Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maxxxx263

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Pitera ten artykuł jest ciekawy i jest w nim dużo prawdy bo ja sam miałem dwa przypadki kiedy babcie mi wyjechały wprost pod samochód dostawczy pirwszy raz przegrałem i zgarnołem mandat + punkty mimo że mogłem wygrać drugi raz wygrałem po tamtym przypadku zaczołem nagrywac swoje trasy na fona i to mnie ustawiło na pozycji nr 1 bo gdy drugim razem dwie babki z bocznej drogi mi wyjechały wprost pod maske a to były kraty T.Z.W. przedstawicielki z wielkim uśmiechiem stwierdxiły że i tak one wygrają to sie przejechały mimo że gliniarze przyjechali po 1 h to tez stwierdzili że ja jechałem za szybko tylko że w tym drugim przypadku co pisze to nie przyjąłem mandatu jak za pierwszym razem poszła sprawa do grodzkiego i tam pokazałem nagranie z moje go fona i tu ich prawnik wyskoczył z zapytaniem czemu policja tego nie widziała? na to ja mu stweierdziłem że nie pytali więc niepokazałem i tu się wszystko zakończyło na moją korzyść ale gdyby nie ta pierwsza przygoda to pewnie niemiałbym szans
  2. Siemka Keżor a dużo tych ramek masz w tym bagasżniku?[br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 00:48_________________________________________________bagażniku
  3. :hi: Keżor a czy na sobotni spocik mógłbys załatwic dwie ramki pod blachy pozdro
  4. Siemka Keżor ostatnio się zapisałem ale mnie nie było na liście wiec się nie wybieralem na 01.08.09 może jak będziesz miał teraz miejsce na 15-go to mnie tam zapisz + justyna i bajtle pozdro świetne logo
  5. Czyżby chodziło o DIMANA hehehe?
  6. Też już przed monitorem
  7. no dobra jak co mam fona od MIRONA to bede klupał narka
  8. no to spoks to jutro postaram się wbic ale będe koło 20 pozdrowionka dla wszystkich
  9. czasem ale do której ?
  10. Witam powiedzcie mi ino do której wy tak urzedujecie na spocie bo ja póżno kończe w piątki i jak ląduje na chacie to mi się wydaje że niema po co jechać ale z drugiej strony też nie wiem do której tam jesteście
  11. Hejka Pitera jeszcze raz dzięki za info na temat przegłubu przegłub wymieniony i wszystko ok od soboty znów sie kulam pozdro
  12. Hejka pisza sie tyż razem z Justyna pozdro
  13. PITERA to jeszcze raz dzięki i napewno sie zgadamy pozdro
  14. Siemka pany sorki że tu ale mam taki mały dylemat czy z wymianą przegłubu jest dużo roboty jak by ktoś mógł służyć radą wielkie dzieki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.