Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Czy mogę bezpiecznie wyjąć licznik ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy mogę bezpiecznie wyjąć licznik tego typu ??

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/14b7f5f0c8a73036.html

dla informacji mam łamany kluczyk (scyzoryk) i immo.

Czy po wyjęciu, rozpięciu kostek i włożeniu z powrotem wszystko będzie ok ??

Opublikowano

Tak bezproblemowo - odlacz wpierw kleme z akumulatora.

Opublikowano

dokładnie kolego pamiętaj o wyjęciu klemy z akumulatora, ja tego nie zrobiłem i zaczeła świecić kontrolka od Airbagu i teraz muszę podpiąć się pod komputer i pokasować błędy...

Opublikowano
  • Autor

i tak po takiej operacji trzeba VAGa podłączyć i sprawdzić czy wszystko ok

ale dzieki za podpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a co z immo bo podobno jest w liczniku ?? będę mógł odpalić autko jak wyjmę licznik ??

Opublikowano

a co z immo bo podobno jest w liczniku ?? będę mógł odpalić autko jak wyjmę licznik ??

Nie, nie odpalisz auta :thumbdown:
Opublikowano
  • Autor

Nie, nie odpalisz auta :thumbdown:

chodziło mi o to czy jak wyjmę i włożę to nic się z immo nie popie......??

Opublikowano

Smiało wyjmuj,zdjemij na wszelki wypadek kleme tak jak pisali koledzy wyzej,choć ja tego nie zrobiłem i było ok :wink4:

Opublikowano

Nie, nie odpalisz auta :thumbdown:

chodziło mi o to czy jak wyjmę i włożę to nic się z immo nie popie......??

Aaa o to ci chodziło no to smiało nic sie nie stanie z imo po włozeniu licznika spowrotem

Opublikowano

U wielu po wyciągnięciu licznika, i następnym włożeniu wysiadało podświetlenie, zazwyczaj jedna żarówka (pewnie od wstrząsów) dopełniała swego żywota. Twoje auto ma 6 lat, nie obawiałbym się tego, lecz piszę, abyś się nie zdziwił.

Opublikowano
  • Autor

Twoje auto ma 6 lat

OT

kolego freon - 10 lat :>

jeszcze jedna kwestia jakbym chciał zamienić mój licznik:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/14b7f5f0c8a73036.html

na taki:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a2499f13527d1275.html

dużo roboty ??

i czy wszystko będzie chodzić po podłączeniu wtyczek czy konieczne jakieś przeróbki kabelków ??

[br]Dopisany: 13 Marzec 2008, 13:33 _________________________________________________lub na taki :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce4ec1ef48828673.html

Opublikowano

mcm00 czyli chcesz włozyc zegary z fisem- powiem Ci że troche roboty z tym jest, bo o ile pamietam oprócz manetki trzeba właśnie jeszcze cos pokombinowac z tymi pinami we wtyczkach, no i dochodzi jeszcze przeprogramowanie IMMO. Gdzies na forum był opis co trzeba zrobic,tak ze powodzonka zyczę :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a jeśli kostki są takie same i w starym i w nowym, 30/32 PIN

też trzeba kombinować ??

Opublikowano

Nie chcę Cię wprowadzać w błąd ale chyba tak,kostki wyglądaja tak samo ale cos chyba z pinami jest pozamieniane. Poszukaj na forum,na pewno było o tym pisane

Opublikowano

kolego freon - 10 lat :>

A przysiągłbym, iż widziałem 2002 :kox:

To w takim razie może nie palić Ci jakaś żarówa, np okaże się, że nie ma podświetlenia wskaźnika paliwa. Dlatego teoretycznie wymienia się wszystkie na raz (szczegóły w szukaj - 'jakie żarówki').

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.