Treść opublikowana przez mcm
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
tak też poczynię to nie masz blizej innej hamowni 80 -100 pln kosztuje najczesciej na jendna os mcm -czemu nie masz wykresu nie masz na automacie opcji sport zeby cągnela biegi do konca , a ile Nm wyszło jest wersja sport i manual ale zawsze na pomiarze od 2000 zrzucała biegi w dół i nie dało się dokładnie hamować, przyblizony pomiar był robiony od ok 3000 ale Witek wiedzial co czyni i zobaczylismy w pewnym momencie te 220 kucy , a poza tym na powrocie do domu to była calkiem inna jazda , aż balem sie że zarobie kilka Pkt. ale CB pare razy pomogło, najwyzsze cyfry dziś na blacie ok 240km/h[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 22:26_________________________________________________ taa ...- [INNE] Kpower i pomiar mocy
niekoniecznie zawyża, takie bonusy tez sie zdarzają :gwizdanie:- SPOTY RADOMSKIE
nie wiem ile bierze za hamowanie, ja zawsze placiłem za komplet, napisz mu PW- SPOTY RADOMSKIE
kiedy chcesz, najlepiej w piątek :gwizdanie:- BMW 330 D moja nowa zabawka ;-)
na wykresie z którego dało się coś odczytać widac było wyraźnie coś koło 222 KM- SPOTY RADOMSKIE
ile w serii ? wykresow nie dało się zrobic na tym automacie... [br]Dopisany: 31 Październik 2011, 19:38_________________________________________________ale szafe prawie zamknąłem na powrocie- BMW 330 D moja nowa zabawka ;-)
nie dalo sie zrobic wykesów na tym automacie... moc odczytana w trakcie jednego z pomiarów no i wg przewidywań mistrza Rogala- BMW 330 D moja nowa zabawka ;-)
i stała sie jasność 220 KM wypluła hamownia u Witka :kox:- SPOTY RADOMSKIE
no i stało sie 220 KM :kox:- SPOTY RADOMSKIE
jutro o tej porze będzie już wszystko jasne ale to bedzie maszyna po chipie suty będą stawały- SPOTY RADOMSKIE
jutro o tej porze będzie już wszystko jasne- SPOTY RADOMSKIE
Jak Cię nie będzie to wp***dol. :> :polew:- F1, Rajdy i Motorsport
Jas Fasola normalnie- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
nowe stare pokolenie chyba [br]Dopisany: 30 Październik 2011, 11:27_________________________________________________ja już w Polonii, jutro do Witka a w piątek na 99,9% na spocie- SPOTY RADOMSKIE
jedyny termin kiedy ja mogę być, później wracam na zachód ...- BMW 330 D moja nowa zabawka ;-)
8 do 8,5 litra to wcale nie tak dużo [br]Dopisany: 26 Październik 2011, 19:45_________________________________________________ jakby w A6 był taki motor to bym brał,ale jak na razie nie stać mnie na 3,0 TDI- BMW 330 D moja nowa zabawka ;-)
w poniedziałek- BMW 330 D moja nowa zabawka ;-)
pewnie niedługo będzie to wersja ponad 204KM [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 14:13_________________________________________________PIERWSZE MODY:BIAŁE KIERUNKI