Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ziemor

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam No Pany zapraszamy na nasz zlot W linku poniżej macie wszystko o zlocie http://www.audi80.pl/kozy-zlot-kamieniolom-ii-info-zawsze-pierwszy-post-vt65824.htm W pierwszym poście zawsze są aktualne informacje !!!
  2. Witam Ostatecznie potwierdziłem rezerwację sali 50 zł. tak jak pisałem za salę - jak będzie nas powiedzmy 20 to po 2.50 zł. więc myślę że jest w miarę tanio Wstępnie określiłem liczbę na 30 osób - więc nie zawiedźcie - oczywiście im więcej tym lepiej http://www.audi80.pl/lask-zlot-w-czechowicach-dz-07032010-info-w-1-poscie-vt35165.htm Ludzie Wy tu o wszystkim piszecie he he
  3. Zapraszamy na zlot w Czechowicach Z Kolegą hexman właśnie zarezerwowaliśmy salę na 7 marca na godzinę około 16 - 16:30 w zajeździe Pod Pstrągiem Sala płatana 50 zł. więc jak nas będzie powiedzmy 20-stu to po 2.50 zł. na głowę Główny temat jest prowadzony na Audi80 i wszystkie szczegóły są w pierwszym poście który uaktualnia Kolega Hexman http://www.audi80.pl/lask-zlot-w-czechowicach-dz-07032010-info-w-1-poscie-vt35165.htm A oto zajazd: A oto meni: dajcie powiększenie w fotosiku:
  4. No właśnie śledzę ale napisz dokładniej gdzie no bo teraz przy grillu tak jak jest w I poście to chyba się nie da Link do naszego tematu - http://www.audi80.pl/lask-maly-zlot-w-czechowicach-dz-szczegoly-w-1-poscie-vt35165,75.htm#374783
  5. Witam witam Pytanie czy spotykacie się gdzieś cyklicznie teraz Pozdro Może razem z 80-tką coś zorganizujemy na parkingu podziemnym ?
  6. Dobre Mi nawet zabrali nakrętki na wentyle - były bordowe z Tesco za 3 zł.
  7. ziemor odpowiedział(a) na Cygann temat w Audi
    Gratki za taki furacz Dużo bym dał by posłuchać tego silnika (może jakiś ścieżkę dźwiękową nagrasz) a jeszcze więcej by objechać jakieś bmw wystarczy mi jako pasażer - wtedy mogę dokładniej widzieć minę objechanych kolesi
  8. Witam Jestem z okolic Bielska http://www.audi80.pl/-moj-bordowy-szerszen-b3-11208-nowe-fotki-i-opis-1-post-vt8506.htm Mam Audi 80 B3 - czy można się wpisać ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.