Treść opublikowana przez poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nosferski będziesz klubowym wujkiem. Be happy
-
[B5 AJL] Boost leci na pysk ? Pomocy
Dzwonisz, pytasz, tłumaczę Ci. To jeszcze zakładasz wątek i dajesz możliwość wypowiadania się malarzom zacisków od polonezów
-
[B5 AJL] Boost leci na pysk ? Pomocy
No nie dziwne, davastator poczytał trochę forum i sypie podpowiedziami jak z rękawa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: Tośmy pogadali
-
[B5 AJL] Boost leci na pysk ? Pomocy
Ragga słuchaj devastatora
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:evil: :evil:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Który ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Życie. Wszyscy się ohajtali i pierdzą w fotel :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B5 AJL] Boost leci na pysk ? Pomocy
Jak ja grzebałem przy 1.8T to Ty jeszcze miałeś upierdzielone ręce po łokcie od syfu z polonezów i maluchów. Szefuniu- [B5 AJL] Boost leci na pysk ? Pomocy
Sprawdź pompę paliwa.- [B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
nie dość, że padło to jeszcze 380KM nie ma :gwizdanie:- [B5 AJL] Boost leci na pysk ? Pomocy
Rozbrajasz mnie z tymi poszukiwaniami... Turbo padło .- [B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
CoLo pracuje w weekend zlotowy- [B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
No jaha- [B5 AJL] Boost leci na pysk ? Pomocy
Zadzwoń do mnie głąbie jak będziesz rezał przy aucie i będziesz chciał sobie ubrudzić rączki.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
po prostu nie pompuje raz na X przypompuje do 0,6 bara...ale pełnej zawrtości 0,8 ni chooja. Tak jakby się coś przycinało zwal tipa i sprawdz luzy , kopci mocniej niz do teraz ???? Partnerze nie trudź się...nie ma sensu- [B5 AJL] Boost leci na pysk ? Pomocy
Ty, no ale ani dymka, ani smrodku nic.. No jeszcze nie :kox:- [B5 AJL] Boost leci na pysk ? Pomocy
Możesz grzebać w tym aucie to usranej śmierci a i tak wyjdzie na to, że turbina mówi papa Sorry Vineteu- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
po prostu nie pompuje raz na X przypompuje do 0,6 bara...ale pełnej zawrtości 0,8 ni chooja. Tak jakby się coś przycinało pada turbo, nic sie nie przycina- [B5 AJL] Boost leci na pysk ? Pomocy
Szykuj kesz na gtrsa- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Pozamiatasz- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Pytanie jeszcze jak ogarniali kierownicy X najlepiej jak byś sam pojeździł X - wtedy byś mógł ocenić obiektywnie, a tak to tylko możemy sobie dywagować Nie czytasz ze zrozumieniem Ale okej sam pojeździsz na upalania to Cie E6,7,8,9 ustawi w szeregu- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
eeee to dałoby się jakoś przeskoczyć Wiem, Ty dałbyś radę źle miałeś załatwioną sprawę ?? Ale to nie była szydera misiu- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Widzisz - skoro piszesz, że z sukcesami to chyba nie są takie najgorsze te X Nie zrozumiałeś Z sukcesami polegającymi na tym, że swoją E8300KM i 400Nm na semi slicku klepałem 400KM i 550Nm E dziesiątki na slicku Ale wiem, wiem były na dotarciu - [B5 AJL] Boost leci na pysk ? Pomocy