Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mcm

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mcm

  1. KOSCAN AUTO GAZ SERWIS 26-600 Radom, ul. Słowackiego 257 tel. (0 48) 365 48 45, tel. (0 48) 365 64 18 e-mail: [email protected]
  2. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Po latach spotkało się trzech przyjaciół z II LO im Jana Zamoyskiego w Lublinie. Chcąc, nie chcąc rozmowa zeszła na teściowe. - Ja - mówi ten z IVd który skończył medycynę - załatwię gdzieś cyjanek i dodam ku*wie do kawy. Ten po politechnice ( z IV c), zapodaje swój pomysł : - Wezmę ku*wa pożyczkę, kupię starej pipie Renault Clio i przetnę przewody hamulcowe. Niech się rozwali na drzewie, suka. Gość z klasy sportowej, którego losy rzuciły na AR, mówi : - A ja kupię dwadzieścia tabletek Ibupromu, wezmą to wszystko do gęby, przeżuję, zrobię z tego kulę, wysuszę ją w mikrofali, i zostawię na stole w kuchni. - Ale po co ? - pytają koledzy - Wejdzie ta stara raszpla do kuchni, zobaczy kulę i powie " Ale wielka tabletka Ibupromu". A ja wtedy wypadnę z łazienki i pierd*lnę ją siekierą w plecy.
  3. już wiem dowiadywałem się u nas żarniki 270 zł szt, a na allegro te same po 130 zł już kupiłem :th:
  4. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.joemonster.org/art/8612/Instrukcja-obslugi-dziecka
  5. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.smog.pl/wideo/15691/striptizerka_zmiazdzona_szafa/ :polew: [br]Dopisany: 22 Styczeń 2008, 10:02 _________________________________________________http://www.smog.pl/wideo/15726/rozgarniety_jak_polski_pilkarz/
  6. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    i skończyło się rumakowanie :> http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/250d8c198e5da7af.html
  7. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.widelec.pl/widelec/1,82861,4816568.html :th:
  8. najlepiej "butować" jak zaczyna wstawać wskazówka od temp. płynu chłodzącego :th:
  9. ja stawiam na dunlop też się będę w nie wyposażał na wiosnę :th:
  10. gdzie ta Bielicha bo ja nie z Radomia ??
  11. Mam 2 sztuki myjki przywiezione z niemiec, potrzebuje je naprawić ?? Gdzie w Radomiu lub okolicach ??
  12. Witam Zastanawiam się nad taką sprawą: chciałem kupić żarniki D2S pojechałem do sklepu i tam 270 zł za sztukę trochę mnie z butów wyrwało. Wróciłem do domu i spojrzałem na allegro a tam 129,99 zł za sztukę te same żarniki. Zwykle towar na allegro jest tańszy opowiedzmy 10-15 % a nie 50 % ?? O co tu chodzi ??
  13. na pewno nie masz tego modułu ! ja u siebie sprawdzałem na wszelkie sposoby i nie mam na 100%
  14. Chciałem kupić żarnik xenonowy D2S 35W 4300K firmy OSRAM, gdzie w Radomiu dostanę ??
  15. Witam Problem mój polega na tym, że dziś zauważyłem że lewy żarnik świeci bardziej na czerwono niż na niebiesko, prawy jest w porządku, po zapaleniu świateł lewy swieci normalnie ale za 30-40 sekund barwa zmienia się na różowo-czerwoną barwę. Czy to żarnik ?? załączam zdjęcia http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d93c7622318eab08.html lewy ten który się psuje (chyba) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/62cd55798861fad8.html i prawy ten dobry http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b402cded22f5522f.html
  16. już suvem lub terenówką możesz ciągnąć lawetę
  17. nie da rady ja też mam BCE ale to nie pomoże po prostu ciężar przyczepki na hak nie może przekroczyć wartości wpisanej w dowodzie i nie da się z tym nic zrobić próbowałem ale diagnosta powiedział mi że jak od początku tak było wpisane to nic się nie da zrobić
  18. mcm odpowiedział(a) na slaw86 temat w Audi A4 B5
    oj stary ktoś tu coś kombinował, w audi coś takiego bez powodu się nie dzieje, proponuje zeszlifować do gołej blachy i polakierować inaczej bedzie dziura niedługo
  19. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    BTT http://www.joemonster.org/mg/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=58
  20. myślę że jak sie nie ma grzeszków na sumieniu to nie ma się czego obawiać :>
  21. tak tylko ludzi powiedzmy o moim imieniu i nazwisku może być w Polsce 500
  22. może synchronizator (zdaje się że 1iR ma ten sam) poprawcie jesli się mylę
  23. nie zgodze sie z tym ze nie ma problemu.... wystarczy ze sie ujawniasz z nazwiskiem i imieniem.... i co to komu da imie i nazwisko ??
  24. na mokrej wszystkie są kiepskie
  25. www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/16ef109b6cfca1fe.html www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/14d43f0777843de0.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.