Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AREK 119

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ponoć przy maksymalnym skręcie nie da się ruszyć,wieczorem sprawdze to osobiście
  2. Witam. Mechanik mówi że po założeniu felg 17'' 7,5J et 45 opona 225/50/17'' będzie ocierać. Dodam że orginalnie miałem 16'' 7J ET 42 opone 205/50/16''. Nie było mnie przy zakładaniu wiec wątpie, że to prawda tym bardziej że WiesiekM ma takie same założne w tym samym modelu i jest ok,hmm. Może problem jest w tym, że te same felgi co kupiłem chciał mi sprzedać 2-razy drożej,co o tym myślićie. Używaj znaków interpunkcyjnych, bo to co napisałes jednym ciągiem to się nie dało czytać... ten post poprawiłem/slaweq
  3. WiesiekM a wrzuć fotke jak na gruncie wyglądają z profilu JAK MASZ OCZYWIŚCIE
  4. TO ZNOWU JA KTÓRE BYŚCIE WYBRALI TA MA PRAEI NÓWKI OPONY 225/50/R17'' ET FELGI 45 http://www.allegro.pl/item580189783_audi_a4_8k0_komplet_felg_aluminiowych.html CZY TA ET 42 OPONY 235/45/R17'' TROCHE GORSZE OPONY http://www.allegro.pl/item590307400_audi_a4_komplet_felg_17_cali.html TA PIERWSZA FELGA MA WYŻSZY ROZMIAR OPONY 50 I NIE WIEM CZY WEJDZIE CHYBA LEPIEJ JAK BY YŁO 45 TAK JAK W PRZYPADKU DRUGIEJ :> PROSZE O RADE :>
  5. O to widze że będę miał na styk ET 28 a ET 45 to już 17mm na zewnątrz A Tobie WiesiekM ile jeszcze luzu na zewnątrz zmieściło by sie jeszcze 17mm :>[br]Dopisany: 21 Marzec 2009, 13:15_________________________________________________Tak co by o nadkole nie tarło :gwizdanie:
  6. Ok dzięki za info właśnie ma być szeroko :> Pytam o te ET 28 bo widze że u Ciebie przy ET24 troche wystaje,rozumiem że u mnie przy ET 28 będzie OK na styk,no chyba że kontrukcja nadkola w b7 różni się od b5 :>
  7. No to powróće jeszcze do tematu powyżej o rozmiar felg do a4 b7 avant 2005.gdzie orginalny wymiar to 7J 16'' ET 42 Podsumowując do tego modelu można śmiało zakładać fele: 7,5 J 17" ET 35, 18'' 8J ET 35, 8J 17'' ET 38,czy z tymi będzie problem różnica na szerokości 7J a 8Jczyli 1 '' z tym że fela przesunie się o 4 mm.na zewnątrz różnica między ET 42 a ET38 chyba dobrze myśle, No i pytanko jeszcze o ten wymiar bo też taki znalazłem 7,5J 17'' ET 28 czy tu będzie problem bo różnica na ET między 42 a 28 jest 14 mm na zewnątrz i czy nie będzie to tarło czy wystawało. Z góry dzięki za odp.[br]Dopisany: 21 Marzec 2009, 09:20_________________________________________________Dodam że te z ET 28 się najbardziej mi podobają i fajnie by poszerzyły niunie :>
  8. A pomyłke zrobiłem chodziło mi o 18''felgi i opony 18''225/45 R 18 czy 235/45 R 18 a nie tak jak napisałem 17'' To jak złożysz to wrzuć foty zobaczymy jak się prezentuje [br]Dopisany: 20 Marzec 2009, 12:40_________________________________________________Znalazłam takie niby orginał http://moto.allegro.pl/item577090753_orginalne_alu_felgi_17_audi_a6_allroad_a4.html tylko że 8j i ET38 i nie wiem czy wejdzie :>
  9. Dzięki za odpowiedzi tak sobie myśle że jeśli 17'' wchodzi to może bym się połakomił na 18'' 8J ET 35 czy to już będzie problem :> I jakie najlepiej oponki do tych 18''225/45 R 17 czy 235/45 R 17 Czyli generalnie te podróby to lipa,szkoda bo fajnie wyglądają
  10. Witam wszyskich tyle się naczytalem ,ale odpowiedzi nie znalazłem do swojego modelu A4 B7 Awant 2005 a mianowicie Chciałbym zmienić felgi w moim audi,no generalnie musze bo rozwaliłem 4 szt. Są tam fabryczne felgi 7J 16" ET42, ja chciałbym założyć felgi 7,5 J 17" ET 35 i czy nie będzie problemu tzn.nic nie będzie tarło itd. chodzi mi o tą różnice ET.i o różnice 7J a 7,5J. No i jeszcze jedno czy warto kupować podróby z allegro http://moto.allegro.pl/item587637454_nowe_felgi..._super_model.html czy lepiej orginał używany.i jakie najlepiej opony do tych 17",aby nie tarło,dodam że ten model mi się podoba a orginałów ciekawych nie ma.A i jeszcze jedno gdzieś wyczytałem że przy tej feldze ma być ET 45. Z góry dzięki za fachową rade :>
  11. Witam wszystkich Audi maniaków :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.