Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Akumulator - co to za wężyk od niego odchodzi?


MARTiiii

Rekomendowane odpowiedzi

Może głupie pytanie ale nie mam pojęcia pocholere do akumulatora jest podłączony jakiś wężyk - wygląda jak taki akwariowy ;).

Wężyk jest po to , żeby opary, które się skraplają, popłynęły na zewnątrz a nie na blachy osiadały i żarly :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wężyk jest po to , żeby opary, które się skraplają, popłynęły na zewnątrz a nie na blachy osiadały i żarly

Dokładnie jest tak jak piurko2 napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie może w które miejsce on ma dokładnie iść bo mam mało miejsca i jak wyciągałem aku oczywiście po odłączeniu tego wężyka to go przez przypadek wyrwałem i nie wiem teraz gdzie ma iść .Tak wstępnie go położyłem tzn. ten drugi koniec pod ta podpora na aku.Dzieki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może poprostu do dołu skierować jutro zobaczę u siebie gdzie jest podłączony to dam znać bo w taki mróz to nawet do garażu nie chce się iść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak tam zaglądałem a miałem wszystko wyciągnięte to wygląda na to ze po prostu ma być położony na obudowie i tyle ale nie mam pewności:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo poprostu był przymocowany do obudowy w dół żeby nie latał po sąsiedniej przestrzeni w czasie jazdy luknij czy są na aku jakieś mocowania do niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wężyk leży sobie z akumulatorem. Miałem taki w swoim przed wymianą. Sięgał dokładnie do podstawy akumulatora i tam swobodnie sobie wisiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tez tak myślałem bo nie ma tam nigdzie żadnego wejścia na ten wężyk:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm możesz jakieś zdj zrobić?bo teraz mnie zagiąłeś :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm możesz jakieś zdj zrobić?bo teraz mnie zagiąłeś

Ze zdięciem mam narazie problem,no i niewiem jak jest w benzynie ale w 1,9tdi jest na bank między wężami w tej gumie co zaślepia szpare między wężami.Widze że też jesteś z raciborza więc jak co to możemy sie spotkać to Ci to na żywo pokaże(napisz na priv info to się zgadamy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie wychodzą węże od nagrzewnicy to pośrodku idzie podciśnienie do zasilania klapki klimatronika a nie odpowietrzanie aku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze masz 1.9 ale w razie czego zapamiętam będzie można coś pokombinować razem,a jakie rejony raciborza?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie wychodzą węże od nagrzewnicy to pośrodku idzie podciśnienie do zasilania klapki klimatronika a nie odpowietrzanie aku
chyba się nierozumiemy...ten węzyk z aku idzie wdół do gumy która jest zamocowana miedzy wężami z nagrzewnicy a scianą która jest w pozycji poziomej tak jak spód akumulatora.
a jakie rejony raciborza?

kochanowskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...