Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AREK 119

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez AREK 119

  1. Ponoć przy maksymalnym skręcie nie da się ruszyć,wieczorem sprawdze to osobiście
  2. Witam. Mechanik mówi że po założeniu felg 17'' 7,5J et 45 opona 225/50/17'' będzie ocierać. Dodam że orginalnie miałem 16'' 7J ET 42 opone 205/50/16''. Nie było mnie przy zakładaniu wiec wątpie, że to prawda tym bardziej że WiesiekM ma takie same założne w tym samym modelu i jest ok,hmm. Może problem jest w tym, że te same felgi co kupiłem chciał mi sprzedać 2-razy drożej,co o tym myślićie. Używaj znaków interpunkcyjnych, bo to co napisałes jednym ciągiem to się nie dało czytać... ten post poprawiłem/slaweq
  3. WiesiekM a wrzuć fotke jak na gruncie wyglądają z profilu JAK MASZ OCZYWIŚCIE
  4. TO ZNOWU JA KTÓRE BYŚCIE WYBRALI TA MA PRAEI NÓWKI OPONY 225/50/R17'' ET FELGI 45 http://www.allegro.pl/item580189783_audi_a4_8k0_komplet_felg_aluminiowych.html CZY TA ET 42 OPONY 235/45/R17'' TROCHE GORSZE OPONY http://www.allegro.pl/item590307400_audi_a4_komplet_felg_17_cali.html TA PIERWSZA FELGA MA WYŻSZY ROZMIAR OPONY 50 I NIE WIEM CZY WEJDZIE CHYBA LEPIEJ JAK BY YŁO 45 TAK JAK W PRZYPADKU DRUGIEJ :> PROSZE O RADE :>
  5. O to widze że będę miał na styk ET 28 a ET 45 to już 17mm na zewnątrz A Tobie WiesiekM ile jeszcze luzu na zewnątrz zmieściło by sie jeszcze 17mm :>[br]Dopisany: 21 Marzec 2009, 13:15_________________________________________________Tak co by o nadkole nie tarło :gwizdanie:
  6. Ok dzięki za info właśnie ma być szeroko :> Pytam o te ET 28 bo widze że u Ciebie przy ET24 troche wystaje,rozumiem że u mnie przy ET 28 będzie OK na styk,no chyba że kontrukcja nadkola w b7 różni się od b5 :>
  7. No to powróće jeszcze do tematu powyżej o rozmiar felg do a4 b7 avant 2005.gdzie orginalny wymiar to 7J 16'' ET 42 Podsumowując do tego modelu można śmiało zakładać fele: 7,5 J 17" ET 35, 18'' 8J ET 35, 8J 17'' ET 38,czy z tymi będzie problem różnica na szerokości 7J a 8Jczyli 1 '' z tym że fela przesunie się o 4 mm.na zewnątrz różnica między ET 42 a ET38 chyba dobrze myśle, No i pytanko jeszcze o ten wymiar bo też taki znalazłem 7,5J 17'' ET 28 czy tu będzie problem bo różnica na ET między 42 a 28 jest 14 mm na zewnątrz i czy nie będzie to tarło czy wystawało. Z góry dzięki za odp.[br]Dopisany: 21 Marzec 2009, 09:20_________________________________________________Dodam że te z ET 28 się najbardziej mi podobają i fajnie by poszerzyły niunie :>
  8. A pomyłke zrobiłem chodziło mi o 18''felgi i opony 18''225/45 R 18 czy 235/45 R 18 a nie tak jak napisałem 17'' To jak złożysz to wrzuć foty zobaczymy jak się prezentuje [br]Dopisany: 20 Marzec 2009, 12:40_________________________________________________Znalazłam takie niby orginał http://moto.allegro.pl/item577090753_orginalne_alu_felgi_17_audi_a6_allroad_a4.html tylko że 8j i ET38 i nie wiem czy wejdzie :>
  9. Dzięki za odpowiedzi tak sobie myśle że jeśli 17'' wchodzi to może bym się połakomił na 18'' 8J ET 35 czy to już będzie problem :> I jakie najlepiej oponki do tych 18''225/45 R 17 czy 235/45 R 17 Czyli generalnie te podróby to lipa,szkoda bo fajnie wyglądają
  10. Witam wszyskich tyle się naczytalem ,ale odpowiedzi nie znalazłem do swojego modelu A4 B7 Awant 2005 a mianowicie Chciałbym zmienić felgi w moim audi,no generalnie musze bo rozwaliłem 4 szt. Są tam fabryczne felgi 7J 16" ET42, ja chciałbym założyć felgi 7,5 J 17" ET 35 i czy nie będzie problemu tzn.nic nie będzie tarło itd. chodzi mi o tą różnice ET.i o różnice 7J a 7,5J. No i jeszcze jedno czy warto kupować podróby z allegro http://moto.allegro.pl/item587637454_nowe_felgi..._super_model.html czy lepiej orginał używany.i jakie najlepiej opony do tych 17",aby nie tarło,dodam że ten model mi się podoba a orginałów ciekawych nie ma.A i jeszcze jedno gdzieś wyczytałem że przy tej feldze ma być ET 45. Z góry dzięki za fachową rade :>
  11. Witam wszystkich Audi maniaków :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.