Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mcm

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mcm

  1. to jest iexplore.exe bo otwiera się 2x i jak już go wyłącze to kom się uspokaja, ale po pewnym czasie włączają się spowrotem i komp znów zaczyna lekko przymulać
  2. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.widelec.pl/widelec/1,82861,4944375.html
  3. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.joemonster.org/mg/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=0 [br]Dopisany: 20 Luty 2008, 12:58 _________________________________________________http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/16395/masz_obrazalskich_znajomych/
  4. od 3 lat jak mam OOOO A4 tylko ORLEN VERVA DIESEL :th:
  5. Radzę posłuchać przedmówcy. PS pozdrawiam :th:[br]Dopisany: 19 Luty 2008, 22:33 _________________________________________________sorry za OT
  6. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.widelec.pl/widelec/1,82861,4939264.html
  7. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.joemonster.org/filmy/7193/Drzwi-otwierane-specjalnym-kodem
  8. w granicach rozsądku - wytrzyma na pewno ma jakiś zapas
  9. ASO jak najbardziej bo szukałem kogoś taniej żeby mi zrobił, nawet znajomi mają mechanikę pojazdową ale byłem u nich pare razy i zobaczyłem jak mi robią niektóre rzeczy to boję się do nich oddać samochód do wymiany rozrządu :>
  10. jade do serwisu wiec tam chyba wiedza takie rzeczy ale bede ich pilnował
  11. W sobotę jadę wymieniać rozrząd w mojej A4 i tu nasuwa mi się pytanie Czy po wymianie powinni sprawdzić i ewentualnie ustawić kąt wtrysku ??
  12. ja nasmarowałem szyny regulacyjne, prowadzenie góra dół i regulację oparcia i jak narazie pomogło nie skrzypi :th:
  13. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.joemonster.org/filmy/7230/Muzyka-z-Windowsa-XP-i-98
  14. dzwoniłem dziś do STER Radom to jest ASO VW i powiedzieli mi że to trwa 5 godzin i koszt 1200 z pompą wody.
  15. Kupiłem komplet do instalacji spryskiwaczy (http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=311659868) (końcówki na zderzak, wężyki, trójniki, pompkę) i teraz pytanko od czego zacząć ? Czy demontaż zderzaka konieczny ?? Jak ustawić końcówki na zderzaku ?? Jak dorezać pompkę do ori zbiorniczka? Podpowiedzi oraz ewentualne fotki (jeśli ktoś robił coś takiego) mile widziane :th:
  16. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    CHUCK TU BYł :> http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/02b981e033a19037.html[br]Dopisany: 13 Luty 2008, 15:15 _________________________________________________http://www.smog.pl/wideo/16252/polacy_ucza_sie_kaskaderskich_trikow/ :polew:
  17. Żaden z tych pomysłów nie działa trochę mi wyczyściły komputer ale te procesy iexplore.exe nadal działają i lekko zamulają Ma ktoś inne pomysły ??
  18. ograniczyłem dostęp internet explorer, ustawiłem firefoxa jako domyślną przeglądrkę, ale procesy w menadżerze zostały jest powtórzony proces iexplore.exe dwa razy i jak wyłączam włączają się od nowa ??
  19. W menadżerze zadań uruchamiają mi się dwa procesy które zamulają lekko pracę komputera wykorzystując pamięć RAM, wiem że są one związane z przeglądarką INTERNET EXPLORER, ale ja nie używam IE tylko Mozilla Firefox, nie mogę ich wyłączyc bo pojawiają się od nowa. Co robić ??
  20. mcm odpowiedział(a) na kudalty66 temat w 2.5TDI
    kąt wtrysku do regulacji i świece żarowe do sprawdzenia
  21. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    GOKART V8 :> http://www.wrzuta.pl/film/5L1sb2kbU8
  22. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Syn pyta ojca: - Tato, co to jest POLITYKA? Ojciec odpowiada: - Zobacz, ja przynoszę pieniądze do domu, więc jestem KAPITALISTĄ, Twoja mama rządzi tymi pieniędzmi, więc jest RZĄDEM, dziadek uważa, żeby wszystko było na swoim miejscu, więc jest ZWIĄZKIEM ZAWODOWYM, nasz pokojówka jest KLASĄ ROBOTNICZĄ, a wszyscy mamy jeden cel, aby się Tobie lepiej wiodło! Ty jesteś LUDEM, a Twój młodszy brat, który leży jeszcze w pieluchach jest PRZYSZŁOŚCIĄ!!! Zrozumiałeś synku??? Chłopiec zastanawia się i mówi, że musi się z tym wszystkim jeszcze przespać. W nocy budzi chłopca płacz młodszego brata, który narobił w pieluchy i drze się wniebogłosy. A, że chłopiec nie wiedział co ma zrobić, poszedł do pokoju rodziców. W pokoju była tylko mama, ale spała tak mocno, że nie mógł jej dobudzić, więc poszedł do pokoju pokojówki, gdzie akurat zabawiał się z nią ojciec, a dziadek podglądał ich przez okno. Wszyscy byli tak sobą zajęci, że nie zauważyli, że chłopiec jest w pokoju. Malec postanowił więc, że pójdzie spać i o wszystkim zapomni. Rano ojciec pyta go: - Synku, możesz mi powiedzieć własnymi słowami co to jest POLITYKA?? - TAK!!! - odpowiada syn. - KAPITALIZM wykorzystuje KLASĘ ROBOTNICZĄ, ZWIĄZKI ZAWODOWE się temu przyglądają, podczas gdy RZĄD śpi, LUD jest całkowicie ignorowany, a PRZYSZŁOŚĆ leży w gó....!!! TO JEST POLITYKA!!
  23. jeśli się nie mylę ma tylko 30 dni później już nie ma zwrotów
  24. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.joemonster.org/filmy/6856/Wypadki-na-silowni :polew: [br]Dopisany: 28 Styczeń 2008, 10:18 _________________________________________________ten ostatni jest "the best" :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.