Treść opublikowana przez poziek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
znany już ze 5 lat ale nadrabiaj bo esa warta wiedzy
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Nie gwizdaj mi tu synek...jak co miesiąc alimenty wysyłam
-
Lancer EVO X
Mylisz prawdziwe Evo z EX... EX to jest takie coś jakby Ci pała stała ale nigdy nie doszedłbyś do wytrysku... Evo 1.2.3.4.5.6.7.8.9 to jest tak, że faja stoi a jak chcesz wystrzelić to zwołujesz wszystkie koleżanki z okolicy...bo dla każdej starczy tego soku... w skrócie...
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Niech ktoś mi powie, że nie jesteśmy szczęśliwą rodzinką: https://lh4.googleusercontent.com/-9duW6A_7x3E/T3IndvNfodI/AAAAAAAAAMI/eoxb7gImj9w/s720/IMG_7512.JPG
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Czytam...to wszytko co piszecie...i szcze po gaciach :kox::kox::kox::kox:
-
Lancer EVO X
Bajkowi podobno nie dyga...dlatego kupił EX
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Jakby te ogórki nie poszły w ruch to miałem dla Was nowa ksywkę: "Owocowe chłopaki" A tak jest problem
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Wypsiu pewnie się stresował przed wylotem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
TAK
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
PLATONICZNEJ MIŁOŚCI- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
---------- Post added at 13:20 ---------- Previous post was at 13:19 ---------- Ja bym powiedział, że przeciwieństwa się przyciągają- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Siemian chodzi jak w zegarku, słucha się kobiety i w następnym miesiącu ma wypuszczać najnowszy model pantofla letniego- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wpadliśmy na stację z mordą do nich to jeszcze przepraszali mirona za sytuację Szefunio powiedział, że to wina kasjera była- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oglądałem Kornackiego na trasie Rajdu Polski Ozy swoją renówką jechałby szybciej po tych szutrach- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka Synu Chcesz w końcu zobaczyć na żywo sztuczne ognie? Chciałeś chyba napisać: siemka suko Miałem wielkie chęci w tym roku ale już straciłem nadzieję- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka Krakusy Czekam na repley BT w październiku- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Do czasu Pamiętaj, że Tobie licznik bije w 2 specjalnych tematach silniki diesla i .... ? Silniki diesla i Wędkarstwo- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Do czasu Pamiętaj, że Tobie licznik bije w 2 specjalnych tematach- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Ja również dziękuję za zabawę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemanko. Miron mówił mi, że cienko u niego z dostepem do neta, więc daję znać, że dotarliśmy. Byliśmy też na stacji wyrównać rachunki, przed wejściem ustalone było, że robimy wjazd z opierdolem Pan ze stacji przeprosił Mirona i powiedział, że to była wina kasjera :naughty: Pozdro dla całej ekipy- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Dzisiaj zrobię tak Mironowi w aucie:- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Miałem jechać coupetą ale Miron zadzwonił i wypłakał mi się do słuchawki, że nie stać go na paliwo z Wawy i prosi żebym się z nim zabrał i dorzucił do No co ja zrobię, że mam gołębie serce...zgodziłem się jechać tym składakiem co zamiast wajchy ręcznego ma przycisk rodem z PS3...- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Szkoda gąsiorka cytrynówki na tego parcha - Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!