Treść opublikowana przez mcm
-
Test Audi A4.
podoba mi się ostatnie zdanie felietonu: "Czy jednak warto dopłacać parę tysięcy ekstra, by wozić na masce cztery, dumne chromowane obręcze? Rozsądek podpowiada, że raczej nie, ale chęć posiadania niemieckiego klasyka często okazuje się być silniejsza."
-
[B5 AJM] Problem z temp silnika
temperatura nadal szaleje na zegarach, ponieważ jeszcze mam uszkodzony czujnik G62 ktory odpowiada za podawanie temperatury na zegarach ale jeśli chodzi o nagrzewanie sie silnika to termostat pomógł, podłączałem VAGa i wszystko ok temp trzyma na 91C ale czujnik do wymiany. czytaj całość a nie zdania wyrwane z kontekstu
-
[B5 AJM] Problem z temp silnika
nie chodziło o wąż ale temperaturę szalejącą na zegarach
-
[B5 AHU] Jaka temperatura na VAGu, liczniku i klimatroniku ??
dzieki
-
[B5 AHU] Jaka temperatura na VAGu, liczniku i klimatroniku ??
a gdzie on sie znajduje
-
[B5 AHU] Jaka temperatura na VAGu, liczniku i klimatroniku ??
a cene może znasz :> ??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy fana
-
[B5 AHU] Jaka temperatura na VAGu, liczniku i klimatroniku ??
on ma jakiś kolor bo chyba są 2 (G2 i G62) ??
-
[B5 AFN/AJM/ATJ] Temp silnika max 73'C po wymianie termostatu
Jaki czujnik wymieniłeś ?? ile cię kosztował, bo chyba mam podobny sam problem ??
-
[B5 AJM] Problem z temp silnika
boskywtd:miałem taki sam problem, wymień termostat (kup ori w serwisie ) u mnie to załatwiło sprawę !
-
[B5 AHU] Jaka temperatura na VAGu, liczniku i klimatroniku ??
Witam Mam problem, wymieniałem niedawno termostat (ori kupiny w serwisie ), przed wymianą na VAGu w bloku 1 i 7 silnika byłatemperatura 73-77 C przy pelnym nagrzaniu, podobne było wskazanie licznika i klimatronica. Teraz po wymianie termostatu, temperatura na VAGu jest 91 C cały czas, a na liczniku i 49 kanale klimatronica szaleje raz 91 C jak na VAGu a raz spada do 64 czasami niżej (faluje) to samo sie dzieje na liczniku ?? Czyżby jeszcze jakiś czujnik padł ?? Pomocy
-
Wybór okularów do jazdy nocą
ja znalazłem takie wiem że firma dobra: http://www.allegro.pl/item270545502_voguell_okulary_do_jazdy_w_nocy_polarized_photo.html
-
[B6 BFC] problem z gaśnięciem silnika
to może być stacyjka, nie rozłącza zapłonu
-
[B5 AFN] wymiana amortyzatorów przednich
możesz spokojnie wymienić tylko przód, nic się dziać nie powinno,chyba że masz też tylne kiepskie.
-
[B6 AVJ] Mój pierwszy "check engine", pomóżcie prosze
3 lata tankuje do pełna i nic taaaki stary post... masz inny zupełnie silnik niż w dyskusji.. co więc Twoja odpowiedź wnosi do tematu ?Poza tym kolega auto już sprzedał... [pre_pl] [br]Dopisany: 20 Listopad 2007, 15:44 _________________________________________________nie zauważyłem daty mój błąd ale nie badzmy tacy nadgorliwi ok
-
[B5 AFB] silnik nie uruchamia się
podłącz pod komputer
- A4 na 17"
-
[B5 AJM] Cofa sie paliwo ??
może immo siada albo sie zacina
-
[B5 AHU] Chip mojej A4 + II mod z 08.05.2008
koszt indywidualny pisz do Rogalotti na PW, a spalanie to nie wiem jeszcze nie mierzyłem ale nie wydaje mi sie żeby wzrosło, silnik ma wieksze parametry ale też zwiększyła się jego sprawność wiec spalanie pewnie zostanie takie samo o ile nie spadnie :> a choćby nawet wzrosło o 1 litr to za frajde z jazdy autkiem się opłaca
-
[B5 AHU] Myć czy nie myć na automatycznej myjni ??
ja też myje ręcznie, ale jak jest -10 C to aż mnie otrząsa i woda zamarza na samochodzie to mnie szlag trafia
-
[B5 AHU] Chip mojej A4 + II mod z 08.05.2008
polecam jak najbardziej :th:
-
[B5 AHU] Myć czy nie myć na automatycznej myjni ??
a w zimie jak mroz nie myć wcale ???
-
[B5 AEB] czy napewno uszczelka pod głowicą
sprobuj podnieść przednie koło wrzucić 5 bieg i probowac przekrecić kołem jeśli bedzie wyczuwalny opor w kręceniu powinno być wszystko w porzadku z kompresją jeśli bedzie lekko szło to może być problem. Chociaż to sposob dla wprawnych mechaników ale sprobuj
-
[B5 AHU] Myć czy nie myć na automatycznej myjni ??
Witam Zastanawiam się czy myć moje na myjni automatycznej ?? Jeśli tak to jakie myjnie polecacie (na jakich stacjach) ?? Jeśli nie, dlaczego ??
-
[B5 AHU] Chip mojej A4 + II mod z 08.05.2008
Niestety wtedy jeszcze "siedział" termostat i nagrzewał się tylko do 75C teraz już po wymianie wszystko gra :th: