Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mcm

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mcm

  1. ja zamontowałem unidena 510 xl pod podłokietnikiem to idealne miejsce na CB http://img217.imageshack.us/my.php?image=zdjcie095hv5.jpg
  2. mcm opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam Mam pytanie kumpel ma ten sam silnik i ma zdjęty i zaślepiony wężyk przy turbinie (zaznaczony na fotkach) i mówi że samochód jest troche mocniejszy. Mechanik u którego był powiedział żeby go nie zakładał bo to lekko zwiększa moc. Czy mógłbym sie dowiedzieć od czego jest ten wężyk i co daje jego zdjęcie i zaślepienie ?? pozdrawiam Marcin
  3. bez VAGA sie nie obejdzie w tym przypadku
  4. lepiesz obszyć kierownice, założyć konkretne aluski, puścić chrom na szybach, założyć ksenonki i laleczka jak malowana pozdawiam
  5. ładna laleczka musze teraz taką kupić rodzina mi sie powieksza HURRA :-D pozdrawiam
  6. pewnie rozpięło ci sie pudełko od mieszka centralnego zamka, jak zamykasz pilotem to sie nie zamyka ale na kluczyk sie zamknie bo jest mechaniczne cięgno wiec rozbierz boczek w drzwiach i sprawdż może rozpiął ci sie przewód cisnienia zamka albo puszka membrany sie rozwaliła i pytanie czy długo chodzi zamek jak zamykasz na pilota (harakterystyczne syczenie w bagażniku ) ?? pozdro
  7. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w 1.9TDI
    DZIEKI BARDZO POZDRO
  8. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w 1.9TDI
    dziękuje :-D
  9. mam pytanie: czy ktoś wie może jaka kostka występuje przy pompie paliwa w silniku 1,9 TDI AHU z 98 roku oraz czy jej odpiecie nie spowoduje zakodowania pompy lub utrudnień w uruchomieniu silnika pozdrawiam i zgóry dziękuje za odpowiedź :-D [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 27-04-2007, 14:36 ] po co to wygaśnięcie tematu ?
  10. witam chyba 60 litrów a kontrolka zapala sie prz jakichś 6 - 7 litrach chyba pozdrawiam
  11. mcm opublikował(a) temat w Mazowieckie
    RFS WITAMY Spoty odbywają się w piątki ok godz. 19. Parking przy OBI obok Anadolu. Jeśli pada deszcz to GS przedostatni parking. !!!!! ZAPRASZAMY !!!!! —-

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.