Treść opublikowana przez mcm
-
[WINDOWS XP] Jak usunąć lub wyłączyć procesy iexplore.exe ???
to jest iexplore.exe bo otwiera się 2x i jak już go wyłącze to kom się uspokaja, ale po pewnym czasie włączają się spowrotem i komp znów zaczyna lekko przymulać
-
[WINDOWS XP] Jak usunąć lub wyłączyć procesy iexplore.exe ???
nie pomogło
-
Strefa Śmiechu
http://www.widelec.pl/widelec/1,82861,4944375.html
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/mg/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=0 [br]Dopisany: 20 Luty 2008, 12:58 _________________________________________________http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/16395/masz_obrazalskich_znajomych/
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
od 3 lat jak mam OOOO A4 tylko ORLEN VERVA DIESEL :th:
-
[B5 AFN] Chip tunning, a automatyczna skrzynia biegów
Radzę posłuchać przedmówcy. PS pozdrawiam :th:[br]Dopisany: 19 Luty 2008, 22:33 _________________________________________________sorry za OT
-
Strefa Śmiechu
http://www.widelec.pl/widelec/1,82861,4939264.html
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/filmy/7193/Drzwi-otwierane-specjalnym-kodem
-
[B5 AFN] Chip tunning, a automatyczna skrzynia biegów
w granicach rozsądku - wytrzyma na pewno ma jakiś zapas
-
[B5 AHU] Czy ustawiać kąt wtrysku ??
ASO jak najbardziej bo szukałem kogoś taniej żeby mi zrobił, nawet znajomi mają mechanikę pojazdową ale byłem u nich pare razy i zobaczyłem jak mi robią niektóre rzeczy to boję się do nich oddać samochód do wymiany rozrządu :>
-
[B5 AHU] Czy ustawiać kąt wtrysku ??
jade do serwisu wiec tam chyba wiedza takie rzeczy ale bede ich pilnował
-
[B5 AHU] Czy ustawiać kąt wtrysku ??
W sobotę jadę wymieniać rozrząd w mojej A4 i tu nasuwa mi się pytanie Czy po wymianie powinni sprawdzić i ewentualnie ustawić kąt wtrysku ??
-
[B5 ALL] Skrzypienie fotela kierowcy
ja nasmarowałem szyny regulacyjne, prowadzenie góra dół i regulację oparcia i jak narazie pomogło nie skrzypi :th:
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/filmy/7230/Muzyka-z-Windowsa-XP-i-98
-
[B5 AHH] Przegląd z wymianą rozrządu w Radomiu/Płocku
dzwoniłem dziś do STER Radom to jest ASO VW i powiedzieli mi że to trwa 5 godzin i koszt 1200 z pompą wody.
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
Kupiłem komplet do instalacji spryskiwaczy (http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=311659868) (końcówki na zderzak, wężyki, trójniki, pompkę) i teraz pytanko od czego zacząć ? Czy demontaż zderzaka konieczny ?? Jak ustawić końcówki na zderzaku ?? Jak dorezać pompkę do ori zbiorniczka? Podpowiedzi oraz ewentualne fotki (jeśli ktoś robił coś takiego) mile widziane :th:
-
Strefa Śmiechu
CHUCK TU BYł :> http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/02b981e033a19037.html[br]Dopisany: 13 Luty 2008, 15:15 _________________________________________________http://www.smog.pl/wideo/16252/polacy_ucza_sie_kaskaderskich_trikow/ :polew:
-
[WINDOWS XP] Jak usunąć lub wyłączyć procesy iexplore.exe ???
Żaden z tych pomysłów nie działa trochę mi wyczyściły komputer ale te procesy iexplore.exe nadal działają i lekko zamulają Ma ktoś inne pomysły ??
-
[WINDOWS XP] Jak usunąć lub wyłączyć procesy iexplore.exe ???
ograniczyłem dostęp internet explorer, ustawiłem firefoxa jako domyślną przeglądrkę, ale procesy w menadżerze zostały jest powtórzony proces iexplore.exe dwa razy i jak wyłączam włączają się od nowa ??
-
[WINDOWS XP] Jak usunąć lub wyłączyć procesy iexplore.exe ???
W menadżerze zadań uruchamiają mi się dwa procesy które zamulają lekko pracę komputera wykorzystując pamięć RAM, wiem że są one związane z przeglądarką INTERNET EXPLORER, ale ja nie używam IE tylko Mozilla Firefox, nie mogę ich wyłączyc bo pojawiają się od nowa. Co robić ??
-
[B5 AKN] niebiski dym na zimno
kąt wtrysku do regulacji i świece żarowe do sprawdzenia
-
Strefa Śmiechu
GOKART V8 :> http://www.wrzuta.pl/film/5L1sb2kbU8
-
Strefa Śmiechu
Syn pyta ojca: - Tato, co to jest POLITYKA? Ojciec odpowiada: - Zobacz, ja przynoszę pieniądze do domu, więc jestem KAPITALISTĄ, Twoja mama rządzi tymi pieniędzmi, więc jest RZĄDEM, dziadek uważa, żeby wszystko było na swoim miejscu, więc jest ZWIĄZKIEM ZAWODOWYM, nasz pokojówka jest KLASĄ ROBOTNICZĄ, a wszyscy mamy jeden cel, aby się Tobie lepiej wiodło! Ty jesteś LUDEM, a Twój młodszy brat, który leży jeszcze w pieluchach jest PRZYSZŁOŚCIĄ!!! Zrozumiałeś synku??? Chłopiec zastanawia się i mówi, że musi się z tym wszystkim jeszcze przespać. W nocy budzi chłopca płacz młodszego brata, który narobił w pieluchy i drze się wniebogłosy. A, że chłopiec nie wiedział co ma zrobić, poszedł do pokoju rodziców. W pokoju była tylko mama, ale spała tak mocno, że nie mógł jej dobudzić, więc poszedł do pokoju pokojówki, gdzie akurat zabawiał się z nią ojciec, a dziadek podglądał ich przez okno. Wszyscy byli tak sobą zajęci, że nie zauważyli, że chłopiec jest w pokoju. Malec postanowił więc, że pójdzie spać i o wszystkim zapomni. Rano ojciec pyta go: - Synku, możesz mi powiedzieć własnymi słowami co to jest POLITYKA?? - TAK!!! - odpowiada syn. - KAPITALIZM wykorzystuje KLASĘ ROBOTNICZĄ, ZWIĄZKI ZAWODOWE się temu przyglądają, podczas gdy RZĄD śpi, LUD jest całkowicie ignorowany, a PRZYSZŁOŚĆ leży w gó....!!! TO JEST POLITYKA!!
-
[B5 ADR] Gość chce oddać samochód
jeśli się nie mylę ma tylko 30 dni później już nie ma zwrotów
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/filmy/6856/Wypadki-na-silowni :polew: [br]Dopisany: 28 Styczeń 2008, 10:18 _________________________________________________ten ostatni jest "the best" :polew: