Witam
Zauwazylem ze wczesniej podczas jazdy zalaczal sie na krotko ESP po czym znikal. POzniej bylo juz ok (nie zapalal sie)
Dzisiaj po przejechaniu paru km zauwazylem ze ESP ciagle jest wlaczony (probowalem wylaczac i wlaczac z guzika -nie reaguje) oraz wskaznik temperatury silnika jest na 0. Prosze o pomoc, z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi
Ja widzialem jeszcze zamontowane cb radia pod podlokietnikiem a radio bylo przymocowane od spodu uchwytem metalowym przywierconym po prawej i lewej stronie podlokietnika, tez ciekawe rozwiazanie
powiększ sobie kolego ten schemat - tylko to znalazłem.
Jak by nie działał pilot po wymianie bateri to znaczy ze musisz go dostroić a robi się to wkładając scyzoryk do zamka drzwi lub stacyjki trzymając wciśniety jednocześnie guzik w pilocie do otwierania drzwi przez okolo minutę. Ja tak zrobiłem i działa w 100%.
Witam wszystkich klubowiczow! Nie bede pisal duzo o sobie bo to nei forum o ludziach tylko o autach
Mam nadzieje ze moja obecnosc tutaj przejawi sie w pomoc innym jak i pomoca dla mnie samego!
Pozdrawiam