Treść opublikowana przez mcm
-
[B5 AHU] Chip mojej A4 + II mod z 08.05.2008
czemu zimnej ??
-
[B5 AHU] Czy pasyją wtryskiwacze ??
a jakie miałeś wtryski bo Witek chyba mi coś o tobie mówił ?
-
[B5 AHU] Chip mojej A4 + II mod z 08.05.2008
Racja :th:
-
[B5 AHU] Polerowanie lakieru ??
chce zabezpieczyć na zime
-
[B5 AHU] Polerowanie lakieru ??
Witam Potrzebuje odświeżyć (wypolerować) lakier w okolicach radomia ktoś ma jakieś sugestie ??
-
[B5 AFN ] problem z mocą
miał racja albo turbo padło albo przewód powietrzny jest gdzieś rozszczelniony i nie ma ciśnienia doładowania, sprawdz turbo i przewody dolotowe
-
[B5 AHU] Pytanie o halogeny ??
wiec czeka mnie troche roboty z instalacją
-
[B5 ADR] Problem z zegarami!!!
musisz podłączyć pod VAG, powinny się jakieś błedy pokazać, wtedy bedziesz wiedział o co dokładnie chodzi
-
[B5 AHU] Pytanie o halogeny ??
a czy w modelu z 98 roku były montowane halogeny w zderzakach ??
-
[B5 AHU] Pytanie o halogeny ??
Witam Może ktoś wie czy w audi a4 b5 z 1998 roku są wypuszczone przewody oryginalne halogenów (w samochodzie w którym halogenów nie było) czyn trzeba sobie samemu poprowadzić ??
-
[B5 ADR] Problem z zegarami!!!
podłącz VAGa i zobacz co pokarze, zrób 17 instruments
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy fana
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy :th:
-
[B5 AHU] Czy pasyją wtryskiwacze ??
na wiosne poszukam na zime starczy wczorajszy chip 111 KM i 257 Nm :th:
-
[B5 AHU] Chip mojej A4 + II mod z 08.05.2008
po tym co zrobił Witek na wiosnę dalsze przeróbki są PEWNE :>
-
Wybór CB radia :)
uniden 510 i Hustler na klapie bagażnika daje dobre efekty :th:
-
[B5 AHU] Chip mojej A4 + II mod z 08.05.2008
jasne :> :> :>
-
[B5 AHU] Czy pasyją wtryskiwacze ??
dziś robiłem na 110 KM, ale na wiosne najprawdopodobniej więcej :th:
-
[B5 AHU] Czy pasyją wtryskiwacze ??
wiem program już zrobiłem narazie na 110 KM ale musze zmienić wtryski i chce sie dowiedzieć od czego pasują
-
[B5 AHU] Domykanie szyb pilotem.
to wiem ale czy da sie tak zrobić żeby nie trzymać a żeby sie domknęły ??
-
[B5 AHU] Czy pasyją wtryskiwacze ??
to jakie wsadzić wieksze niż moje ??
-
Polska-Belgia trzymamy kciuki za historyczny awans juz dzis
już 1:0 dla nas [br]Dopisany: 17 Listopad 2007, 21:39 _________________________________________________już 2:0 :thumbup:[br]Dopisany: 17 Listopad 2007, 21:42 _________________________________________________i tak zostało :thumbup: mamy awans !!! :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
[B5 AHU] Czy pasyją wtryskiwacze ??
Czy do silnika AHU pasują wtryskiwacze od AWX lub AVF ??
-
[B5 AFN] Nie działa centralny zamek.
padła pompka centralnego zamka, ja miałem taki samproblem pokryszyły się w drobny mak łopatki w pompce, kupiłem nową pompkę i wymieniłem sam wirnik pompy i wszystko jest OK :th: :>
-
[B5 AHU] Domykanie szyb pilotem.
Mam problem. mam oryginalny centralny zamek na pilota (scyzoryk) audi i szyby domyka się tylko jeśli przytrzyma się guzik zamykania na pilocie, a wydaj mi sie że powinny same się zamknąć jak się naciśnie przycisk zamykania i centralny zamek się zamknie. Czy to się jakoś ustawia czy tak ma być ??