Treść opublikowana przez mcm
-
[B5 AHU] Jakie sprężyny obniżające ??
http://www.czescionline.pl/tuning.php?szczegoly=1&marka=38&szukaj_rodzaj_id=314&szukaj=2&cur_page=1&post_czesc_id=58691 tak,ie coś np dobre będzie ??
-
przedstawiam sytuacje - co byscie zrobili na moim miejscu ????
pewnie jechałbym wolniej na robotach drogowych, a jeśli już to zrobiłbym to samo pewnie jakby mi sie udało oczywiście
-
[B5 AHU] Jakie sprężyny obniżające ??
Witam Jakie sprężyny kupić aby obniżyć autko o ok 30-40mm, w oryginale mam przód: 1 pasek biały 2 brązowe, a tył: 1 srebrny, 1 zielony i wisi trochą za wysoko ?? Z ETKI wynika że sportowe sprężyny do mojego modelu to przód: 1 zielony, 1 fioletowy (tyłu nie ma opisanego) czy to będzie to czy inne jakieś ?
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/filmy/6157/Prawdziwy-wiejski-drift
-
Dopasowanie Lamp do A4 z 1995 roku. Pilne!
Słyszałem że lampy na rynek amerykański inaczej świecą ponieważ oświetlają całą drogę przed samochodem równo, a nasze oświetlają bardziej prawą stronę drogi, nie wiem czy tak jest teraz ale sprawdz czy mają znak homologacji europejskiej E !!!
-
[B5 1Z] Regulacja świateł w B5 to była opcja ?
pewnie tak bo nie we wszystkich widziałem
-
[B5 AFB] Lusterka składane ?
no tak ręcznie można złożyć ale w tych składanych automatycznie automat składający mocowany jest w zawiasie i raczej się nie przełoży samego automatu
-
[B6 AVB] Jeździjmi wolniej - opatrzność czuwała.
super przestroga :th:
-
[B5 AFN] Brak oleju
kontrolka OIL to czas na wymianę oleju, pewnie przy wymianie nie skasowałeś przebiegu
-
[B5 AHU] Kody do NFS Pro Street ??
troche tak, efekt nie jest zadowalający, najlepiej mi się grało w NFS Most Wanted :th:
-
[B5 AHU] Turbo
ja mam tak samo chyba przypadłość tego modelu (mam najechane 230 tyś km)
-
[B5 AHU] Kody do NFS Pro Street ??
nie po prostu zginęła mi karta pamięci na której miałem odblokowane rzeczy z 1 miesiąca grania i nie chciało mi sie od początku wszystkiego robić
-
[B5 AJM] Tempomat
http://img441.imageshack.us/img441/8873/tempomattg9.jpg
-
[ALL] Ustawienie świateł W Angliku na Europę
ja słyszałem że trzeba zakleić taśmą pewne miejsca które w anglii oświetlają lewą stronę drogi a u nas oślepiają, kumpel kupił na stacji benzynowej takie specjalne naklejki na lampy
-
[B5 AHU] Kody do NFS Pro Street ??
Ma ktoś kody do NFS Pro Street na PS2 ??
-
[B5 AFN] Przekaźnik tylnego światła przeciwmgielnego - gdzie go znajdę ?
http://img164.imageshack.us/img164/3247/pmgowezo5.jpg
-
SPOTY RADOMSKIE
ja byłem 15.55 nie było nikogo może 1 lub 2 sztuki ale to klienci OBI bo nikogo w środku ani w pobliżu nie było ??
-
[B5 rok 98] Pompka centralnego zamka
zamek na pilota czy bez ?? [br]Dopisany: 10 Grudzień 2007, 17:27 _________________________________________________pompka na jest taka etka pokazuje 3 rodzaje: http://img144.imageshack.us/img144/1192/poompkazamkagx6.jpg[br]Dopisany: 10 Grudzień 2007, 17:30 _________________________________________________poszukaj tu: http://aukcjewp.wp.pl/search.php?string=audi+pompka[br]Dopisany: 10 Grudzień 2007, 17:32 _________________________________________________jeśli nie to to najlepiej wrzuć zdjęcie twoich kostek i wejść starej pompki
-
[B5 AFB] Lusterka składane ?
chyba trzeba lusterka wymienić
-
[B5 1Z] Centralny sam się zamyka
jest taka opcja że jak zamkniesz i otworzysz centralny a nie otworzysz drzwi to się sam zamknie po jakimś czasie, może w centralce coś się popierniczyło, jak masz oryginalny central to podłącz pod VAG powinien pokazać jakieś błędy
-
[B5 All] jakie rodzaje żarówek w przednich lampach
jesli valeo to etka pokazuje 2xH7
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w klubie
-
[B5 ADP] Kierunkowskazy [awaryjne] włączają się bez przyczyny...
może coś z alarmem jeśli masz
-
[B5 1Z] Komunikat o spalonej żarówce po podłączeniu 3-go stopu
może jakiś przekaźnik [br]Dopisany: 08 Grudzień 2007, 08:41 _________________________________________________zastosuj
-
Strefa Śmiechu
Jednostka zapasowa wojsk lądowych w Kijanach. Korytarzem idzie sobie kapitan Waleń. Nagle słyszy zza drzwi głośne: ‘Padnij! Powstań! Padnij! Powstań!’ Wchodzi, patrzy a tam plutonowy musztruje szeregowca. - Czartoryski, Czarotyski… och*jeliście? W dobie poprawności politycznej oraz standardów NATO nie wolno tak prostacko znęcać się psycho-fizycznie nad żołnierzem! - A jak panie kapitanie? - Weźcie Czartoryski go sposobem. Wiecie, gdzie jest kuchnia? - Piętro niżej, panie kapitanie! - Poproście Czartoryski, żeby przyniósł herbatę. Jak przyniesie, to poproście, żeby przyniósł chłodniejszej, bo ta za gorąca. - Taaaa… jesss… - A jak przyniesie znów, to poproście, żeby przyniósł bardziej posłodzoną. - Taaaa… jesss… - A za trzecim razem, niech ona będzie w szklance, a nie w kubeczku. Zrozumieliście ten subtelny sposób perswazji? - Taaaa… jesss… - A teraz przykład naoczny. Widzicie tego kota? Szeregowy, do mnie! – ryknął kapitan Waleń. - Przynieście mi natychmiast herbaty z kuchni! - Chłodnej czy gorącej panie kapitanie? - Gorącej! - Z cukrem czy bez? - Z cukrem! - W kubeczku czy w szkla.. - K*rwa, koniec! Szeregowy: ‘Padnij! Powstań! Padnij! Powstań!’[br]Dopisany: 08 Grudzień 2007, 08:26 _________________________________________________Pierwsza lekcja po zimowych feriach w klasie IV d. Nauczycielka pyta dzieci: - Gdzie spędziliście zimowe wakacje? Roman, proszę. - Ja byłem na zimowisku w Alpach. - Ooo, pięknie. A kto zafundował ci taki wypoczynek. - Mama. - A gdzie pracuje mama? Roman trochę się zarumienił, spuścił głowę i cicho powiedział: - Mama jest prostytutką. - No cóż - wesoło odpowiedziała pani - Zapamiętajcie sobie dzieci, że żadna praca nie hańbi. Małgosiu co ty robiłaś? - Tata wysłał mnie na wczasy na Majorkę. - Pięknie a co robi tata? - Pracuje jako inspektor w ITD (Inspekcja Transportu Drogowego) - A ty Zdzisiu? - Mój tata jest kierowcą TIRa i powiedział, że pewnie też by mnie gdzieś wysłał gdyby nie prostytutki i te kut*sy z ITD...