Treść opublikowana przez Strong
-
[B5 ADR] Będzie pasować taka skrzynia-automat
OLO_GDA Dzięki za dobre chęci .Na PW opisałem co i jak.Trochę czas mnie goni bo stoi rozebrana u mechaniora więc jeżeli ktoś mógłby pomóc i przesłać odpowiedź na w/w pytanie to będę bardzo wdzięczny.Pozdrawiam
-
[B5 ADR] Będzie pasować taka skrzynia-automat
Witam.moja skrzynia się rozsypała i znalazłem niemal identyczna ,ale z małą różnicą w oznaczeniu. Moja skrzynia od ADR 1,8 PB 95r na wlepce oznaczona jako "CUW" i nr na skrzyni 01N321105 F a tamta od ADR 1,8 PB 98r na wlepce oznaczona jako "DMU" i nr na skrzyni 01N321105 L Czy te różnice na wlepce CUW i DMU oraz litera końcowa z nr na skrzyni F -L dyskwalifikują tą skrzynie na podmianę ??.Dzięki za pomoc.
-
[ALL B5] Będą pasować 8Jx19H2 , ET39 , 5x112
Oponki już na nich są 235/35
-
[ALL B5] Będą pasować 8Jx19H2 , ET39 , 5x112
Witam.Jak w temacie, mam pytanie czy felgi o takich rozmiarach będą pasować do mojej A4 w sedanie 95r.Dzięki [br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 11:20_________________________________________________Dodam że jest w automacie 1,8 5V.Do spokojnej jazdy chyba nie będzie problemu ??
-
[ALL B5] Białe naloty na bokach szyby przedniej
Witam.Od jakiegoś czasu na bokach przedniej szyby (na samych krawędziach) pojawiły mi się białe naloty.Nie jestem pewny ale albo puszcza klej albo szyba się rozwarstwia??Naloty idą od dołu do góry zaraz przy słupkach.Może wie ktoś co jest przyczyną i jak to zniwelować.Postaram się wrzucić fotki w najbliższym czasie.Z góry dzięx za informacje. javascript:void(0);
-
[ALL] Radio - który model wybrać?
Witam.Od prawie 2 lat mam JVC KD-501.Niestety wtedy cena była większa Też szukałem takiego którego kolor wyświetlacza i przycisków można dopasować do .Czerwonego jest kilka odcieni i jak się nie mylę to pozycja 13 pasuje idealnie.Co do odtwarzacza jestem bardzo zadowolony.Gra lepiej niż poprzedni Pioneer (modelu nie pamiętam).Na ogół gram z pen drive-a ,ale czasami też CD.Dźwięk czysty i masz możliwość dodatkowych ustawień w tonach niskim , średnim i wysokim.Dokładnie nie pamiętam nazw poszczególnych opcji ( instrukcje mam poza domem),ale jak będziesz zainteresowany to prześlę skan z instrukcji.Osobiście polecam!!!!!!.
-
[B5 ADR] Nie wyświetla stanu licznika
Dzięki za info .
-
[B5 ADR] Nie wyświetla stanu licznika
Witam .Mam pytanie.Rano odpalając zauważyłem że nie wyświetla mi stanu licznika.Potrzebna jest wymiana żarówki lub diody ??.Lepiej zlecić to tzw fachowcowi czy samemu łatwo da się to naprawić.Z góry dzięki za pomoc.
-
[ALL B5] Problem z doborem głosników
Ile chcesz zainwestować w głośniki przednie ???.Podstawa to odseparowane i nic innego!!!!.Mam Hertz-a i na razie .No wiadomo z tyłu basik gra i jest
-
[ALL] Renowacja MAM8 - polerka, grafit, czarne ?
Jedno jest pewne , że fele black poler lub black wymagają dużo więcej opieki- byle deszczyk i trochę jazdy i robią się popielate javascript:void(0);. Na innych alu tak szybko tego nie widać więc osobom które ściereczki nie lubią odradzam.Osobiście miałem takie i wiem co to za robota- mi to nie przeszkadzało liczył się wygląd javascript:void(0);
-
[B5 ADP] Jaki wzmacniacz pod głośnik INFINITY 300 W RMS ?
Witam.Od 2 tygodni mam Mac Audio ZX 1000.Podpięty jest pod JBL 1204 BR - taka sama moc jak twój Infinity.Zestawik ten gra bardzo dobrze . Na wielki PLUS zasługuje dołączony do tego wzmaka sterownik basu!!!!.Szybko i bez problemu możesz zmieniać podbicie basu bez wchodzenia w ustawienia w radioodtwarzaczu.Osobiście mogę go polecić , ale jak zawsze decyzja należy do kupującego.Pozdro
-
[ALL B5] Jaki wzmacniacz ?
Zakupy już zrobione. Padło na JBL 1204BR i wzmacniacz Mac Audio ZX1000.Mam już podłączone i nie mam powodów do narzekania.Gra całkiem nieźle.Kilka dni na wygrzanie cewki i będziemy stroić zestawik.Dzięki wszystkim za wypowiedzi i porady.POZDRO
-
[ALL B5] Fotki srebrnej A4 z przyciemnionymi szybami
Przesłałem tobie kilka fotek na maila.Pozdro
-
[ALL B5] Fotki srebrnej A4 z przyciemnionymi szybami
Postaram się jutro pstryknąć fotki. wygląda SUPER z przyciemnionymi szybami .Tył przyciemniłem na maxa z dostępnych z homologacją .Przednie boczne przyciemniłem też ale dałem o stopień wyższe niż mogą być w/g przepisów - moim zdaniem sam tył wygląda kiepsko.
-
[ALL B5] Jaki wzmacniacz ?
Jak już pisałem nie znam się na tym.Dlatego podaję propozycję sprzętu w cenie jaką chcę na to wydać - około 1000pln. [br]Dopisany: 23 Maj 2009, 20:46_________________________________________________Kwestia czy podane ostatnio linki tzw kompletów są dobre czy są gorsze od sprzętu omawianego wcześniej ?? biorąc pod uwagę ceny.
-
[ALL B5] Jaki wzmacniacz ?
Tak sobie przeglądałem Allegro i znalazłem jeszcze tego suba i na tej samej aukcji mają wzmaka.Możecie wypowiedzieć się na temat tego kompletu.Dzięx http://www.allegro.pl/item643424028_jbl_gto1214_megaskrzynia_350w_rms_1400w_wroclaw.html[br]Dopisany: 23 Maj 2009, 17:43_________________________________________________no i jeszcze jeden http://www.allegro.pl/item643420500_jbl_basspack_gto_1204br_gto3501_kondensator_1_7f.html
-
Znaczenie ET Felgi
Podjadę do serwisu opon i pogadam czy maja coś pod te fele i zdecyduję czy brać te czy szukać min 7"
-
Znaczenie ET Felgi
no to chyba dam sobie spokój z tymi felami.
-
Znaczenie ET Felgi
a jakie oponki wchodzą na te fele??? [br]Dopisany: 23 Maj 2009, 13:12_________________________________________________Mam do wzięcia w dobrym stanie za 800pln i tak się zastanawiam czy szukać innych czy brać te- A4 mam w automacie
-
Znaczenie ET Felgi
Witam.Mam pytanie co sądzicie o felach Borbeta 17" ET35 6J będą pasować do B5 ???. Nie jestem tylko pewien tego 6J czy nie za wąskie no i jakie oponki trzeba tam dołożyć ??
-
[ALL B5] Jaki wzmacniacz ?
ditomek - postaram się
-
[ALL B5] Jaki wzmacniacz ?
Chyba kupię monobloka a w następnej bryczce dołożę drugiego pod resztę głośników.Dzięki wszystkim za opinie .
-
[ALL B5] Jaki wzmacniacz ?
Dzięki za propozycje.W poniedziałek widzę się z gościem od Car Audio i wtedy podejmę ostateczną decyzję.
-
[ALL B5] Jaki wzmacniacz ?
W tej A4 tylko sub będzie podłączony.Ale w planach mam A6 i tam chcę mieć all pod wzmakiem.Z tych wzmacniaczy które pokazałem da jakiś rade subowi i przednim w A6 czy brać tylko pod suba-teraz i następnego wzmaka ( w przyszłości) na przód ????
-
[ALL B5] Jaki wzmacniacz ?
Witam.Zamierzam kupić subwoofer JBL http://www.allegro.pl/item631688466_jbl_1204_br_bardzo_mocny_subwoofer_kurier_gratis.html .Proszę o poradę jaki dobrać wzmacniacz żeby spokojnie to uciągnął .Na tym akurat się nie znam zbyt dobrze więc proszę o poradę.Tu jest kilka do wyboru 1.http://www.allegro.pl/item636820044_wzmacniacz_jbl_gto_3501_mono_wysylka_0_zl.html 2.http://www.allegro.pl/item635388514_jbl_gto_752_sklep_zyrardow_skierniewice_fv.html 3.http://www.allegro.pl/item635062646_jbl_gt5_a402e_nowy_kurier_gratis_koszulka.html 4.http://www.allegro.pl/item640980055_jbl_gto_504e_idealne_naglosnienie_bonus_pakiet.html 5.http://www.allegro.pl/item635811030_jbl_wzmacniacz_gt5_a604_dodatki_promocja.html 6.http://www.allegro.pl/item640052453_jbl_gto_4060_limitowana_wersja_extra_brzmienie.html Z góry dzięx * uzupełnij proszę symbol silnika w profilu - Łukasz