'a... Owszem - z tym samym wykresem co w tym temacie. I naprawdę nie ma się co upierać, ze auto ma +410 bo nie ma
  3. Przecież sam mówiłeś, że wyszło 407KM a dopiero jak otworzyliście maskę to wskoczyły kolejne Auto nie ma 410+ bo nie może mieć.
  4. dobrze zaczynasz myśleć :gwizdanie: zamiast do bukowiny przyjedź do warszawy Proszę wyłączyć możliwość pisania w tym wątku tej Pani.
  5. Obydwaj Ci pseudo sportowcy powinni mieć zawieszone licencje. Zwykłe półmózgi jakich wiele na Wyspach.
  6. coupe Q B3 swap z 2.3 na 2.2T? ANO
  7. coupe Q B3
  8. Poziek, co Ty sobie wreszcie kupiłeś za dupowóz? Moim dupowozem jest safrana 4x4
  9. Jadę zaraz na janki do Grycana. Cyknę fotki i wstawię koło 16
  10. Kolkov ma jakąś Gammę Kolkov masz Gamę ?
  11. Jutro będzie po śniegu. Nie ma ktoś z was jakiegoś radyjka z czerwonym podświetleniem ? Bo mi jakoś cicho w coupe
  12. Wyślę Ci do obszycia. Jak coś spierdolisz to Cie obsmaruje na forach
  13. a sypie tam u Ciebie w ogóle ?? ? ??? Bo ja jestem w sochaczewie - ładnie daje :> Sypie. Mokry ale sypie
  14. o której ?
  15. Ty prosty chłopku, wszyscy wiemy, ża od 10 lat marzysz o biurku...
  16. Nie wiem czy ktokolwiek tęsknił
  17. No i tym sposobem umawiamy się, że ni chuuuja więcej nic ode mnie nie usłyszysz w sprawie auta. Nawet jak będziesz sie pytał jak zatankować to się słowem nie odezwę. Foch.
  18. Do coupety jak znalazł taka kiera... Obecna jest taka wielka, że po 5 minutach sadzenia boczurów mam czoło zlane potem...
  19. Ja to bym chciał się na stare lata do Finlandii wynieść ze swoim audi quattro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.