Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mcm

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mcm

  1. wypala się farba z klocków, a może trzyma ci któryś zacisk, mnie śmierdziało jak sie klocki przypaliły wtedy trzymał mi zacisk, przeczyściłem cylinderek i ustało
  2. jak zaczynasz nowy wątek to na dole jest miejsce na wstawienie zdjecia, po załadowaniu skopiuj link do awataru i powinno byc dobrze
  3. zawieszenia na naszych drogach daje wiele do życzenia (koszty) poza tym jest trochę ciasny , poza tym jestem ogólnie zadowolony :th:
  4. a przy lampach nie da się coś przełożyć (jakieś przewody) ??
  5. witamy serdecznie :>
  6. oryginały powinny mieć taśmę dwustronną naklejoną jeśli nie to masz trochę zabawy z doklejaniem jej
  7. coś masz skopane chyba bo na 49 kanale jest temp. płynu chłodzącego a na 51 temp.silnika, no chyba ze masz nagrzany silnik i po właczeniu stacyjki temp skacze odrazu na 90 C
  8. jeśli masz oryginalną kostkę połączenia radia w samochodzie to taka funkcja powinna być, a poza tym w instrukcji radia jest napisane jak to zrobić, to moze być osobny kabel który odpowiednio połączony z radiem daje różne sposoby uruchamiania
  9. jeśli stan oleju prawidłowy to czujnik, ale podłącz VAGa jak masz gdzie i zobacz co pokaże
  10. znalazłem pewien film i mam pytanie co o tym sądzicie ?? http://www.ceramizer.pl/
  11. do diesla oryginalnie idzie 72Ah/380A lub 61Ah/330A, a z tych co wybrałeś wziął bym nr 1.
  12. nie musisz wykręcać
  13. chyba jak ktoś zakładał boxa to nie grzebał przy niczym innym, można spokojnie zdjąć i najlepiej po tym VAGA podpiąć i wykasować błędy o ile będą
  14. podłącz kabel do akumulatora (+) zdejmij kapturki ze świec, dobre powinny lekko iskrzyć po przyłożeniu kabla, spalone nie będą
  15. ja zmieniłem świece żarowe i ustawiłem kąt wtrysku i to pomogło pali na dotyk i juz nie dymi
  16. ja ustawiłem kąt wtrysku i wymieniłem świeczki teraz pali na dotyk, a dymka już nie widać
  17. mcm opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    znalazłem w klimatyzacji taki błąd nie da się skaskować (klima działa bez zarzutu) co to za błąd ? wstawiłem normalny obrazek, po cholere nam te wordy i inne... pre_pl
  18. Robiłem przegląd bloków VAGiem i zobaczyłem coś takiego: Czy powinna być jakaś wartość w cyl 4 ??
  19. Jaki kabel (USB) podłącza się do VAG COM 704.2 PL ??
  20. mcm odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    trasa Radom - Lublin grasują czasami: Renault Megane jasny zielony i Opel Astra hatchback szary metalic
  21. w przełączniku przy kierownicy ?? ok jutro sprobuje[br]Dopisany: 26 Listopad 2007, 21:42 _________________________________________________a jakieś kolory tych przewodów ??
  22. to jai mój pierworodny
  23. jakie przekaźniki i gdzie założyć ??
  24. a może tulejki są wyrobione i wirnik łapie stojana to też są częste przypadki
  25. wymień termostat na ori , jak to nie pomoże to czujnik temp. cieczy (G62) też wymień, u mnie pomogło na blacie non stop 90 C :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.