Treść opublikowana przez mcm
-
[B5 AHU] Co oznaczają kolejne kolumny ?? (Basic Settings grupa 000).
Mam pytanie co oznaczają kolejkne kolumny w podanej tabeli VAG Basic Settings grupa 000 ?? Znalazłem tylko że nr 2 to kąt wtrysku. http://img106.imageshack.us/img106/6416/ktwtr1lq1.jpg
-
[B5 AHH] Przelozenie reflektorow z Xenon
jeśli wszystko przełożysz i podłączysz jak należy nie bedzie żadnych problemów
-
[B5 ADP] moje auto nie odpala
może gdzieś masz przerwe na przewodzaie i nie załącza się rozrusznik przejrzyj kable przy rozruszniku
-
[B5 AHH] Przelozenie reflektorow z Xenon
ja przekładałem ale miałem inne kostki wiec musiałem przerobić ale sterowanie zrobiłem manualne
-
[B5 ADP] moje auto nie odpala
może się immobiliser zablokował o ile go masz
-
[B5 1Z] Otwór na narty w tylnej kanapie
WUSTYLE wrzuć fotki jak to wygląda jeśli możesz przed rozłożeniem i po thx
-
[B5 AHL] Zatankowane za dużo gazu.
gaz był do d*py, pompa za albo masz reduktor przy butli źle ustawiony, pamietam jak miałem kiedyś Vectre czasami zdarzały sie takie rzeczy ale nigdy na orlenie[br]Dopisany: 01 Grudzień 2007, 11:45 _________________________________________________pompa za mocna w dystrybutorze
-
[B6 AVF] utrata dynamiki
Podłącz pod komputer jak będą błedy skasuj i zobacz czy pojawią się ponownie, ale nie wydaje mi sie żeby coś sie mogło stać przy "zajączku" jak to kolega pre_pl określił
-
[B5 ABC] Brak ogrzewania na nogi ?
włącz AUTO podkręć wiatrak na maksa i zobacz czy nie wieje na nogi bo o ile wiem wichury tam nie bedzie ale wiac powinno, a w opcji nawiewu środkowego na nogi dmuchać nie bedzie, powino dmuchać na nogi w opcji AUTO i Strzałka w dół
-
[B5 AFN] Problem z hamoweniem
pojeździj w dużym deszczu dłuzszy czas bez hamowania zobaczysz
-
[B5 AFN] Problem z hamoweniem
myśle że to problem zamoczonych tarcz i zacisków ja tak ma po jezdzie w deszczu, po kilku hamowaniach sytuacja wraca do normy, w mieście hamujesz czesciej wiec nie ma tego problemu
-
[B6 BDG] przepalające się żarówki
na allegro jest tego dużo http://aukcjewp.wp.pl/search.php?string=%C5%BBar%C3%B3wki&category=620
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i wrzuć fotki swojej niuni do Moja a4 :th:
-
[B6 BDG] przepalające się żarówki
pasują
-
[B6 BDG] przepalające się żarówki
sprobuj założyć diodowe[br]Dopisany: 30 Listopad 2007, 17:24 _________________________________________________javascript:void(0); thumbup
-
[B5 AVG] Co zrobić jeśli od paru dni nie mam mocy?
zobacz kto jest z czestochowy lub okolic na forum i kto ma VAGa, dogadaj się i podjedz chłopaki ci pomogą za przysłowiową
-
[B5 AVG] Co zrobić jeśli od paru dni nie mam mocy?
doładowanie pewnie padło, podłącz VAGa i zobacz co pokaże, pownien być błąd związany z "ciśnieniem powietrza w przewodzie dolotowym"
-
[B5 AFN] Turbina a rozgrzewanie silnika przed jazdą
jak turbina nie będzie używana i bedziesz parkotał jak stary dziadek "maluchem" to sie zamuli (zbiera się nagar) tzn przezwyczai się do delikatnego gazu poźniej trzeba bedzie troche powciskać do oporu żeby się odmulił ale przy tym można nieraz coś uszkodzić
-
[B5 AHU] Chip mojej A4 + II mod z 08.05.2008
na wiosne bede o tym myślał
-
[B5 ADR] Licznik problem prędkomierz
podłącz vaga jak masz gdzie poszukaj błędów w bloku "licznik" lub "instruments"
-
[B5 AFN] wymiana paska rozrządu
w radomiu w STER 1000 zł całość
-
[B5 ABC] Brak ogrzewania na nogi ?
może silniczek klimatronica jest uszkodzony nie przestawia nadmuchu na nogi
-
[B5 AFN] Turbina a rozgrzewanie silnika przed jazdą
tak a ja napisałem inaczej
-
[B5 AFN] Turbina a rozgrzewanie silnika przed jazdą
turbinka działa od początku ale doładowanie włącza się dopiero powyżej 2500 obr. a cykanie na wolnych obrotach na pewno jej nie zaszkodzi
-
[B5 AHU] Auto nierównomiernie przyspiesza na 4 i 5 biegu
podłącz VAGA zrób logi dynamiczne i wrzuć na forum ktoś pomoże napewno