Treść opublikowana przez mcm
-
Strefa Śmiechu
Ogłoszenie: "Sprzedam dwa drapieżne wróble, trzy mięsożerne kanarki i jednego kolibra - ludojada. Wiadomość: Miasto: Czernobyl, ulica Uranowa 235. Prosić: Iwana Sześciorękiego"[br]Dopisany: 17 Marzec 2008, 08:28 _________________________________________________Małżeństwo po długim dniu pracy siedzi przy stole i jedząc obiadokolację od czasu do czasu patrzą na wiadomości z kraju. - Świat się wali - mówi mąż - policanci protestują przciwko niskim kwotom podwyżek. - Ale chyba nie wszyscy? - No nie!... Bo niektórzy dostali więcej! - Tak myślałam!... Też jednemu dzisiaj dałam dwie stówki podwyżki.
-
[B5 AHU] Dzisiejsze logi mojego silniczka 1,9 TDI 98rok sedan manual
Witek robił więc musi być OK :th:
-
[B5 AJM] Dymienie na zimnym silniku.
w ajm - nie ustawia się kąta wtrysku !!! czemu ??
-
[B5 AFN] pomoc w zrobieniu diagnosty vag
w zwoleniu moge ci pomoc ale najlepiej jak Witek zrobi sobie logi sam wtedy bedzie wiedział o co chodzi a długo to ni zajmuje
-
[B5 AJM] Dymienie na zimnym silniku.
przede wszystkim kąt wtrysku, u mnie tak było po ustawieniu pali na dotyk i 0 dymienia :th:
-
[B5 AHU] Jak zrobić światła drogowe (długie ) ??
który jest 56, a który 56b ??
-
[B5 AHU] Dzisiejsze logi mojego silniczka 1,9 TDI 98rok sedan manual
co to oznacza ??
-
[B5 AHU] Dzisiejsze logi mojego silniczka 1,9 TDI 98rok sedan manual
a to dzisiejsze osobno : grupa 003 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9c8ffdcf1bfb0643.html grupa 008 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5902edbc95647965.html grupa 011 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c7971d9ad3963f71.html
-
[B5 AHU] Dzisiejsze logi mojego silniczka 1,9 TDI 98rok sedan manual
ok dziś postaram się wykonać logi 003, 008 i 011 osobno
-
Formuła 1 2008
brakuje mu tylko dobrego bolidu nic więcej (Hamilton trafił od poczatku do McLarena i tylko to mu pomogło)
-
Formuła 1 2008
po dzisiejszym pogromie bolidów widać, że elektronika która teraz jest ograniczona pomagała kierowcy w jednym, żeby nie zarżnąć silnika przed końcem wyścigu, chłopaki dostali samochody bez pomocy i od razu widać co potrafi kierowca a co może samochód bez elektroniki
-
[B5 AHU] Dzisiejsze logi mojego silniczka 1,9 TDI 98rok sedan manual
mam (patrz podpis)
-
Formuła 1 2008
jak się spodziewałem BMW znów dało d*py... :wallbash: :kox: [br]Dopisany: 16 Marzec 2008, 07:04 _________________________________________________ale w sumie pogrom tylko 7 dojechało (ferrari x 2 nie dojechało :>)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
OT Jak wygląda licznik 1/2, a jak pełny fis ?? w widoku od przodu
- Strefa Śmiechu
- [B5 AJM] Moje Audi
-
[B5 AHU] Dzisiejsze logi mojego silniczka 1,9 TDI 98rok sedan manual
jeśli się ktoś orientuje niech powie czy wszystko ok, a szczególnie z turbo i przepływomierz ?? z tego co wyczytałem logi grupy 003 Imm i logi grupy 011 Turbo : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2a3646b76033a5f9.html
-
[B5 AHU] Jak zrobić światła drogowe (długie ) ??
czyli przerzucam 56b na 56 :th:[br]Dopisany: 29 Listopad 2007, 15:25 _________________________________________________to te złącza ??? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/78eefd8b680b8229.html
-
Formuła 1 2008
w wyścigu obstawiam 1 dla Robcia :th: :th: :th:
-
[ALL TDI] Lemmiwinks - z czym to jesc?
na jakim kabelku chodzi ten Lemmwinks ??
-
Przekaldanie kierownicy
woncki straszny pesymizm przez ciebie przemawia, dziś już są firmy które profesjonalnie zajmują się przekładkami i dają gwarancją na swoją pracę
-
Narodowy Auto Test
Tico z TDI + QUATTRO :> :th:
-
Przekaldanie kierownicy
jak kupisz autko za 100 -200 funtów, które u nasz kosztuje 20 - 25 tyś, to za dobrą przekładkę chyba warto zapłacić nawet 5000 - 6000 zł
-
[B5 AHU] Zaczyna pocić się i kapać olejem ??
i co w związku z tym się dzieje ??
-
[B5 AHU] Zaczyna pocić się i kapać olejem ??
właśnie nie kopci ani na biało ani na czarno, no chyba że dobrze przyłożysz to czarnego lekko puści, ale w sumie chodzi super, zdjąłem ten wężyk od EGR i przestało się sączyć jak narazie, może sam zawór do wymiany ??