Treść opublikowana przez Jankes
-
[ALL] Akumulator - co to za wężyk od niego odchodzi?
Yo siema ten węzyk to jest odpowietrzenie akumulatora!!!pozdro
-
[B5 ADR] akumulator
Yo felek59 Sprawdz czy w akumulatorze jest elektrolit a raczej jego wlasciwy poziom. mialem podobny szwank az do momentu jak zobaczylem ile jest elektrolitu bylo okolo 0,5 L ,dolalem i teraz chodzi jak wsciekly a tesh chcialem kupowac nowy, narazie chodzi ale jak dlugo to nie wiem mysle ze poczatek zimy da duzo do myslenia!!!!Pozdro A zarazem mam pytanko do pozostalych uzytkownikow, jaki powinien byc wlasciwy akumulator do 1.9 TDI 110KM AFN??? z gory dziex
-
[B6]Szarpnięcia przy puszczaniu sprzęgła
Mam podobny feler tylko ze przy czestym ruszaniu np. przy dosc dlugiej jezdzie w miescie gdzie sie duzo razy rusza i zatrzymuje. W pewnym momencie przy ruszaniyu drga mi caly samochod, jedynym rozwiazaniem jest ruszaqnie z szybkim puszczaniem sprzegla!!! Znajomy mi powiedzial ze to kolo dwumasowe!!! Orientujecie sie ile3 moze kosztowac naprawa wraz z kolem???B5 1.9 tdi 1998r :a4fan:4 ever
-
chrom
Sorki mam pyatnko nie orientujecie sie ile moga kosztowac listwy przydachowe z chromu albo chromopodobne???? 4 ever!!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich!!! Jestem Jankes, mam 22 lata i jestem nowym posiadaczem granatowego audi A4 1.9 TDI 110KM 98r. Mam nadzieje ze na stronie klubowej dowiem sie paru ciekawych porad odnosnie eksploatacji mojej audicy.Pozdrawiam wszystkich
-
Filtr Paliwa
Witam wszystkich mam problem!!! Jestem swierzak jezeli chodzi o AUDI, mam 98 a4 1.9 TDI 110KM.Ostatnio mam problemy z filtrem paliwa, czy ktos moze mi napisac jak go wymienic??????????z gory dziex 4ever [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 03-04-2007, 09:39 ] regulamin (1 i 2 punkt)