Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mcm

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mcm

  1. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Ogłoszenie: "Sprzedam dwa drapieżne wróble, trzy mięsożerne kanarki i jednego kolibra - ludojada. Wiadomość: Miasto: Czernobyl, ulica Uranowa 235. Prosić: Iwana Sześciorękiego"[br]Dopisany: 17 Marzec 2008, 08:28 _________________________________________________Małżeństwo po długim dniu pracy siedzi przy stole i jedząc obiadokolację od czasu do czasu patrzą na wiadomości z kraju. - Świat się wali - mówi mąż - policanci protestują przciwko niskim kwotom podwyżek. - Ale chyba nie wszyscy? - No nie!... Bo niektórzy dostali więcej! - Tak myślałam!... Też jednemu dzisiaj dałam dwie stówki podwyżki.
  2. w ajm - nie ustawia się kąta wtrysku !!! czemu ??
  3. w zwoleniu moge ci pomoc ale najlepiej jak Witek zrobi sobie logi sam wtedy bedzie wiedział o co chodzi a długo to ni zajmuje
  4. przede wszystkim kąt wtrysku, u mnie tak było po ustawieniu pali na dotyk i 0 dymienia :th:
  5. który jest 56, a który 56b ??
  6. a to dzisiejsze osobno : grupa 003 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9c8ffdcf1bfb0643.html grupa 008 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5902edbc95647965.html grupa 011 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c7971d9ad3963f71.html
  7. ok dziś postaram się wykonać logi 003, 008 i 011 osobno
  8. mcm odpowiedział(a) na Yelo temat w Lifestyle i Hydepark
    brakuje mu tylko dobrego bolidu nic więcej (Hamilton trafił od poczatku do McLarena i tylko to mu pomogło)
  9. mcm odpowiedział(a) na Yelo temat w Lifestyle i Hydepark
    po dzisiejszym pogromie bolidów widać, że elektronika która teraz jest ograniczona pomagała kierowcy w jednym, żeby nie zarżnąć silnika przed końcem wyścigu, chłopaki dostali samochody bez pomocy i od razu widać co potrafi kierowca a co może samochód bez elektroniki
  10. mcm odpowiedział(a) na Yelo temat w Lifestyle i Hydepark
    jak się spodziewałem BMW znów dało d*py... :wallbash: :kox: [br]Dopisany: 16 Marzec 2008, 07:04 _________________________________________________ale w sumie pogrom tylko 7 dojechało (ferrari x 2 nie dojechało :>)
  11. OT Jak wygląda licznik 1/2, a jak pełny fis ?? w widoku od przodu
  12. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    było
  13. mcm odpowiedział(a) na dav@2 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    :th:
  14. jeśli się ktoś orientuje niech powie czy wszystko ok, a szczególnie z turbo i przepływomierz ?? z tego co wyczytałem logi grupy 003 Imm i logi grupy 011 Turbo : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2a3646b76033a5f9.html
  15. czyli przerzucam 56b na 56 :th:[br]Dopisany: 29 Listopad 2007, 15:25 _________________________________________________to te złącza ??? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/78eefd8b680b8229.html
  16. mcm odpowiedział(a) na Yelo temat w Lifestyle i Hydepark
    w wyścigu obstawiam 1 dla Robcia :th: :th: :th:
  17. na jakim kabelku chodzi ten Lemmwinks ??
  18. woncki straszny pesymizm przez ciebie przemawia, dziś już są firmy które profesjonalnie zajmują się przekładkami i dają gwarancją na swoją pracę
  19. mcm odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Tico z TDI + QUATTRO :> :th:
  20. jak kupisz autko za 100 -200 funtów, które u nasz kosztuje 20 - 25 tyś, to za dobrą przekładkę chyba warto zapłacić nawet 5000 - 6000 zł
  21. i co w związku z tym się dzieje ??
  22. właśnie nie kopci ani na biało ani na czarno, no chyba że dobrze przyłożysz to czarnego lekko puści, ale w sumie chodzi super, zdjąłem ten wężyk od EGR i przestało się sączyć jak narazie, może sam zawór do wymiany ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.