Treść opublikowana przez tomassek
-
[B5 AFN] Przy włączonej klimie na postoju skaczą obroty
Witam klimę udało mi się zrobić kosztowało mnie to 350 zł le teraz mrozi wszyscy mówili ze mało czynnika więc na nowo napełniłem czynnikiem wymieniłem filtr kabinowy dalej to samo okazało się że trzeba wymienić niewielki filtr mieszczący się wewnątrz metalowej rurki od obiegu klimy tuż prz zaworze wysokiego ciśnienia tak mi powiedział mój mechanik oraz przedmuchał mi cały obieg mówił ze wylaciała z niego gęsta maz która zapchała zały filtr oraz drożność kanałów. Teraz wszystko jest ok Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Przy włączonej klimie na postoju skaczą obroty
Witam klime po świętach uzupełnie ale martwią mnie te obroty wiem ze przy włączeniu klimy na chwile obroty maleją spowodowane jest to obciążeniem silnika, po chwili wracaja na 900obr/m. Umnie objawia się trochę inaczej obserwójąc wskazówkę od obrotów w równych odstępach czasu opada ona lekko w dół. Można przyrównać to do zegarka gdzie wskazówka sekundowa sie zawiesiła tykając w jednym miejscu, u mnie wskaznik obrotów tak tyka co (ok 4 sek) POZDRAWIAM WSZYSTKICH ORAZ ŻYCZE WESOŁYCH ŚWIĄT
-
[B5 AFN] Przy włączonej klimie na postoju skaczą obroty
Witam mam taki problem dotyczący klimatronika ogólnie bardzo słabo chłodzi prawie wcale myśle ze trzeba od nowa uzupełnić freonem ale gdy włącze klimę na postoju w okolicach kierownicy bardziej z lewej strony dochodzi co jakiś czas odgłos takiego cykania a przy tym zauważyłem ze lekko obroty idą w dół. Czy to jest spowodowane brakiem freonu, w obiegu. ? POZDRAWIAM
-
[B5 AFN] Ciężko chodzi kierownica a przy tym rzuca silnikiem
Witam sprawdziłem pompa jest ok kierownica ciężko chodzi ponieważ dolny wachacz się konczy no i pewnie sprzegło do wymiany
-
[B5 AFN] Ciężko chodzi kierownica a przy tym rzuca silnikiem
tak i zdzrza się gdy kręce się po parkingu jazda na półsprzegle i występuje zawsze razem gdy puszczes sprzegło normalnie silnik chodzi ale kiera ciężko
-
[B5 AFN] Ciężko chodzi kierownica a przy tym rzuca silnikiem
em ilnik Witam wszystkich Mama taki problem podczas normalnej jazdy po mieśćie czy w trasie jest wszystko ok problem zaczyna się gdy szukam miejsca na parkingu przy markecie trzeba się wtedy pokrecić na 1, 2 biegu wtedy kierownica zachowuje się tak jak by nie miała wspomagania poprostu ciężko sie kręci a gdy ruszam na półsprzegle strasznie rzuca silnikem na luzie silnik normalnie pracuje ale ciżko kiera chodzi gdy wyłączyłem i ponowie odpaliłem było ok dodam iz jest 1.9 tdi 110km kierownica jest od s4 trójramienna płyn sprawdzałem jest w normie. proszę pomózcie POZDRAWIAM Tomek
-
[B5 1Z] Wymiana uszkodzonego pedału gazu
Witam mi też oderwał pedał gazu w Audi A6 automat też szuałem nakładki plastikowej ciężko było znależć więc postanowiłem napeawić sam posmarowałem plastikową nakładkę sylikonem ułożyłem pod właściwym kontem i trzyma
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Wiam wszystkich.