Treść opublikowana przez mcm
-
[B5 AHU] Zaczyna pocić się i kapać olejem ??
oleju coraz więcej co robić http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/74e5fe8bf484b91d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b8fd4890da6a5cdf.html
-
Strefa Śmiechu
tak to na 100% jest wycinek jakiegoś serialu :th:
-
[B5 AEB] Włącznik zamykania drzwi od wewnątrz
u mnie działa w każdej sytuacji jak silnik chodzi i jak nie ma kluczyka w stacyjce, więc może masz coś skopane ??
-
[B5 AHU] Zaczyna pocić się i kapać olejem ??
czyli odma zapchana ??
-
[B5 AVV] Zmiana zwykłych pokręteł na panel klimatronika.Będzie działać ??
nie ma rzeczy niemożliwych :> ale pewnie dużo kombinowania i czasu trzeba na to poświęcić jak zamierzasz się bawić zrób fotostory na forum :th:
-
[B5 AHU] Czy mogę bezpiecznie wyjąć licznik ??
a jeśli kostki są takie same i w starym i w nowym, 30/32 PIN też trzeba kombinować ??
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
i jeszcze jedno jak powinna wyglądać prawidłowa instalacja pompki spryskiwacza lamp ( jakiś schemacik z opisem dla laika mile widziany ) [br]Dopisany: 23 Luty 2008, 19:16 _________________________________________________pompkę włożyć drugą czy podłączyć pod starą ?? jeśli drugą to jak ją wkomponować w istniejący zbiorniczek płynu ??
-
[B5 AHU] Czy mogę bezpiecznie wyjąć licznik ??
OT kolego freon - 10 lat :> jeszcze jedna kwestia jakbym chciał zamienić mój licznik: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/14b7f5f0c8a73036.html na taki: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a2499f13527d1275.html dużo roboty ?? i czy wszystko będzie chodzić po podłączeniu wtyczek czy konieczne jakieś przeróbki kabelków ?? [br]Dopisany: 13 Marzec 2008, 13:33 _________________________________________________lub na taki : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce4ec1ef48828673.html
-
[B5 AHU] Czy mogę bezpiecznie wyjąć licznik ??
Nie, nie odpalisz auta chodziło mi o to czy jak wyjmę i włożę to nic się z immo nie popie......??
-
[B5 AHU] Czy mogę bezpiecznie wyjąć licznik ??
a co z immo bo podobno jest w liczniku ?? będę mógł odpalić autko jak wyjmę licznik ??
-
[B5 AHU] Czy mogę bezpiecznie wyjąć licznik ??
i tak po takiej operacji trzeba VAGa podłączyć i sprawdzić czy wszystko ok ale dzieki za podpowiedzi
-
[B5 AHU] Czy mogę bezpiecznie wyjąć licznik ??
Czy mogę bezpiecznie wyjąć licznik tego typu ?? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/14b7f5f0c8a73036.html dla informacji mam łamany kluczyk (scyzoryk) i immo. Czy po wyjęciu, rozpięciu kostek i włożeniu z powrotem wszystko będzie ok ??
-
[B5 AFN] Zegary-problem
zajrzyj na post Spoty Radomskie i zapytaj kogoś z klubu kto ma VAGa może ci pomoze
-
[B5 AFN] Zegary-problem
podłącz VAG i sprawdź - 17 instruments
-
[B5 AFN] Pomka spryskiwaczy
z dwoma jedno na przednią szybę drugie na tylną
-
[B5 AHU] Zaczyna pocić się i kapać olejem ??
opaski zmieniłem na nowe i docisnąłem ale kapie (niedużo) z tego miejsca ?? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/97d15b0c79182671.html
-
Strefa Śmiechu
http://bols.pl/cv/
-
[B5 AVG] Skąd ten olej i co to takiego? fotka
rzeźnia ale przynajmniej widać że nic nie kombinowane :th:
-
[B5 AVG] Skąd ten olej i co to takiego? fotka
docisnąć opaski i wyczyścić, a to jest oddzielacz oleju z odmy
-
[B5 AHU] Co się stało ze skrzynią, po wymianie oleju ??
będę jeździł aż zajeżdżę :>
-
Strefa Śmiechu
Spotykają się dwie pary koleżanek szkolnych na ulicy. - Gdzie idziecie dziewczyny? - Byłyśmy na lodach, a teraz idziemy na małe zakupy. - Fiu, fiu...skąd macie tyle grosza? - Przecież mówiłam, że byłyśmy na lodach![br]Dopisany: 08 Marzec 2008, 10:38 _________________________________________________Licealistka wraca ze szkoły do domu i mówi do ojca: - Wyobraź sobie tato, wychodzę dzisiaj ze szkoły i na chodniku zaczepia mnie facet. No i mówi, żeby mu zrobić szybko laskę, o, za tyle...[br]Dopisany: 08 Marzec 2008, 10:38 _________________________________________________Lech Kaczyński przechadzał się po gabinecie, starając się nie nadepnąć jaśniejszych odcieni wzoru na dywanie. W związku z podejrzeniami o dalszą inwigilację własnej osoby zwolnił parę dni temu zaufaną sprzątaczkę, zgodnie zresztą z sugestią Jarosława. Lech, który zawsze wierzył swemu bratu, skonstatował jednak, że decyzja ta odbiła się ujemnie na poziomie zakurzenia prezydenckiego gabinetu. Unoszone każdym krokiem drobiny zaatakowały wrażliwe nozdrza prezydenta i już po chwili nieśmiałe kichnięcie zakłóciło zalegającą dotąd w pomieszczeniu ciszę. W chwilę później rozległ się dzwonek telefonu .... Lech, spodziewając się ostatecznego raportu agentów ochrony odebrał telefon. To był Ludwik Dorn, który osobiście pragnął poinformować prezydenta o jego całkowitym bezpieczeństwie. - Panie prezydencie, sprawdziliśmy każdy skrawek gabinetu, budynku i otoczenia w promieniu 200 metrów. Pańską łazienkę sprawdził osobiście Wasserman. Pańska siedziba jest bezpieczna i wolna od jakiejkolwiek inwigilacji. To tyle, życzę dobrej nocy. Aha - i... na zdrowie, panie prezydencie.
-
[B5 AHU] Co się stało ze skrzynią, po wymianie oleju ??
zobaczymy co będzie dalej, jak padnie (oby nie) to sie wymieni całą skoro tak radzicie
-
[B5 AHU] Zaczyna pocić się i kapać olejem ??
Od pewnego czasu (od jakichś 2 m cy)zauważyłem że zaczyna pocić sie na łaczniku gumowym przewodu idącego do IC i na EGR czy jak się to nazywa ?? Czy to coś groźnego ?? ( przejechane 230 tyś km) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5c65371a62fab30a.html
-
[B5 AHU] Co się stało ze skrzynią, po wymianie oleju ??
pewnie tak więc może wymienic synchronizator 2 ki ??
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/filmy/7615/Nieustraszona-babcia