Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mcm

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mcm

  1. mcm odpowiedział(a) na KrzyHo temat w Lifestyle i Hydepark
    podoba mi się ostatnie zdanie felietonu: "Czy jednak warto dopłacać parę tysięcy ekstra, by wozić na masce cztery, dumne chromowane obręcze? Rozsądek podpowiada, że raczej nie, ale chęć posiadania niemieckiego klasyka często okazuje się być silniejsza."
  2. mcm odpowiedział(a) na boskywtd temat w 1.9TDI
    temperatura nadal szaleje na zegarach, ponieważ jeszcze mam uszkodzony czujnik G62 ktory odpowiada za podawanie temperatury na zegarach ale jeśli chodzi o nagrzewanie sie silnika to termostat pomógł, podłączałem VAGa i wszystko ok temp trzyma na 91C ale czujnik do wymiany. czytaj całość a nie zdania wyrwane z kontekstu
  3. mcm odpowiedział(a) na boskywtd temat w 1.9TDI
    nie chodziło o wąż ale temperaturę szalejącą na zegarach
  4. a gdzie on sie znajduje
  5. a cene może znasz :> ??
  6. Witamy fana
  7. on ma jakiś kolor bo chyba są 2 (G2 i G62) ??
  8. Jaki czujnik wymieniłeś ?? ile cię kosztował, bo chyba mam podobny sam problem ??
  9. mcm odpowiedział(a) na boskywtd temat w 1.9TDI
    boskywtd:miałem taki sam problem, wymień termostat (kup ori w serwisie ) u mnie to załatwiło sprawę !
  10. Witam Mam problem, wymieniałem niedawno termostat (ori kupiny w serwisie ), przed wymianą na VAGu w bloku 1 i 7 silnika byłatemperatura 73-77 C przy pelnym nagrzaniu, podobne było wskazanie licznika i klimatronica. Teraz po wymianie termostatu, temperatura na VAGu jest 91 C cały czas, a na liczniku i 49 kanale klimatronica szaleje raz 91 C jak na VAGu a raz spada do 64 czasami niżej (faluje) to samo sie dzieje na liczniku ?? Czyżby jeszcze jakiś czujnik padł ?? Pomocy
  11. ja znalazłem takie wiem że firma dobra: http://www.allegro.pl/item270545502_voguell_okulary_do_jazdy_w_nocy_polarized_photo.html
  12. to może być stacyjka, nie rozłącza zapłonu
  13. możesz spokojnie wymienić tylko przód, nic się dziać nie powinno,chyba że masz też tylne kiepskie.
  14. 3 lata tankuje do pełna i nic taaaki stary post... masz inny zupełnie silnik niż w dyskusji.. co więc Twoja odpowiedź wnosi do tematu ?Poza tym kolega auto już sprzedał... [pre_pl] [br]Dopisany: 20 Listopad 2007, 15:44 _________________________________________________nie zauważyłem daty mój błąd ale nie badzmy tacy nadgorliwi ok
  15. podłącz pod komputer
  16. mcm odpowiedział(a) na siwy8416 temat w Audi A4/S4 B6
    Piekna laleczka
  17. mcm odpowiedział(a) na Luqas26 temat w 1.9TDI
    może immo siada albo sie zacina
  18. koszt indywidualny pisz do Rogalotti na PW, a spalanie to nie wiem jeszcze nie mierzyłem ale nie wydaje mi sie żeby wzrosło, silnik ma wieksze parametry ale też zwiększyła się jego sprawność wiec spalanie pewnie zostanie takie samo o ile nie spadnie :> a choćby nawet wzrosło o 1 litr to za frajde z jazdy autkiem się opłaca
  19. ja też myje ręcznie, ale jak jest -10 C to aż mnie otrząsa i woda zamarza na samochodzie to mnie szlag trafia
  20. polecam jak najbardziej :th:
  21. a w zimie jak mroz nie myć wcale ???
  22. sprobuj podnieść przednie koło wrzucić 5 bieg i probowac przekrecić kołem jeśli bedzie wyczuwalny opor w kręceniu powinno być wszystko w porzadku z kompresją jeśli bedzie lekko szło to może być problem. Chociaż to sposob dla wprawnych mechaników ale sprobuj
  23. Witam Zastanawiam się czy myć moje na myjni automatycznej ?? Jeśli tak to jakie myjnie polecacie (na jakich stacjach) ?? Jeśli nie, dlaczego ??
  24. Niestety wtedy jeszcze "siedział" termostat i nagrzewał się tylko do 75C teraz już po wymianie wszystko gra :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.