-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pitera ten artykuł jest ciekawy i jest w nim dużo prawdy bo ja sam miałem dwa przypadki kiedy babcie mi wyjechały wprost pod samochód dostawczy pirwszy raz przegrałem i zgarnołem mandat + punkty mimo że mogłem wygrać drugi raz wygrałem po tamtym przypadku zaczołem nagrywac swoje trasy na fona i to mnie ustawiło na pozycji nr 1 bo gdy drugim razem dwie babki z bocznej drogi mi wyjechały wprost pod maske a to były kraty T.Z.W. przedstawicielki z wielkim uśmiechiem stwierdxiły że i tak one wygrają to sie przejechały mimo że gliniarze przyjechali po 1 h to tez stwierdzili że ja jechałem za szybko tylko że w tym drugim przypadku co pisze to nie przyjąłem mandatu jak za pierwszym razem poszła sprawa do grodzkiego i tam pokazałem nagranie z moje go fona i tu ich prawnik wyskoczył z zapytaniem czemu policja tego nie widziała? na to ja mu stweierdziłem że nie pytali więc niepokazałem i tu się wszystko zakończyło na moją korzyść ale gdyby nie ta pierwsza przygoda to pewnie niemiałbym szans
-
Spoty Katowice i okolice
Siemka Keżor a dużo tych ramek masz w tym bagasżniku?[br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 00:48_________________________________________________bagażniku
-
Spoty Katowice i okolice
:hi: Keżor a czy na sobotni spocik mógłbys załatwic dwie ramki pod blachy pozdro
-
Spoty Katowice i okolice
Siemka Keżor ostatnio się zapisałem ale mnie nie było na liście wiec się nie wybieralem na 01.08.09 może jak będziesz miał teraz miejsce na 15-go to mnie tam zapisz + justyna i bajtle pozdro świetne logo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czemu? całkiem spoko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czyżby chodziło o DIMANA hehehe?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Też już przed monitorem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no dobra jak co mam fona od MIRONA to bede klupał narka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to spoks to jutro postaram się wbic ale będe koło 20 pozdrowionka dla wszystkich
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czasem ale do której ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam powiedzcie mi ino do której wy tak urzedujecie na spocie bo ja póżno kończe w piątki i jak ląduje na chacie to mi się wydaje że niema po co jechać ale z drugiej strony też nie wiem do której tam jesteście
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hejka Pitera jeszcze raz dzięki za info na temat przegłubu przegłub wymieniony i wszystko ok od soboty znów sie kulam pozdro
-
Spoty Katowice i okolice
Hejka pisza sie tyż razem z Justyna pozdro
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
PITERA to jeszcze raz dzięki i napewno sie zgadamy pozdro
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka pany sorki że tu ale mam taki mały dylemat czy z wymianą przegłubu jest dużo roboty jak by ktoś mógł służyć radą wielkie dzieki
maxxxx263
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta