Treść opublikowana przez mcm
-
[b5 AFN] zapach palonej gumy z jednego koła po wymianie hamulców
wypala się farba z klocków, a może trzyma ci któryś zacisk, mnie śmierdziało jak sie klocki przypaliły wtedy trzymał mi zacisk, przeczyściłem cylinderek i ustało
-
Czemu Nie wyswietla mi sie zdjęcie w profilu?
jak zaczynasz nowy wątek to na dole jest miejsce na wstawienie zdjecia, po załadowaniu skopiuj link do awataru i powinno byc dobrze
-
Co Cię denerwuje w audi A4
zawieszenia na naszych drogach daje wiele do życzenia (koszty) poza tym jest trochę ciasny , poza tym jestem ogólnie zadowolony :th:
-
[B5 AHU] Jak zrobić światła drogowe (długie ) ??
a przy lampach nie da się coś przełożyć (jakieś przewody) ??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy serdecznie :>
-
[B5 AFN] --EMBLEMATY-- Jak Je Porządnie Przyczepić ?
oryginały powinny mieć taśmę dwustronną naklejoną jeśli nie to masz trochę zabawy z doklejaniem jej
-
[B5 AHU] Nagrzewnica - płukanie lub wymiana
coś masz skopane chyba bo na 49 kanale jest temp. płynu chłodzącego a na 51 temp.silnika, no chyba ze masz nagrzany silnik i po właczeniu stacyjki temp skacze odrazu na 90 C
-
[B5 ADR] jak zrobić wyłaczanie radia przez wyjęcie kluczyka
jeśli masz oryginalną kostkę połączenia radia w samochodzie to taka funkcja powinna być, a poza tym w instrukcji radia jest napisane jak to zrobić, to moze być osobny kabel który odpowiednio połączony z radiem daje różne sposoby uruchamiania
-
[B5 ADR] Kontrolka cisnienia oleju zapala się i gaśnie na rogrzanym silniku
jeśli stan oleju prawidłowy to czujnik, ale podłącz VAGa jak masz gdzie i zobacz co pokaże
-
[B5 AHU] Ceramizer - co o tym sądzicie ?? (obejrzyj film)
znalazłem pewien film i mam pytanie co o tym sądzicie ?? http://www.ceramizer.pl/
-
[B5 1Z] Który aku lepszy, doradzcie !
do diesla oryginalnie idzie 72Ah/380A lub 61Ah/330A, a z tych co wybrałeś wziął bym nr 1.
-
[B5 AFN] Biały dym po starcie silnika.
nie musisz wykręcać
-
[B5 AFN] Czy można wymontować bez przeszkód boxa?
chyba jak ktoś zakładał boxa to nie grzebał przy niczym innym, można spokojnie zdjąć i najlepiej po tym VAGA podpiąć i wykasować błędy o ile będą
-
[B5 AFN] Biały dym po starcie silnika.
podłącz kabel do akumulatora (+) zdejmij kapturki ze świec, dobre powinny lekko iskrzyć po przyłożeniu kabla, spalone nie będą
-
[B5 AFN] Biały dym po starcie silnika.
ja zmieniłem świece żarowe i ustawiłem kąt wtrysku i to pomogło pali na dotyk i juz nie dymi
-
[B5 AJM] ZIMNY SILNIK > ODPALANIE > TELEPANIE > DYM...
ja ustawiłem kąt wtrysku i wymieniłem świeczki teraz pali na dotyk, a dymka już nie widać
-
[B5 AHU] Co to za błąd ?
znalazłem w klimatyzacji taki błąd nie da się skaskować (klima działa bez zarzutu) co to za błąd ? wstawiłem normalny obrazek, po cholere nam te wordy i inne... pre_pl
-
[B5 AHU] VAG Silnik blok danych 13 jaka wartość w 4 cyl. ??
Robiłem przegląd bloków VAGiem i zobaczyłem coś takiego: Czy powinna być jakaś wartość w cyl 4 ??
-
[B5 AHU] Jaki kabel do VAG COM 704.2 ??
Jaki kabel (USB) podłącza się do VAG COM 704.2 PL ??
-
Samochody z videoradarami
trasa Radom - Lublin grasują czasami: Renault Megane jasny zielony i Opel Astra hatchback szary metalic
-
[B5 AHU] Jak zrobić światła drogowe (długie ) ??
w przełączniku przy kierownicy ?? ok jutro sprobuje[br]Dopisany: 26 Listopad 2007, 21:42 _________________________________________________a jakieś kolory tych przewodów ??
-
Użytkownicy pokażcie sie..
to jai mój pierworodny
-
[B5 AHU] Jak zrobić światła drogowe (długie ) ??
jakie przekaźniki i gdzie założyć ??
-
[B7 3.0TDi] Problem z odpalaniem
a może tulejki są wyrobione i wirnik łapie stojana to też są częste przypadki
-
[B5 AHU] Prośba o anlizę TERMOSTAT a czujnik
wymień termostat na ori , jak to nie pomoże to czujnik temp. cieczy (G62) też wymień, u mnie pomogło na blacie non stop 90 C :th: