Treść opublikowana przez iwan900
-
[ALL B6] Wymiana wałków w silniku 2,5 TDI
jak zajrzalem przez otwor od oleju na jeden z walkow byl lekko ale to lekko taki jakby koloru miedzistego, apropo mierzenia gdziemoge znalezc dokladne wymiary tych walkow?
-
[ALL B6] Wymiana wałków w silniku 2,5 TDI
Witam Ostatnio wymienialem olej w swojej 2,5 TDI. po wymianie oleju motus x-cess 8100 100% synthetic odpalilem auto na jakis czas, po zgaszeniu auta i odkreceniu korka od oleju wydobywal sie dym... czy to moze byc przyczyna ze czas na wymiane walkow? czy to moglo byc spowodowane ze temperatura powietrza w warsztacie byla okolo 2 st na plusie? czy cos innego moze miec na to wplyw? auto ma przebieg 152700 prosze o opinie
-
[ALL B6] Regeneracja przekładni w zachodniopomorskim
Witam Czy ktos wie gdzie w szczecinie albo w zachodniopomorskim regeneruja przekladnie? i gdzie najlepiej kupic? polecacie zakup uzywanej zregenerowanej na allegro? bo przeciez nie zostawie auta w warsztacie na lewarkach do czasu zregenerowania przekladni.... jezeli ktos wie gdzie dobrze regeneruja przekladnie prosze o posta pozdrawiam
-
[B6 BFC] Regeneracja przekładni w zachodniopomorskim
Witam czy ktos sie orientuje gdzie w zachodniopomorskim zajmuja sie regeneracja przekładni? i czy daja na to gwarancje, czy trzeba u nich zostawic auto, ile trwa naprawa, itd, oraz jakie koszta?
-
[B6 BKE] Wymiana oryginalnych głośników i wstawienie czegoś mocniejszego-co polecacie?
tez myslalem o tych hertzach 165 za niecale 300 zl mozna kupic na allegro z tymi przejsciowkami do drzwi, ale tez chwala sobie co niektorzy glosniki Power Bass (PB). Sam nie wiem czy brac sie za montowanie glosnikow czy zlecic to profesjonalistom.... a co polecacie bez tweeterow? kiedys mialem w innym aucie zamontowane i jakos nie wygladalo to ladnie na desce w rogach. pozdro
-
[ALL B6] Kontrolka żarówki i napis "CENTER BREAK LIGHT"
dzieki za info, na dniach wybiore sie do elektryka w celu usuniecia usterki, chcialem byc pewien co to moze byc. pozdrawiam!
-
[ALL B6] Kontrolka żarówki i napis "CENTER BREAK LIGHT"
Witam wszystkich forumowiczow, Rano gdy odpalam auto po zgasnieciu wszystkich kontrolek, przekrecam kluczyk i na zegarach pali sie zarowka i komunikat "Center break light" zauwazylem ze gdy wcisne pedal hamulca podczas odpalania ten komunikat jest caly czas po chwili gasnie ale swiatla stopu sa caly czas. Co moze byc przyczyna tego komunikatu przy odpalaniu?
-
[B6 BKE] Wymiana oryginalnych głośników i wstawienie czegoś mocniejszego-co polecacie?
pisalem do jednego punktu car audio w szczecinie i dostalem taka odpowiedz Podstawą jest wymiana głośników przednich, dołożenie wzmacniacza i subwoofera jeśli chcemy mieć naprawdę dobry dźwięk należy pomyśleć o wymianie radia co do kosztów: głośniki przednie od 800 zł za komplet 16cm+ tweeter + zwrotnica wzmacniacz 4 kanałowy od 800 zł subwoofer 25 cm od 450zł + 150 skrzynia wygłuszenie drzwi 600 zł okablowanie + montaż około 600 zł(jeśli chcemy wykorzystać wnękę po starym subwooferze to należy się liczyć z droższym płaskim głośnikiem basowym około 800 zł i zabudowę z żywicy około 500 zł zamiast skrzyni co do radia za około 1000 zł mamy dobrej klasy odtwarzacz MP3 z Bluetooth Alpine lub Clarion co o tym sadzicie?
-
[B6 BKE] Wymiana oryginalnych głośników i wstawienie czegoś mocniejszego-co polecacie?
Witam Mam pytanie dotyczące montarzu oraz zakupu sprzętu grającego do autka Audi a4 kombi model B6. Posiadam oryginalne radio chorus II i standardowe głośniki w drzwiach (z czego jeden harczy z prawej strony z przodu). W bagażniku z prawej strony w schowku wewnętrznym ukryty jest chyba jakis subwofer. Pytanie moje jest takie co byscie polecali żeby to ladnie gralo? Chodzi MI o dobre głośniki w drzwi oraz cos cos z tylu ze wzmacniaczem. Chciałem się zorientowac co byscie polecili i w jakich przedziałach cenowych? Dodam ze nei chodzi mi o sprzet z najwyzszej polki. Zeby cena przekladala sie na jakosc, nie jestem zapoznany tak mocno w temacie wiec prosze o jakies rady.
-
[ALL B6] jak wymienic kierunkowskaz tylni w a4 avant
Witam pytanie jak w temacie jak wymienic kierunek tylni w kombi? dodam, ze pali sie kontrolka z rysunkiem zarowki i jest napisane ze to migacz lewy z tylu, oprocz kontrolki jak wlacze kierunek w lewo to strzalka palaca sie na desce od kierunku miga szybciej (jakby bylo to spowodowane przerywnikiem? lub moze czyms innym nie zwiazanym z sama zarowka?) chyba ze spalona zarowka ma wplyw na czestotliwosc migania sygnalizatora kierunku na desce? pytanie czy ktos wie co to jest i jak sie tego pozbyc? dziekuje za wszystkie odpowiedzi!
-
[ALL B6] potrzebuje zaslepki gumowej przy tylnej lewej lampie a4 b6 kombi
Witam Czy ktos ma na sprzedaz lub wie gdzie mozna dostac taka zaslepke gumowa ktora jest z prawej gornej strony przy tylnej lampie a modelu kombi 2003 rok prod. bede bardzo wdzieczny za wszelkei informalcje.pozdrawiam (p.s. wydaje mi sie ze ostatecznosc to serwis).
-
[ALL B6] Jak odnowić wytartę kierownicę po odebraniu z myjni ?
wlasnie apropo zepsucia kiery to nie tylko to zaplacilem 160 zl razem z myciem tapicerki, calego wnetrza oraz z zewnatrz -zostawilem auto na pare godzin nie bylo zbyt dokladnie umyte, sam lepiej na bezdotykowej myje, jak wracalem do domu zagladam do podlokietnika gdzie trzymam cos slodkiego nieraz taka ochota najdzie to jest pod reka to wszystko zerzarte, nawet opakowanie po mentosach ktore bylo cale zostawili do polowy oproznione. Zwykli amatorzy nie polecam! Miasto stargard szczecinski os. pyrzyckie myjnia samochodowa. Powinna sie nazywac porazka. A swoja droga to jakies dobre myjnie ktos zna w okolicy? Szczecin-Stargard? CO by po umyciu autko ladnie lsnilo a nie bylo zmatowalie... pozdrawiam
-
[ALL B6] Jak odnowić wytartę kierownicę po odebraniu z myjni ?
Dzieki za zainteresowanie tematem. Kiera jest skorzana. Musze objechac miasto i wypytac o dobrego tapicera bo tak dac 1 lepszemu to nie chce. Dzieki za polecenie srodkow do regeneracji ale jak to wyniesie tyle samo co koszt obszycia to lepiej obszyc i efekt napewno bedzie lepszy ciekawy tylko jestem czy bedzie sie bardzo roznic od oryginalu...
-
[ALL B6] Jak odnowić wytartę kierownicę po odebraniu z myjni ?
Witam Odebralem z myjni recznej auto i tak wyczyscili kiere ze miejscami jest prawie ze biala (tak jest wytarta) wczesniej tez byla ale nie tak. Zna ktos jakis sposob jak to odnowic? jakies pasty czy cos podobnego? czy sie nie bawic w takie rzeczy i obszyc kiere? jezeli obszyc to moze ktos wie gdzie w zachodniopomorskim takie cos robia? pozdro
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
Ja tankuje na ORLENIE tylko ON Verva lepiej silniczek pracuje. Jak stac was na takie auta to nie oszczedzajcie na zwyklym paliwie. W zime dodaje do baku dodatek do paliwa ktory polepsza smarowanie co przeklada sie na lepsze osiagi jazdy w zimie zwlaszcza silniczek przy niskich temperaturach odpala sie rewelacyjnie! Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow
-
[ALL B6] Jakie polecacie radio z kierownicą wielofunkcyjną + zestaw głośnomówiący ?
wszystko ladnie pieknie ale ja mam takie radio jak w tym modelu: http://image.europeancarweb.com/f/8610206/0601_04z+Abt_Audi_B6_A4_Wagon+Interior_Dash_Wheel.jpg i chyba nie da rady wstawic tagie RNS-a?
-
[ALL B6] Jakie polecacie radio z kierownicą wielofunkcyjną + zestaw głośnomówiący ?
poprosze o jakies linki takowego radyjka z gory dziekuje
-
[ALL B6] Jakie polecacie radio z kierownicą wielofunkcyjną + zestaw głośnomówiący ?
Witam Tak jak w temacie jakie radio do audi b6 zeby obslugiwalo sterowanie z kierownicy oraz posiadalo zestaw glosnomowiacy. Cena maxymalnie do 1500 zl Mam oryginalne radio audi model chours, w bagazniku z boku jest subwofer brak mozliwosci podlaczenia zmieniarki akurat w moim radiu wiec nei wiem dokladnie co to za model. Chodzi mi o to zeby to co chce wstawic pasowalo za te oryginalne. Pozdrawiam
-
[ALL B6] Szwankuje wskaźnik temperatury płynu chłodniczego
witam! Wymienialem niedawno caly rozrzad z olejami filtrami itd. Termostat rowniez wymienialem bo przed wymiana zauwazylem ze raz dzialala wskazowka od temperatury a raz nie, wiec zeby wykluczyc termostat to wymienilem. Ale po jakims czasie jak odpale auto i normalnie jezdze to temp dochodzi po jakims czasie do 90 st i tak jest jakis krotki postoj ponowna jazda i nieraz odrazu sie nei podnosi wskazowka a nieraz w czasie jazdy spadnie do 0. Co to moze byc? mial ktos podobny problem?
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Panowie a czy do audi a4 b6 avant tez sa takie lampy na ledach ale jak na 1 stronie co kolega z hong kongu sprowadzil? wie ktos gdzie mozna dostac takie? bo te na allegro jakies lipne sa...
-
[ALL B6] Czy można jechać pare km bez płynu chłodniczego ?
Wszystko zrobione poprostu nie trzymala guma od tego gornego grubego weza, musiala zeskoczyc z zaciskow jak dostala wieksze cisnienie. Dziekuje wszystkim za odpowiedzi, pozdrawiam.
-
[ALL B6] Czy można jechać pare km bez płynu chłodniczego ?
Witam mam silnik 2,5 TDI V6 dzien wczesniej odebralem auto z serwisu po wymianie rozrzadu kompletnego olejow filtrow itd, okazalo sie ze na drugi dzien jak wsiadlem do auta po odpaleniu auta pokazala sie kontrolka ze brak plynu w chlodnicy dolalem litr koncentratu myslac ze to moze ubytek po wymianie ale zassalo w ciagu paru sekund dolalem 2 litr i pusto po minucie wszystko wycieklo na ziemie. Pytanie czy moge dojechac do warsztatu bez plynu w chlodnicy czy wziasc transport na ich koszt? prosze o odpowiedzi
-
[B6 BFC] Kompletny rozrząd
dziekuje wszystkim za odpowiedzi! Juz zamowilem czesci u TOM77! Polecam!
-
[B6 BFC] Kompletny rozrząd
Czy to mozliwe aby kompletny rozrzad do tego modelu kosztowal 3400 zl?? bo taka cene mi podali w jednym z warsztatow za oryginalny rozrzad... orientuje sie ktos skad mozna nabyc nieco taniej? pozdrawiam
-
[ALL B6] Pali sie kontrolka ESP i wskaznik od temperatury wskazuje 0
dzieki za info przyjacielu. pytanie skad wytrzasnac taka wtyczke zeby sie podpiac do kompa i do auta? ps. w ktore miejsce w aucie sie dokladnie podpina?