Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mcm

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mcm

  1. pewnie pod kołem pasowym napędzającym wisko jest łożysko[br]Dopisany: 07 Grudzień 2007, 22:27 _________________________________________________17 - wiskoza, 18-koło pasowe, http://img141.imageshack.us/img141/9851/wiskoib6.jpg[br]Dopisany: 07 Grudzień 2007, 22:29 _________________________________________________lub na wałku koła psaowego (uchwyt wisko)
  2. wymienia się całe wisko (jest nierozbieralne)
  3. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wyjeżdżam o 4 rano z niemiec jak dobrze pójdzie to zdąże
  4. zależy jak jeździsz, komputer wylicza ile przejedziesz na baku na podstawie wskazań spalania wiec im mniejsze wskazanie litrów/ 100km tym więcej komputer pokazuje km do przejechania
  5. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ok postaram się być
  6. tak, ale cena są 2 x droższe od dunlopów
  7. http://img132.imageshack.us/img132/403/przekanikpa8.jpg no już wpisałbyś ten numer... obrazek zniknie albo co i na co ten temat się przyda... oto ten numer : 141 951 253 B (141951253B) pre_pl
  8. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Napiszcie mi miejsce na PW może podskoczę
  9. poszukaj jak nie to wierć ale później zabezpiecz dobrze otwór żeby basenu w autku nie zrobić
  10. zmieniaj tak: http://img204.imageshack.us/img204/1230/mcm00ahuczipsik1ln0.jpg
  11. ty bedziesz miał max Nm przy jakichś 2200 obr a max KM przy jakichś 4000 obr
  12. spróbuj tak gdzie już lecą przewody pod maskę
  13. najlepiej zmieniać biegi przy tych obrotach w których jest największy moment obrotowy (Nm) wtedy elastyka jest największa i silnik pracuje w idealnych warunkach
  14. czemu akurat te ??
  15. musisz przejechać pare km i komp wyliczy średnią do przejechania na podstawie wskazań spalania
  16. ok wszystko wiem, dzięki można zamknąć
  17. zdejmij boczek i zobacz co sie stało
  18. pewnie się coś urwało, a zdjąć boczek jest bardzo łatwo są dwa wkręty u góry z przodu i z tyłu jak odkręcisz podnosisz boczek do góry
  19. które opony na lato: 1. http://img99.imageshack.us/img99/64/dunlopuu2.jpg 2. http://img99.imageshack.us/img99/7199/goodyeards9.jpg
  20. mcm odpowiedział(a) na Mxixkxe temat w 1.9TDI
    jak samochód lepiej chodzi to nic nie ruszaj, a jak sie pogorszy to podłącz komp i sprawdz błędy
  21. mówił że w programie można włączyć i wyłączyć, a propos jak sprawdzić czy działa czy nie
  22. mcm odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    trzeba ZVAGOWAĆ blok 17 LICZNIK lub INSTRUMENTS
  23. mcm odpowiedział(a) na Mxixkxe temat w 1.9TDI
    może po prostu EGRa (ta membrana w metalowym mieszku) odpiąłeś i silnik nabrał elastyki
  24. mcm odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    może on a może po prostu żaróweczka się spaliła

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.